750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Pirelli

Pirelli

1872 yılında İtalya’da kurulan Pirelli, ilk yıllarında dalış ekipmanları ile sektöre giriş yapmış olsa da sonrasında otomobil lastiği üretimine başlayarak günümüzün oto lastikte lider markası ve en prestijli araç lastiği üreticisi haline gelmiştir. Pirelli, araştırma ve geliştirmeye yaptığı ciddi yatırımlar ile sürekli inovasyon ruhunu benimsemiş, çevre dostu malzemeler konusunda lider ve yenilikçi şirket politikası sayesinde en büyük otomobil üreticileri ile iş birliği içerisinde olan bir şirkettir. Dünyanın en iyi otomobil lastikleri arasında yerini çoktan almış olan Pirelli lastikleri güvenli bir sürüş deneyimi sunar. 

Güvenli Bir Sürüş İçin: Pirelli Lastikleri

Araç kullanırken güvenliği sağlamanın en önemli adımlarından biri mevsime uygun araç lastiği kullanmaktır. Yaz aylarında kuru ve ıslak zeminde direksiyon hakimiyetini artıran lastiklerin kullanılması gerekir. Pirelli markasının yaz lastikleri 7 santigrat dereceye kadar dayanıklıdır. Fakat 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda yol tutuşu azalarak sürüş güvenliği riske atılmış olur. 4 mevsim lastikleri ise ortalama bir sürüş sunarak ıslak, kuru zeminlerde ve hafif kış koşullarında performans sağlar. Markanın kış lastikleri kötü hava koşullarına göre tasarlanmış, buzlu yollarda ve virajlarda güçlü yol tutuşu sağlayan lastiklerdir. Pirelli size aracınızın modeline ve sürüş keyfinize uyum sağlayacak onlarca yaz lastiği, kış lastiği ve dört mevsim lastik çeşidi sunar.

Pirelli Araç Lastikleri Koçtaş’ta Sizi Bekliyor

Lastik satın alırken, lastiğin aracınıza uyumluluğuna ve sürüş özelliklerine dikkat etmelisiniz. Bazı kullanıcılar için konfor ve rahatlık sürüş esnasında en önem verdikleri kriter olabilir. Hız tutkunu ve aracının performansını en üst düzeyde yaşamak isteyen kullanıcılar için ise yol tutuşu performansı maksimum seviyede olan serileri tercih eder. Eğer lastiklerinizin şehir içinde kullanıma uygun olmasının yanı sıra arazi şartlarına da uygun olmasını istiyorsanız her türlü hava koşulunda maksimum güvenlik için çevre dostu dört mevsim SUV lastikleri tercih edebilirsiniz. Pirelli özel seri lastikleri ise; herhangi bir delinme anında lastik basıncını kontrol altında tutarak direksiyon hakimiyetinizi kaybetmemenizi sağlar. Ayrıca gürültü engelleme sistemi sayesinde lastiklerin yolda yarattığı sesi en aza indirgeyerek konforlu bir sürüş sunar. Güvenli ve rahat sürüşler için, üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 sene garanti kapsamında olan Pirelli araç lastikleri çeşitlerine Koçtaş güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster