750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

MSM Mobilya

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
40 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

MSM Mobilya

Bahçelerin yemyeşil doğallığı ve ahşabın sıcaklığının birleştiği bahçe mobilyaları huzurlu yaşam alanları yaratıyor. Sıcak yaz günlerinde uzun zaman vakit geçirebileceğiniz bahçenizi konforla buluşturan MSM Mobilyanın ürün yelpazesinde ahşap banklardan, oturma gruplarına, piknik masalarından, relax salıncağa kadar geniş ürün çeşidi bulunuyor. Yüksek kapasitesi ve yılların deneyimi ile üretim yapan MSM Mobilyanın tüm ürünleri dış etkenlere karşı çevre dostu malzemelerle korunuyor. Böylelikle bahçe mobilyalarında sıkıntı yaratan konulardan birisi olan çürüme ve deformasyonun önüne geçiliyor. Ahşap ürünlerde kullanılan vida, cıvata, somun gibi parçalar da tamamen paslanmaz materyallerden oluşuyor. Herkesin kurulumunu kolaylıkla yapabileceği şekilde demonte olarak tasarlanan ürünler; ladin, yerli çam ve ithal çam kullanılarak üretiliyor. 

Bahçe Keyfini Ahşabın Sıcaklığı ile Yaşayın

MSM Mobilya tarafından üretilen ahşap banklı masalar misafirlerinizi bahçede ağırlamak için oldukça ideal. Banklı bahçe piknik masası şeklinde tasarlanan ahşap ürünlerle en güzel sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Piknik masaları klasik banklarla tamamlandığı gibi rahatınız için sırt dayamalı bank modelleri de ürün çeşitleri arasında dikkat çekiyor. Bahçenizin en huzurlu köşesini yaratabileceğiniz ahşap oturma grupları MSM Mobilya kalitesi ile doğal bir esinti getiriyor. Ahşabın farklı tonlarının yer aldığı oturma gruplarında kullanılan metal malzemeler de paslanmaz niteliğiyle kaliteyi tamamlıyor. Bahçelerin her köşesinde rahatlıkla kendisine yer bulan ahşap banklar da işlevsel ürünler arasında… Bahçede geçireceğiniz zamanın değişmez noktalarından ahşap banklar, döküm ayaklı ve ahşap ayaklı olarak tamamen doğal malzemelerden üretiliyor.

Bahçelerin Yaz Eğlencesi Ahşap Salıncakları Üretiyor

Ahşabın doğallığının şık tasarımlarla birleştiği ahşap salıncaklar, bahçelerin en eğlenceli köşesinde yer alıyor. Bahçe keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiniz ladin ağacından üretilen salıncaklar, çürümeye karşı emprenye maddesi ile korunuyor. MSM Mobilya tarafından üretilen kurulumu oldukça kolay olan ahşap salıncaklar ile yaz mevsimini eğlence dolu geçirebilirsiniz. Bahçe mobilyalarının yanı sıra bahçe peyzaj malzemeleri, bahçe çitleri, ahşap çöp kovaları, bahçe seperatörü gibi ürünler firmanın ürün yelpazesinde yer buluyor. MSM Mobilya'nın ahşabın doğallığını ve kalitesini bahçelerinize taşıyan geniş ürün çeşitlerine Koçtaş avantajları ile sahip olabilirsiniz. Bahçenizin tüm ihtiyaçlarını bir arada bulabileceğiniz Koçtaş’ta güvenilir alışverişin rahatlığını yaşayın.

Daha fazla göster