750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
1607 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Tusador

Tusador

Tusador Reklam Ürünleri'nin iştiraki olan Tilki Dünyası 2014 yılında kuruldu. Tusador ürünlerinin bir kısmını kendisi üretirken bir kısmını da direkt üreticiden ithal ederek yelpazesini gün geçtikçe daha da genişletiyor. Tusador günlük hayatı kolaylaştıran tasarım ürünleriyle kaliteli ve fonksiyonel ürünler sunuyor. Marka, ofis malzemeleri, reklam panoları, dekoratif stickerlar, broşürlük ve föylükler gibi pek çok kategorideki ürünü uygun fiyat aralıkları ile sizlerle buluşturuyor. 

Dekorasyonu Küçük Bütçe İle Yenilemenin Püf Noktası: Tusador

Tusador stickerlar banyodan, mutfağa; beyaz eşyalardan çocuk odasına kadar geniş kullanımıyla evinizin her köşesinde ayrı bir hava yaratmanızı sağlıyor. Görmekten sıkıldığınız ya da çizildiği için rahatsız olduğunuz mutfak tezgahınızı Tusador sticker ile kaplayarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca suya ve neme dayanıklı bu stickerları rahatça silebilir ve dilediğiniz zaman çıkartabilirsiniz. Evin havasını değiştirmenin dışında mutfak ocağı arkası stickerı sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilir ve ısıya dayanıklı yüksek kaliteli folyolar ile üretilen bu stickerlar ile ocaktan sıçrayan yağ ve benzeri şeylerden ocak arkasını koruyabilirsiniz. Sticker üzerine yapılan mat laminasyon kaplama sayesinde temizlenmesi daha da kolaylaşan bu yüzeyi kolayca temizleyebilirsiniz. Beyaz eşya görmekten sıkıldınız ya da biraz eskimeye başladılar Tusador stickerlar ile bu sorunu da kolayca çözebilirsiniz, üstelik artık kullanmak istemediğinizde ürünün üzerinden zarar vermeden söküleceğini bilirsiniz.

Tusador Stickerlar Ortama Neşe Katıyor

Çocuklar için özel olarak üretilen ve sağlık açısından sakıncası olmayan tusador stickerlardan seçeceğiniz eğlenceli desenlerle çocuk odalarına neşe katabilir, çocuğunuzun fotoğrafını çekerken kullanabileceğiniz harika bir arka plan oluşturabilirsiniz! Ayrıca duşakabin ve banyo stickerları kullanarak çocukların banyoya alışma sürecini daha hızlı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Birinci kalite PVC folyolara basılan ve kendinden yapışkanlı kolay monte edilebilir olmasıyla beğeni toplayan duşakabin ve banyo stickerları, fayans tezgah stickerları, ocak arkası stickerları ve birçok çeşidini bulabileceğiniz çocuk odası stickerları Koçtaş güvencesiyle şimdi satışta! Evini çok sevenlerin adresi Koçtaş'ta markanın keyif veren tüm modellerini detaylıca inceleyebilir ve uygun fiyatlı ve güvenli online alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.

Daha fazla göster