750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Smith&Locke

Smith Locke

Ev tipi kasa üretiminde söz sahibi markalardan birisi olan Smith Locke, yüksek güvenlikli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Elektronik kasa, anahtarlı kasa seçenekleri ile kullanım amacınıza yönelik etkili çözümler sunan ürün grupları sayesinde gözünüz arkada kalmıyor. Ev tipi kasa önerisi için farklı kullanım amaçlarına göre ürünler tasarlayan marka, ileri teknoloji özellikleriyle değerli eşyalarınızı güvenle koruyor. Smith Locke kasa çeşitlerinin yanı sıra kablolu kilit, şifreli kablolu kilit gibi yan güvenlik ürünleri ile de tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Anahtarlı Kasadan Elektronik Kasaya Yüksek Güvenlikli Çözümler

Smith Locke marka maksimum güvenlikli kasalar; evraklarınız, tapularınız, nakit, mücevher gibi değerli eşyalarınızın saklanması söz konusu olduğunda kullanım amacına göre tasarlanan çözümler sunuyor. Anahtarlı kasalar kullanım kolaylığı sağlarken, elektronik kasalar maksimum güvenlik önlemleriyle değerli eşyalarınızı muhafaza ediyor. Görsel tasarımı ve teknik özellikleriyle dikkat çeken ev tipi kasalar farklı boyutlarıyla ihtiyaca cevap veriyor. İhtiyacınızı ve ne amaçla kullanacağınızı belirledikten sonra size uygun ev tipi kasaları güvenle kullanabilirsiniz. Evinizin bir odasında uygun bir yerde ya da dolap içinde rahatlıkla kullanıma uygun olan Smith Locke kasaları, değerli eşyalarınızı güvende tutuyor.

Şifreleme Sistemi İle Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Para kasaları uzun dönemli düşünülerek satın alınan ürün gruplarından birisidir. İhtiyacınıza göre uygun çözümler sunan Smith Locke elektronik kasalar gelecekte de değerli eşyalarınızı güvende tutmaya devam eder. Üretim ve işçilikten kaynaklanan hatalara karşı aldığınız ürünün iki yıla kadar garanti kapsamında olması tüketicilerin hakkını güvence altına alır. Elektronik kasalar, uzaktan kumandalı şifreleme sistemi ile çalışır. Şifrenin unutulması halinde opsiyonel anahtar ile çözüm sağlanabilir. Ürünün, şifrenin üç kez yanlış girilmesi ile birlikte acil kilitleme özelliği devreye girer. Böylelikle yüksek güvenlikli şifreleme paneli ile çalışan kasalarda değerli eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Duvara ve zemine monte edilebilen tasarımıyla Smith Locke kasalar aynı zamanda ev içi düzenlemede de fonksiyonel çözümler sağlıyor. “Aklınız evde kalmasın” diye Smith Locke kasalara siz de Koçtaş avantajları ile sahip olun. İhtiyacınıza uygun yüksek güvenlikli ürün seçenekleri ve cazip kampanyalarla online alışverişin keyfini Koçtaş ile yaşayın…

Daha fazla göster