750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
293 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Variant

Variant

1979 senesinden beri mobilya alanında faaliyet gösteren Variant, sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alıyor. Bir aile şirketi olarak büyüyen ve gelişen marka, yaptığı yatırımlar ile ARGE ve makine sahasında etkinliğini kanıtlıyor. Mobilya ve dekorasyon alanında ise Variant, kendine has şık çizgisi ve tasarımları ile ülkenin her yerinde kalite ve modernizmden ödün vermeyen müşterilerine hitap ediyor. Mobilya modasını yakından takip eden ve gündeme ayak uydurmayı ilke edinen markanın ürün yelpazesi de oldukça geniş. Sehpa, kitaplık, çalışma masası, dolap, televizyon ünitesi ve avize gibi oldukça geniş kategorilerde pek çok ürün çeşidini bünyesinde barındırıyor.

Variant, Mobilyada Her Zevk ve Bütçeye Hitap Ediyor

Evinizin her bir odasını Variant ürünleri ile zevkle dekore edebilirsiniz. Markanın salon grubu içerisinde bulunan farklı kategorilerde onlarca ürün seçeneği sizleri bekliyor. Kitaplık kategorisinde çeşitli boy ve modellerdeki ürünler, salon ve çalışma odalarınızın ihtiyaçlarına uygun olarak sunuluyor. Kullanım amacınıza göre zigon ve orta sehpa seçenekleri de oldukça geniş. Salon dekorasyonunuza uygun olarak seçebileceğiniz çeşitli modellerdeki zigonların, renk seçenekleri bulunuyor. Televizyon ünitesi kategorisinde, duvar raflı seçenekler de mevcut. Çeşitli boy ve ebatlardaki duvar rafları ile salon görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünleri tek tek alabilir dilerseniz de televizyon ünitesi ve orta sehpa ürünlerinden oluşan takımları tercih edebilirsiniz.

Çocuk Odalarını Güzelleştiren Tasarımlar 

Variant çalışma odalarınız için de modern ve şık tasarımlar üretiyor. Çalışma masası kategorisindeki ürünler, her yaşa ve kullanım ihtiyacına göre çeşitleniyor. Çalışma masası ve kitaplık ürünlerinden oluşan takımlar ile odanızın tüm mobilya ihtiyacını tek seferde karşılayabilirsiniz. Markanın aynalı dresuar seçenekleri ise evinizin antresini ve giriş kısımlarını işlevsel olarak tamamlayacak. Şık çizgilerle süslenen avize seçenekleri de odalarınızın karakteristik özelliklerine kolayca uyum sağlayacak. 

Kalite ve şıklığı evlerinize taşımak isterseniz Variant çalışma masası, kitaplık, zigon ve orta sehpa, avize, televizyon ünitesi, dresuar ürünlerine Koçtaş'tan ulaşabilir, markanın pek çok ürününü evinizden adım atmadan inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü, uygun fiyat avantajı ile tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster