750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Gübreler ve Sıvı Gübreler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
47 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Gübreler ve Sıvı Gübreler

Bahçe ve balkon kategorisinde satışa sunulan toprak ve bitki bakımı ürünleri; düzenli bir şekilde kullanıldığında toprağı daha verimli hale getirerek bitkilerin ömrünü uzatıyor. Bahçelerin güzelleşmesini sağlayan bu ürünler arasında özellikle katı gübreler ve sıvı gübreler ön plana çıkıyor. Bahçe bakımının yanı sıra toprak üzerinde dekoratif bir görünüm elde etmek isteyenler; aynı kategoride satılan çam kabuğu sayesinde bahçelerini daha düzenli ve estetik hale getirebiliyor.

Sağlıkla Büyüyen Bitkiler İçin: Gübreler ve Sıvı Gübreler

Topraktan daha çok verim elde edebilmek amacıyla toprağa dökülen hayvan dışkıları, kimyasal ve bitkisel maddelerin tümü gübre olarak isimlendiriliyor. Farklı toprak, çim, bitki türüne özgü seçenekleriyle satışa sunulan katı gübreler ve sıvı gübreler toprak üzerinde olumlu etkiye sahip çeşitli mineraller içeriyor. Sıvı gübre fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterirken; gül, orkide, ortanca gibi bitki türlerine özel sıvı gübre seçeneklerinin yanı sıra ortanca coşturan, açelya coşturan gibi ürünler de bu kategori altında satışa sunuluyor. Gübrelerle birlikte kullanılan bitki sıvı besinleri, çiçeklerin ve bitkilerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyümesine olanak sağlıyor. Bazı sıvı gübre çeşitleri tek tip bitkilere uygun olarak üretilirken bazı gübreler ve sıvı gübreler farklı çiçekler için de kullanılabiliyor.

Toprak ve Çimler için Üretilen Gübre Çeşitleri

Toprağa ekilen bitki ve sebze tohumlarından elde edilen verimi artırmak amacıyla solucan gübresi kullanılıyor. Bu gübre; toprakta saçak kök oluşumuna yardımcı olmasının yanı sıra çimlenme hızının da artmasını sağlıyor. Katı solucan gübresinin yanı sıra sıvı solucan gübresi de bahçe işlerin oldukça sık tercih ediliyor. Toprağa özgü üretilen gübreler ve sıvı gübreler arasında toprak zenginleştirici gübre, yavaş yarayışlı çim gübresi, toprak coşturan gibi farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Mevsimden mevsime değişen iklimsel koşullar toprak özelliklerini de doğrudan etkilediği için bazı gübre çeşitleri yaza veya kışa özel olarak üretiliyor. Çim coşturan gübre ve sıvı gübreler ise yeşil alanlarınızın olduğundan daha gür görünmesine yardımcı oluyor.
Bahçeleriniz daha güzel ve sağlıklı olsun istiyorsanız siz de Koçtaş'ta bulunan gübreler ve sıvı gübreler ile toprağınızı daha verimli bir hale getirebilir; yemyeşil yapraklı parlayan çiçeklere sahip olabilirsiniz!

Daha fazla göster