750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
212 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Asz

Asz

Asz şirketler grubu 1987 yılından bugüne aktif olarak ülkemizde hizmet veren bir markadır. Kendisini sürekli geliştirmeye adayan bir politika benimseyen grubun bünyesinde bugün, Asz markası da dahil olmak üzere, 6 farklı marka bulunmaktadır. Elektrik malzemeleri, aydınlatma, bahçe dekorasyon ve ev gereçleri sektöründe müşterilerinin isteklerini karşılamaya çalışan firma İstanbul merkezli hizmet vermektedir. Markanın ürün portföyüne; abajur ve masa lambaları, ampul, anahtar priz, avize, fener, lambader, led aydınlatma ürünleri, sarkıtlar, spotlar ve tavan armatürleri yer alır.

Asz Dekoratif Aydınlatma Seçenekleri Sunuyor

Asz, modern avize ve sarkıt ürünleri ile öne çıkıyor. Farklı ölçü ve renk seçenekleri, kullanılabilir ampul sayısı, kullanılan malzeme gibi opsiyonları ile farklılık yaratmayı başaran firmanın ürünlerinde led ve tasarruflu ampul kullanımı da mümkün. Ürünlerinde kullandığı malzemeler; metal, cam, halat, bakır ve kumaş iken tasarım modellerde farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı da görülür. Metal kullanılarak dizayn edilen ürünlerinde lazer kesimi tercih eden marka, kullandığı cam modellerinde de tek tip cam kullanarak, ışığı en doğru şekilde yansıtmayı hedefler. Tercih edeceğiniz tekli modellerin yanı sıra bulunduğunuz alanda daha çok aydınlatma ihtiyacınıza cevap verecek 2'li, 3'lü,4'lü, 5'li ve 6'lı seçenekler ürün grubunda yer alır. Çocuk odaları için özel olarak tasarlanan renkli sarkıt modelleri ile de çocuk odası dekorasyonunuza çözüm sunar.  

Lambader, Abajur ve Masa Lambası Arayanlar İçin Farklı Fikirler

Firma tavan lambalarının yanı sıra ayaklı ışık kaynakları konusunda da geniş bir ürün yelpazesine sahip. Lambader şapkaları farklı renk tonları ile dekorasyonunuzu tamamlarken, lambader ayakları papyon ve tripod gibi farklı alternatiflerle beğeniye sunulur. Asz, masa lambalarıyla da hizmet vermekte olan bir firmadır. Çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan doğru ışık açısı ile tasarlanan kontrat tipi ve banker tipi masa lambaları kullanıcıların kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir. Bahçe aydınlatma ürünleri arasında ise aplikler bulunmaktadır. Gerek satış sırasında gerek satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı vaat eden Asz aydınlatma ürünlerine Koçtaş farkı ve güvencesi ile ulaşabilir, online alışveriş kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Daha fazla göster