200 TL Üzeri Kargo Bedava

Bardak Altlığı

Filtreler
Özellikler
-

Mobilyaları Koruyan Şık Parçalar: Bardak Altlığı

Bardak altlığı isminden de anlaşılabileceği gibi kupa ya da fincan gibi malzemeleri masaların üzerine koyarken mobilyaların yüzeyinin korunmasını sağlayan ürünlerden oluşur. Bardak altlığı modelleri her ne kadar genellikle kupalar ile beraber kullanılsa da ürünleri çay fincanlarını ya da içerisinde gazlı içecek bulunan bardakları mobilyaların üzerine koyarken de değerlendirebilirsiniz. Evinizdeki mobilyaların ısı değişimlerinden kaynaklanan sorunlar ile karşılaşmasının önüne geçecek şekilde özel olarak tasarlanan ürünler, günlük hayatın önemli parçaları arasında bulunur. 

Her evde olması gereken ürünler, aynı zamanda şık detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde farklı renk detaylarına ve malzeme alternatiflerine sahip olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, bazı modellerde ünlü bir dizi kahramanı baskılı olarak bulunurken bazılarında çeşitli cümleler yazabilir. Ayrıca bazı ürünlerin üzerinde manzara resimleri gibi çeşitli desenler yer alabilir. Farklı tasarım alternatiflerine sahip olan bardak altlığı modelleri, sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde herkesin kişisel zevklerine hitap eden parçayı kolay bir şekilde bulmasını sağlar. Tasarım çeşitliliğinin yanı sıra malzeme alternatifleri ile de dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, aradığınız her ürüne kolay bir şekilde ulaşmanızı mümkün hale getirir. Bardak altlığı fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek istediğiniz tasarıma, boyuta ve özelliklere sahip olan ürünü bulabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz. Uygun bardak altlığı fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere erişebilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.

Bardak Altlığı Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Bardak altlığı çeşitleri sahip olduğu özellikler sayesinde kullanan kişilere pek çok farklı avantaj sunar. Ürünlerin avantajları ve fonksiyonelliği hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, günlük hayatınızı nasıl iyileştirebileceğinize dair dair fikir edinebilirsiniz;

 • Bardak altlığı çeşitleri genel olarak kapların içine koyduğunuz sıvıların dökülmesini engelleyen ürünlerden oluşur. Bununla beraber dökülen sıvıların mobilyalara zarar vermesinin de önüne geçen bardak altlığı modelleri, işlevselliğiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Genellikle ürünler nemi emecek bir yapıya sahip olsa da seçenekleri incelediğinizde porselen gibi bu tip bir işleve sahip olmayan modeller de olduğunu görebilirsiniz. Bardak altlığı çeşitlerinin temel işlevi, mobilyaların sıvıların ısıları ya da nem kabarcıkları kaynaklı zarar görmesinin önüne geçmektir.
 • Masaya konulan çoğu fincan ya da kupa mobilyaların üzerinde halka izi bırakır. Bununla beraber bardak altlığı çeşitleri bu tip halkaların ya da çeşitli zararların oluşmasını engelleyecek şekilde özel olarak tasarlandığı için herhangi bir problem yaşanmasının önüne geçer. Özellikle ürünler, ahşap mobilyaların zarar görme olasılığını azaltmasıyla öne çıkar. Ahşap mobilyalar ısı değişimlerinden ya da sıvıdan etkilenme potansiyeline sahiptir. Ürünler ise bu problemlerin yaşanmasının önüne geçmesiyle dikkatleri üzerinde toplar.
 • İçeceklerin sıcaklığı ne olursa olsun mobilyalara zarar verebilir. Kupa ya da fincanların üzerindeki su damlacıkları aşağı doğru hareket ederek su halkası oluşturabilir. Su halkasını yavaşça emen ahşabın ise zamanla kalitesi bozulabilir. Benzer şekilde sıcak içecekler de doğrudan masanın üzerine yerleştirildiğinde yanma ya da soyulma benzeri durumların yaşanmasına neden olabilir. Ahşabın yanı sıra plastik masalarda da sıcak içecekler istenmeyen durumların ortaya çıkmasını sağlayabilir.
 • Ürünler, mobilyaları aynı zamanda çizilmelere karşı da daha korunaklı hale getirir. Fincan ya da kupaları hareket ettirirken masaların üzerini çizebilirsiniz. Bununla beraber ürünler sayesinde çizilme benzeri istenmeyen durumların önüne geçebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.
 • Ürünler sayesinde cam gibi kaygan yüzeylerde içeceklerinizi kolay bir şekilde içebilirsiniz. Cam yüzeylerin kayganlığını azaltmanızı mümkün hale getiren ürünler, bu önüyle fonksiyonel bir yapıya sahiptir.
 • Ürünler genellikle küçük ebatlara sahip olduğu için onları dilediğiniz yerde rahat bir şekilde saklayabilirsiniz. Tekli ya da set halinde aldığınız ürünleri sehpalarınızın ya da masaların etrafında bir yere koyarak ihtiyaç durumunda erişilebilir bir yerde olmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece bardak altlığı arama probleminin önüne geçerek işlevsellik elde edebilirsiniz.
 • Bardak altlığı çeşitleri aynı zamanda ev dekorasyonunuza katkıda bulunabilir. Aralarından tercihte bulunabileceğiniz birçok farklı renk, tasarım ve şekil alternatifine sahip olan ürünler, yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmanızı mümkün hale getirir. Evinizin genel tasarımını göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Bununla beraber ürünler arasından seçim yaparken günlük ve özel günler olmak üzere de farklı setler seçebilirsiniz. Günlük hayatta kullanabileceğiniz ürünler ile misafirleriniz geldiğinde kullanacağınız ürünleri birbirinden ayırarak daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz.
 • Ürünler ortamın havasını tamamen değiştirebilecek seçenekler sunar. Eğlenceli ya da şık tasarımlara sahip olan modeller, yaşam alanlarının farklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Ürünleri inceleyerek tasarım parçalara ulaşabilir, hayalinizdeki görünümü yaşam alanlarınıza kazandırabilirsiniz.
 • Bardak altlığı modelleri evlerin yanı sıra restoran, kafe ya da otel gibi işletmelerde de sıklıkla kullanılır. Müşterilerinize farklı ve hoş bir sunum yapmak istiyorsanız ürünlerin sunduğu çeşitlilikten faydalanabilirsiniz. Sunumların kalitesini artırmasıyla işletmenizin değerini yükselten ürünler, bu yönüyle pek çok fayda sunar. Müşterilerinize farklı ve dikkat çekici bir sunum yapmak istiyorsanız ürünler arasından işletmenizin dekoruna uyum sağlayabilecek parçalara ulaşabilir, istediğiniz detayları zorlanmadan yakalayabilirsiniz.
 • Bardak altlığı olmayan bir içecek yerleştirildiği masanın lekelenmesine, ezilmesine, çizilmesine ya da renginin bozulmasına neden olabilir. İçecek uzun süre masanın üzerinde ürünler olmadan unutulursa çeşitli sorunlar ve hasarlar meydana gelebilir. Bununla beraber ürünler sayesinde yaşanabilecek problemleri ortadan kaldırabilir, istediğiniz kullanımı rahat bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Ürünler, kalabalık misafir gruplarına şık bir sunum yaparken aynı zamanda mobilyalarınızı koruma altına almanıza da yardımcı olur. Masanın üzerinde unutulan içecekler ya da masa üzerinde hareket ettirilen kupalar mobilyalara çeşitli zararlar verebilir. Bununla beraber ürünleri kullanarak mobilyalarınızı koruma altına alabilir, kalabalık misafir gruplarını içiniz rahat bir şekilde ağırlamaya başlayabilirsiniz. Bardak altlığı fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek ürünlerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bardak altlığı modelleri genel olarak çizilmeler, lekeleri ya da renk solmalarını engellemek için özel olarak üretilen ürünlerden oluşur. Bununla beraber birçok farklı malzeme ve renk seçeneğine sahip olan ürünler, dekoratif parçalar olarak da değerlendirilebilir. İşlevselliği şık detaylar ile bir araya getirmesiyle birçok kişinin beğenisini kazanan ürünler, yaşam alanlarınıza istediğiniz havayı katmanızı mümkün hale getirir. Bardak altlığı fiyatları ve alternatifleri arasından aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza farklı parçalar katabilirsiniz. Uygun bardak altlığı fiyatları sayesinde yaşam alanlarınızı iyileştirebileceğiniz ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tasarımlarına Göre Bardak Altlığı Çeşitleri

Bardak altlığı çeşitleri incelendiğinde ürünlerin çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrıldığı görülebilir. Böylece seçenekler arasından size hitap edeni kolay bir şekilde bulabilir, yaşam alanlarınıza istediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz. Ürün çeşitleri ve tasarımları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri okuyabilir, size uygun olan ürünü pratik bir şekilde bulabilirsiniz;

 • Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin şekil bakımından birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Genellikle yuvarlak ya da kare olacak şekilde farklı formlarda tasarlanan ürünler arasından istediğiniz tasarımları sunan ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Ürünler aynı zamanda tasarım bakımından da birbirinden ayrılır. Seçenekleri incelediğinizde bazı modellerin düz bir şekilde üretildiğini görebilirsiniz. Bununla beraber bazı ürünlerde ünlü tabloların çizimlerinin yer aldığı tasarımlar da yer alır. Ayrıca bazı bardak altlığı çeşitlerinin üzerinde çay ya da kahve motifleri de yer alır. Etnik tasarımların da bulunduğu ürünler sofralarda hoş detaylar yakalamak isteyen kişiler için iyi bir seçim haline gelir.
 • Modern tasarımlara sahip olan ürünler, farklı yemek takımlarıyla da hoş detaylar elde edilmesini sağlar. Misafirlerinize meze ya da kuruyemiş ikram etmek istediğinizde içecekleri koymaları için ürünlerden yararlanabilirsiniz. Takımlarınızın tasarımlarını göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Baskılı bardak altlığı çeşitleri aynı zamanda restoran ya da kafe gibi işletmelerde de sıklıkla tercih edilir. Müşterilerine farklı sunumlar yapmak isteyen kişiler eğlenceli ve şık baskılara sahip olan ürünler arasından seçim yapabilir.
 • Led’li bardak altlığı çeşitleri de farkı tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. LED sayesinde loş ortamlarda ya da karanlıkta ışık oyunları elde edilmesini mümkün hale getirir. Farklı ışık seçeneklerine sahip olan ürünler, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalamanıza olanak tanır. Bununla beraber ışık detayları sayesinde farklı bir tasarım elde edebilir, istediğiniz detayları yaşam alanlarınıza kazandırabilirsiniz. Ayrıca karanlıkta film izlerken ya da oyun oynarken içeceklerinizi de rahat bir şekilde görmenize olanak tanıyan LED ürünler, fonksiyonelliğiyle de günlük hayatınızı kolaylaştırır.
 • Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin renk çeşitliliği bakımından da birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Beyaz, siyah ya da gold bardak altlığı çeşitleri arasından istediğiniz tonu bulabilir, yaşam alanlarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca siyah bardak altlığı çeşitleri ile yaşam alanlarınızın dokusunu değiştirebilir, mistik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Beyaz ya da açık tonlara sahip olan mobilyaların üzerinde hoş bir hava elde edilmesini mümkün hale getiren siyah renkli modeller sayesinde hayalinizdeki detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Gümüş bardak altlığı çeşitleri de sofralarına şık bir görünüm katmak isteyenler için idealdir.

Bardak altlığı fiyat seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürünlere ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan günlük hayatınıza şık parçalar kazandırabilirsiniz. Uygun bardak altlığı fiyatları ve alternatifleri ile günlük hayatınıza farklı dokular katabilir, mobilyalarınızı korurken aynı zamanda onlara şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. İstediğiniz renk ya da tasarımları belirledikten sonra alternatifleri inceleyerek aklınızdaki parçalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Bardak Altlığı Çeşitleri

Bardak altlığı modelleri üretildikleri malzemeler bakımından da birbirinden ayrılır. Böylece seçenekler arasından tam olarak aradığınız görünümü sunan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Malzemeler ve materyallerin ürünlere kazandırdığı özellikler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, istediğiniz ürünlere pratik bir şekilde erişebilirsiniz;

 • Bardak altlığı modelleri ahşap, bambu, cam, porselen, mermer, kağıt, taş, hasır, deri, seramik, keçe, metal, silikon, karton, rattan ya da plastik gibi çeşitli malzemelerden üretilir. Malzeme çeşitliliği, herkesin aradığı tasarımı kolay bir şekilde bulmasını mümkün hale getirir.
 • Mermer bardak altlığı modelleri kendine has görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Mermerin kendine has görünümü sayesinde yerleştirildiği her ortamda hoş bir görünüm elde edilmesini mümkün hale getiren ürünler, dekoratif olarak da yaşam alanlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Mobilyalarınızı ıslak içecek, çay ya da kahve lekelerine karşı başarılı bir şekilde koruyan ürünler, fonksiyonel bir kullanım elde etmenizi mümkün kılar. Mermerden üretilen modeller aynı zamanda doğal bir yapıya sahip olduğu için buzdolabında da kullanılabilir. Kare, daire ve oval gibi farklı şekillere sahip olan ürünler, sade ve zarif bir görünüm elde etmenizi mümkün hale getirir. Bununla beraber oval şekilli olanları bulmak diğerlerine göre daha zordur.
 • Rattan bardak altlığı çeşitleri yaşam alanlarına doğal bir atmosfer kazandırmasıyla gözleri üzerinde toplar. Kendine has örgülü bir tasarıma sahip olan ürünler, yaşam alanlarınıza şık bir görünüm kazandırmanızı mümkün hale getirir. Seçenekleri incelediğinizde takım halinde satışa sunulan ürünlerin de yerleştirildiği kapların rattandan üretildiğini görebilirsiniz. Yaşam alanlarına natürel bir doku kazandırmak isteyen kişiler ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir. Bununla beraber rattan, dış mekanlarda da işlevsel bir kullanım elde edilmesini sağlar. Dökülen içecekleri emebilecek bir yapıya sahip olduğu için içeceklerin güvenli ve rahat bir şekilde tüketilmesine olanak tanır.
 • Hasır bardak altlığı çeşitleri de rattan olanlar ile benzer bir görünüme sahiptir. Hasır, örgülü yapısı ve yumuşak dokusuyla dikkat çeken malzemeler arasında bulunur. Bununla beraber doğal bir dokuya sahip olmasıyla da öne çıkan hasır, yumuşak bir ürün arayışında olan kişiler için iyi bir seçenektir. Ayrıca hasır, rattan gibi dış mekanlarda hoş detaylar elde etmek isteyen kişilere de hitap eder.
 • Metal bardak altlığı genellikle çay benzeri içeceklerin servisi için kullanılır. Ofis bardak altlığı olarak da nitelendirilen ürünler, sade görünümüyle kalabalık grupların olduğu yerlerde değerlendirilir. Bununla beraber metalden üretilen modelleri incelediğinizde daha farklı tasarım detaylarına sahip olan ürünler de olduğunu görebilirsiniz. Kabartmalı ve şık bir yapıya sahip olan ürünler, yaşam alanlarına farklı bir hava katmak isteyen kişiler için idealdir. Bununla beraber metalden üretilen ürünler genellikle hafif bir yapıya sahip olmasıyla da birçok kişi tarafından tercih edilir. Hafif ve rahat bir kullanım elde edilmesini mümkün hale getiren ürünler, yaşam alanlarına farklı bir doku katmak isteyen kişiler için idealdir.
 • Porselen bardak altlığı modelleri de zarif yapısıyla öne çıkar. Hem sade hem de desenli tasarımlara sahip olan ürünler, sofistike bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için idealdir. Diğer modeller ile kıyaslandığında biraz daha ağır bir yapıya sahip olan porselen, yerleştirildiği ortamda ilk bakıştan itibaren dikkatleri üzerinde toplar. Sehpa ya da masaların üzerine ışıltı katan ve eğlenceli bir görünüm elde edilmesini sağlayan ürünler, aynı zamanda porselen olduğu için de üzerine konulan içeceğin sıcaklığından etkilenmez. Sıcak bir çay ya da soğuk bir kahve olan içecekler porselenden üretilen ürünlere zarar vermemesiyle öne çıkar.
 • Mantar bardak altlığı çeşitleri de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Hemen hemen her türlü mobilya ile başarılı bir şekilde uyum sağlamayı başaran ürünler, kahverengi detaylarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Bardak altlığı mantar modelleri aynı zamanda doğal bir yapıya sahip olmasıyla da öne çıkar. Yumuşak ve süngerimsi olmasına rağmen oldukça dayanıklı olması da ürünlerin dikkat çeken tarafları arasında bulunur. Tozu ve kiri çekmeyen bir yapıya sahip olan mantar bardak altlığı çeşitleri, her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Gözenekli bir yapıya sahip olmasıyla da öne çıkan mantar, içeceklerdeki nemi emerek mobilyalarda yoğuşma benzeri problemler yaşanmasının önüne geçer. Genellikle sade bir tasarıma sahip olsa da bazı mantar modelleri incelediğinizde üzerlerinde çeşitli motiflerin yer aldığını görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
 • Seramik bardak altlığı çeşitleri de farklı tasarımlar sunmasıyla öne çıkar. Renkli detaylara sahip olan ürünler, mutfak masalarında ya da tezgahlarında farklı bir görünüm yakalamak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği alternatifler arasında yer alır. Diğer malzemeler kadar su geçirmez bir yapıya sahip olmasa da şık detayları ve doğal görünümüyle seramik, farklı bir seçenek arayanlar için idealdir. Seramik, kolay bir şekilde temizlenebilmesiyle de birçok kişi tarafından tercih edilir. Bez yardımıyla ürünleri rahat bir biçimde temizleyebilir, istediğiniz havayı kolaylıkla elde edebilirsiniz.
 • Keçe bardak altlığı çeşitleri genellikle farklı formlarda üretilir. Bazı modeller altıgen bazıları çiçek şeklinde olabilir. Kalabalık gruplara farklı sunumlar yapmak isteyenlere hitap eden ürünler, yaşam alanlarına şık detaylar katar.
 • Silikon bardak altlığı çeşitleri esnek yapısı ve sadece su ile kolay bir şekilde temizlenebilmesiyle öne çıkar. Yumuşaklığı sayesinde günlük hayat kullanımları için idealdir.
 • Ahşap bardak altlığı çeşitleri fonksiyonel yapısıyla sıklıkla tercih edilir. Mobilyalar ile kolay bir şekilde uyum sağlayabilen ahşap, istenilen detayların yakalanmasını kolaylaştırır. Ahşap, doğal dokusu sayesinde sofraların da hoş bir görünüm kazanmasını sağlar. Mobilyalar ile kolay bir şekilde kombinlenebilmesiyle dekoratif olarak yaşam alanlarının iyileştirilmesinde önemli bir yere sahiptir.
 • Benzer şekilde bambu bardak altlığı çeşitleri de çoğu mobilya ile başarılı bir şekilde uyum sağlamasıyla dikkat çeker. Bambu, hafif yapısı ve rahat kullanımıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilecek bir yapıya sahip olan bambu, bu yönüyle geniş bir kitle tarafından tercih edilir.
 • Cam bardak altlığı modelleri farklı tasarımlardan hoşlanan kişiler için idealdir. Dikkatli bir şekilde kullanıldığında yaşam alanlarının daha estetik bir görünüm kazanmasını sağlar. Bardak altlığı cam olduğunda genellikle şeffaf bir yapıda olsa da bazı modellerde farklı renkler de yer alır.
 • Kağıt bardak altlığı çeşitleri genellikle çay salonlarında tercih edilir. Çay fincanlarının alt bölümüne yerleştirilerek kullanılır. Mobilyaların üzerine direkt olarak konulması önerilmez. Kağıt olanlar çoğunlukla çay tabaklarının üzerine yerleştirilerek kullanılır. Böylece tabakların da ıslanmasının önüne geçer.
 • Karton bardak altlığı çeşitleri de hafif yapısıyla öne çıkar. Bazı modeller uzun süreli bir dayanıklılık sunarken bazılarının üzerindeki çizgiler zamanla silinebilir. Karton olanlar günlük hayat için idealdir. Karton, günlük kullanım için ideal bir yapıya sahiptir. Günlük hayatta tükettiğiniz içeceklerin alt bölümüne bir bardak altlığı koymak istiyorsanız kartondan üretilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Plastik bardak altlığı çeşitleri de renk çeşitliliğiyle öne çıkar. Plastik, hafif olduğu için de rahat bir kullanım elde edilmesini mümkün hale getirir.
 • Deri bardak altlığı sofistike görünümüyle sofralarda farklı bir doku elde edilmesini sağlar. Kendine has canlı dokusu ve zarif görünümüyle misafirlerinize farklı sununlar yapmanıza yardımcı olur.

Koçtaş’taki plastik, cam ya da taş bardak altlığı çeşitleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, aradığınız fonksiyonelliği kısa süre içinde elde edebilirsiniz. Bardak altlığı fiyatları ve seçenekleri arasından size hitap edeni bulabilir, yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmaya başlayabilirsiniz. Uygun bardak altlığı fiyatları ve alternatifleri sayesinde yaşam alanlarınızı güzelleştirebileceğiniz ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Bardak Altlığı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bardak Altlığı Nedir?

Bardak altlığı genel olarak içeceklerin altına konulan ve mobilyaların zarar görmesini engelleyen ürünlerden oluşur.

Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Ürünler yuvarlak, kare, metal, deri, plastik, karton, ahşap, bambu, keçe, silikon ya da mantar gibi farklı seçeneklere sahiptir. Ayrıca sade, desenli ya da yazılı modeller de alternatifler arasında bulunabilir.

Bardak Altlığı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ürünler arasından seçim yaparken günlük mü yoksa misafirleriniz için mi kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından istediğiniz renkleri ve malzemeleri belirledikten sonra alternatiflere göz atabilirsiniz.

Daha fazla göster
148 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: