750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
29 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Hyundai

Hyundai

Kore dilinde "çağdaş" anlamına gelen Hyundai, 1967 yılından bugüne hizmet veren dünyanın en büyük motor ve otomotiv markalarından biridir. İnşaat müteahhitliği, otomobil, gemi yapımı, sigortacılık, elektronik ve lojistik sektörlerinde geniş üretim ağı bulunmakla birlikte tüm motor endüstrisinde geçmişten gelen bilgi ve birikimi bünyesinde barındırmaktadır. Bu bilgi ve birikimi tüm gücüyle yansıtan Hyundai; çim biçme makineleri, motorlu testere, tırpan, çapa makinesi, kenar kesme makinesi ve budama makinesi gibi yüksek motor gücü isteyen dayanıklı tarım ürünlerini ve elektrikli bahçe aletlerini de kullanıcılarının beğenisine sunmakta.

Hyundai, Çağdaş Bir Deneyimle Bahçe İşlerinizi Kolaylaştırıyor

Bahçenizde, arsanızda ya da tarlanızda uzun süre kullanabileceğiniz ve çimlerinizi kolaylıkla biçebileceğiniz Hyundai çim biçme makinesi yüksek silindir hacmi, ayarlanabilir kesme genişliği ve yüksekliği özelliğiyle ön plana çıkan benzinli bir ürün. Diğer benzinli ürünlerden olan; Hyundai motorlu testere ve Hyundai turbo motorlu testere ürünleri, odunlarınızı rahatça kesebileceğiniz, hızlı, pratik ve kolay taşınabilen bir kullanımı ön plana çıkarıyor. Benzinli modellerinin dışında elektrikli motor tercih edenler için ise Hyundai, bu teknolojiyle çalışan diğer ürünleri de kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Hyundai elektrikli çit budama makinesi bu konuda ön plana çıkan bir ürün. Bu sayede bahçe çitlerinizi elektrikli motor gücüyle budayabiliyor, güzel bir görünüm almasını sağlayabiliyorsunuz.

Verimli Bahçelere Ulaşmanın Yolu  

Toprağınızı işlemek ve hazır hale getirmek, sert ya da fazla yumuşak olan, üzeri taşlarla dolu alanlarda dahi rahatça kullanabilmek için bir ürün arıyorsanız Hyundai, alıcılarına çapa makinesi ürününü de sunuyor. Kesme genişliğiyle esnek bir kullanım sağlayan bu ürünler geniş hacimleri ile ön plana çıkıyor. Ekin biçmek için uzun süre kullanılabilecek, yakıt tasarrufuna sahip ve kolay kullanımlı ve dayanıklı tırpan arayanları da düşünerek satışa sunduğu sırt tipi tırpan modelleri de markanın tarım ürünleri arasında yerini alıyor. Çağdaş, rekabetçi ve yenilikçi anlayışı öne süren ve 50 yılı aşkın deneyimini geleceğe güvenle taşıyan Hyundai tarım ürünlerini ve elektrikli bahçe aletlerini, Koçtaş avantajıyla bir arada bulabilir, siparişinizi hızlı ve kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Daha fazla göster