750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
416 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Rich

Rich

1996 yılında inşaat boyası ve kimya sektörüne hizmet vermekle başlayan Rich, 2000 yılından bu yana içerik çeşitliliğini arttırıp iç pazarda hızla büyüdü. Tekstil emprime, baskı, tekstil kimyasalları alanında kalitesini ortaya koyan firma, bugün geniş ürün yelpazesinin yanı sıra hobi craft sektöründe de öncü bir marka olmayı başardı. Boya, medium ve yan ürün kategorisi ile hizmetini devam ettirmektedir. Geniş renk skalası ile akrilik boyadan kumaş boyaya, metalik boyadan akrilik boyaya farklı boya çeşitliliği ve yardımcı malzeme listesiyle Rich, boya kategorisinde çok geniş bir yelpazeye sahip.

Metalik Boyadan Akrilik Boyaya Geniş Ürün Çeşitliliği

Rich markasının akrilik boyaları; opak, vintage, multisurface, metalik boyaları; antik, chrome, simli, janjanlı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Eskitme; eskitme boyaları, eskitme pudrası, cam ve kumaş boyaları; opak, metalik, solvent ve su bazlı olarak sınıflandırılıyor. Markanın yan ürün kategorisinde ise: Dekopaj desenler, pirinç dekopaj desenler, kolay transfer modeller, stencil modeller, lazer objeler ve dekoratif sanatsal fırçalar yer alıyor. Tekstil, kâğıt ambalaj ve dekorasyon işlerinde çeşitli gereçlerin birbirine yapıştırılmasında kullanılan tutkal ve tahta başta olmak üzere korunması istenen eşya veya yüzeye sürülen şeffaf, sert, koruyucu madde olan vernik Rich markası altında kullanıcıları memnun eden ürünlerin başında geliyor.

Farklı Hobi Alanlarında da Rich Yanınızda

Sağlığa zararlı madde içermeyen Rich multisurface boya aynı zamanda her zemine uygulanabilir bir yapıya sahiptir. Genellikle dekoratif amaçlı kullanılan, yapısındaki esnek pigmentler sayesinde oldukça dayanıklı olan metalik hobi boyası sayesinde yaratıcılığınızı kullanabilir, eşyalarınızı dilediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz. Bu boyama işlemi sırasında sentetik fırça, işlerinizi kolaylaştırarak renklerin daha hoş gözükmesini sağlayacaktır. Bunun yanında Rich markasının en çok tercih edilenlerinden; su bazlı boya, vernik grubu ürünlerin istenilen yüzeylere uygulanmasında kullanılan seramik başlangıç seti, doku tarağı, 70cc ve 130 cc seçeneği bulunan tutkal süperfix, cam, seramik, mdf, tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerin haricinde kumaş türleri üzerinde de uygulanabilen boya ve boya setlerini Koçtaş güvencesi ile sepetinize ekleyebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla göster