200 TL Üzeri Kargo Bedava

Unimet

Unimet

Unimet Metal Mobilya, 2005 yılından bu yana, uyku mobilyaları alanında adından söz ettiren, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kaliteden ödün vermeden üretimini sürdüren başarılı bir firmadır. "Kaliteyi konuşmuyor, üretiyoruz." sloganı ile kullanıcısına yenilikçi ve memnuniyet odaklı ürünlerini sunan marka, sadece yurt içinde değil uluslararası pazarda da gittikçe yükselen başarı grafiği ile yoluna devam ediyor. Unimet ürün grubunda metal karyolalar, ranzalar, bebek karyolaları, hareketli sandıklı bazalar, motorlu ve hareketli karyolalar, sofalar, bahçe mobilyaları ve sehpalar yer alıyor.

Unimet Uyku Konforuna Estetik Katıyor

Unimet ürün grubunda yer alan hareketli sandıklı bazalar kalp rahatsızlığı, uyku bozukluğu, reflü, horlama ve benzeri rahatsızlıkları bulunan kullanıcıların uyku kalitesini arttırmak için özel olarak tasarlanıyor. Ergonomik rahatlık sağlayan, torba yay sistemi bulunan hareketli sandıklı bazalar yatakta televizyon izlemeyi, dinlenmeyi, kitap okumayı seven kullanıcılar için oldukça ideal bir formda tasarlanıyor. Başucu ve ayakucu hareketleri, elektrikli motor ve kumanda aracılığıyla sağlanan hareketli sandıklı bazalar, yatak özellikleri ile de tam memnuniyet garantisi sunuyor. Vücut anatomisine uyum sağlayan 5 bölgeli torba yay sistemli yataklarda yüksek kalitede sünger ve özel olarak üretilen İnternobase keten kumaşı kullanılıyor.

Unimet Metal Karyolalar Renkli Rüyalarda Sizinle

Unimet karyola grubunda döşemeli karyolalar, ikiz karyolalar ve metal karyolalar bulunuyor. Farklı renk ve boyut seçenekleri ile yatak odalarına şıklık ve konforu taşıyan metal karyolalar tercih edilen ürünlerden. Avrupa standartlarında üretilen Unimet metal karyolalarının kaliteli uykuya dair sağladığı en büyük avantaj, esneme yapmamaları ve böylece uyku kesintilerine sebep olan gıcırtı ve benzeri problemlere yol açmamaları. Üstün bir kalite kaplaması sağlayan elektrostatik boyaların kullanıldığı metal karyolalar, kullanıcısına rahatlık ve kaliteli uykunun yanında uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor. Tamamen geçme sistemi ile üretilen metal karyolaların kurulum aşamasında vida ve benzeri gereçlere ihtiyaç duyulmuyor, böylece kolayca takılıp sökülebiliyor. Rahat ve huzurlu uykuları yatak odanıza şık ve konforlu ürünleri ile taşıyan Unimet uyku mobilyalarını Koçtaş garantisi ile kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilir, kesintisiz uykulara bir an evvel kavuşabilirsiniz.

Daha fazla göster
266 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: