750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
58 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Home Puzzle

Home Puzzle

“Evin eksiği burada biter!” sloganıyla hayatımıza giren Home Puzzle markası kullanışlı küçük ev eşyaları, sarf malzemeler ve ev içi çocuk güvenlik ekipmanları üretiyor. Tamamlayıcı ürünlerle sektörde büyük yer tutan marka; ev eşyalarının kullanışını artırmak, ev içi eşyalarda bebek ve çocuk emniyetini sağlamak, dolap içi konforunu geliştirmek hedefiyle her geçen gün büyüyor. Ürün gamında; kapı stoperi, priz emniyeti, çok amaçlı köşe kenar koruyucu, kapı askısı, banyo termometresi, mobilya keçesi, dolap düzenleyici raf gibi ev hayatının her döneminde ihtiyaç duyulacak ürünler yer alıyor.  

Home Puzzle, Çocuklar Büyürken Evdeki Tehlikeleri Küçültüyor

Home Puzzle markasının hem tasarım hem kullanış bakımından özellikli ürün seçenekleri birden fazla ihtiyaca cevap vererek hemen her eve giriyor. Ev eşyalarınız ve ev halkının ufak kazalara uğramasının önüne geçen tasarımlar elinizin altında olduğu sürece rahat ediyorsunuz. Home Puzzle markasının üretim çeşitleri arasında bebek ve çocukları ev ortamlarında görünmez tehlikelerden korumayı amaçlayan ürünler öne çıkıyor. Mobilya köşelerine özel yuvarlatılmış plastik koruyucular, kapıların çarpmasına engel olan tutucular, dolap kapaklarının bir yetişkin tarafından açılmasına imkan tanıyan dolap kilitleri bu seçeneklerden bazıları. Otomatik kapanır çocuk güvenlik kapısı merdivenli evlerde özellikle tercih ediliyor. Bebekler için üretilmiş banyo aksesuarlarından; çocuk duş başlığı, banyo termometresi, musluk koruyucu kapakları da Home Puzzle markasının listesinde yer alıyor. Mobilya ayaklarının zemine zarar vermemesi için kullanılan değişik boyutlarda keçe ve çok amaçlı kenar koruyucularının yanı sıra yapışkanlı banyo askı ve kapı arkası askı seçenekleri de markanın özellikle aranan ürünleri arasında. İç ve dış kapıların duvara çarpmasını önleyen kapı stoperi türleri mıknatıslı ya da yere sabitlenen modelleri, ihtiyaca göre çeşitlilik gösteriyor. Dolap içlerinde ya da tezgah üzerinde kullanılabilen katlanır raflar yine firmanın tercih edilen ürünleri arasında. 

Ev içi konforuna yardımcı olacak Home Puzzle ürünlerini Koçtaş’ta bir arada bulabilir, ürüne özel fırsatları değerlendirerek satın alabilirsiniz. Uygun fiyat ve güvenli alışveriş imkanı ile Koçtaş online avantajlarını evinizden çıkmadan kullanarak seçtiğiniz bütün ürünleri kolaylıkla sepete ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster