750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Visam

Visam

1964 senesinde bir aile şirketi olarak yolculuğuna başlayan ve günümüze emin adımlarla ulaşan Visam, banyo ve tuvalet sektöründe öne çıkan isimlerden birisi olmaya devam ediyor. Marka kaliteli üretim, şeffaf bir satış politikası ve satış sonrası müşterilerine verdiği hizmet ile sektöründe tercih edilmeyi başarıyor. Visam, banyolara getirdiği estetik görüntünün yanı sıra müşteri beklentilerini karşılamaya özen gösteren ve kaliteli ürünleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Markanın sektörde pek çok ürünü bulunuyor ve marka her geçen sene bu ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Visam; gömme rezervuar, gömme rezervuar kontrol paneli, rezervuar iç takımı, klozet kapağı, yer ve banyo sifonu, ankastre stop valfi, ankastre banyo ve duş bataryaları, kada gibi çeşitli kategorilerde pek çok ürün ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Banyo ve Tuvalet Aksesuarları Kategorisinde Visam Sizlerle

İlk günkü heyecan ve enerjisini günümüze dek taşıyan Visam klozet kapağı kategorisinde pek çok ürününü kullanıcısının beğenisine sunuyor. Markanın klozet kapakları polipropilen ve droplast olmak üzere iki farklı malzemeden üretiliyor. Ürünler, malzeme farklarının yanında model olarak da kemer ve klasik olmak üzere ikiye ayrılıyor. Ayrıca markanın, yavaş kapanma özelliğine sahip olan klozet kapağı ürünleri de mevcut. Banyo ve tuvaletlerinizde ihtiyacınıza göre bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Visam, klozet kapaklarının yanında banyo ve tuvalet kategorisinde çeşitli rezervuar ürünleri ile de karşınıza çıkıyor. Bu kategoride alttan su girişine sahip olan modellerin yanı sıra yandan su girişi olan ürünler de bulunuyor. Klozetlerde pis su tesisatı ve bağlantısı için kullanılan kada ürünleri, markanın tercih edilenleri arasında yer alıyor. Seramik rezervuarlarınızda kullanmak için alabileceğiniz iç takım ürünleri de çeşitli modeller dahilinde karşınızda oluyor. Su tasarrufu özellikleri ile öne çıkan bu ürünlerin yanı sıra flotör, spiral sifon ve duş tekne sifonu gibi tuvalet ve banyo aksesuarları Visam markasının kullanıcılarına sunduğu ürünler arasında yer alıyor. 

Klozet kapağı, rezervuar, kada, flotör, spiral sifon ve duş tekne sifonu gibi ihtiyacınız olan tüm Visam ürünlerine Koçtaş güvencesi ile tek tıkla kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster