750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
85 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

KL PRO

KL PRO

45 yıllık üretim deneyimiyle hırdavat, elektrikli el aletleri ve çeşitli makine çeşitleriyle hizmet veren Kale Makine, 20'den fazla ürün grubuyla oluşturduğu KL PRO grup markasıyla hem yurt içi hem de yurt dışında satışlarına devam ediyor. Marka; havalı, akülü, elektrikli, lazer ve su pompaları ürün gruplarıyla birlikte çeşitli aksesuar seçenekleri de sunuyor.

İşgücü ve Zaman Tasarrufu Sağlayan KL PRO Ürünleri

Elektrikli el aletleri, jeneratör, havalı aletler, bahçe makineleri ve makine aksesuarları üretiminde uluslarası piyasada hizmet veren KL PRO; spriral basınçlı hava hortumu, hortum rekorları, boya tabancası, havalı çivi tabancası, havalı zımba tabancası, havalı kompresör, bahçe pompası, elektrikli vinç, inventer kaynak makinesi gibi ürün çeşitleriyle öne çıkyor. Hava ile çalışan tüm makinelerde kullanabileceğiniz KL PRO spiral basınçlı hava hortum, poliüretan yapısıyla kırılmalara karşı dirençlidir. Spiral tasarım, hortumda dolanmaların meydana gelmesini engeller ve rahat kullanım olanağı sağlar. Markanın hızlı ve kolay bir şekilde boya yapma imkanı sunan boya tabancası, tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Geniş alanları kısa sürede boyayabilmeyi sağlayan ürün, hem zaman hem de malzeme tasarrufu yapmak için tercih edilir. 

Elektrikli El Aletleri Ve Pompalar Markanın Güvencesi Altında 

Rahat ve pratik kullanım imkanı sunan elektrikli vinçler, işinizi kısa sürede kolay bir şekilde yapabilmenize yardımcı olur. Markanın bir diğer ürün çeşidi olan inventer kaynak makinesi, yüksek güçlü çalışma kapasitesi ve enerji tasarrufu sağlamasıyla dikkat çekiyor. Metal ve alaşımları birbirine birleştirmede yüksek performans sunan bu ürünler, güvenli kullanım özellikleriyle de beğeni topluyor. Hava basıncını artıran havalı kompresörler, basınçlı havaya ihtiyaç duyulan kullanım alanlarında profesyonel sonuçlar sunuyor. Markanın öne çıkan bir diğer ürün grubu da bahçe makineleridir. KL PRO bahçe pompası, yüksek emiş gücüyle birlikte etkili basınç performansı gösteriyor. Sulama, basınç artırma veya su aktarma işlemlerinde sıklıkla tercih ediliyor.Farklı ürün gruplarıyla hizmet veren KL PRO, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Ürün çeşitlerini kullanım ve bakım talimatlarına uyarak daha uzun ömürlü olacak şekilde kullanabilirsiniz. Markanın farklı birçok ürün seçeneğinizi Koçtaş üzerinden inceleyebilir, seçtiğiniz modelleri kolayca sipariş verebilirsiniz. 

Daha fazla göster