200 TL Üzeri Kargo Bedava

Takı Dolabı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel Takı Dolapları

İşlevsel modelleri kullanarak farklı tarzda mücevherleri ve aksesuarları düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Tüm aksesuarlarınızı düzenli tutma amacıyla dizayn edilen çeşitler yatak odası, banyo ve farklı tüm alanlarda kullanım avantajı sağlar. Oda dekorasyonuna farklı bir görünüm kazandıran aynalı modeller ayaklı ve ayaksız model seçenekleriyle satışa sunulur. İhtiyaç ve beklentilerinize bağlı olarak ayaklı bir ayaksız model seçeneklerini değerlendirebilir, bu modellerden birini tercih edebilirsiniz. Ayna olarak tasarlanan takı dolabı ürünleri duvara monte edilerek kullanım avantajı sağlar. Alandan tasarrufu destekleyen duvara monte ürünler çok yönlü kullanım sunmasıyla kullananların beğenisini toplar.

Takı dolabı kullanarak makyaj malzemelerini saklayabilir, parfüm, ruj, fondöten ve farklı tarzda makyaj malzemelerinizi bu ürün içerisinde düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.Tüm bakım malzemelerini depolama özelliği sergileyen bu ürünler estetik dokunuşuyla alana hoş bir hava kazandırır. Odanızın sahip olduğu şekil ve tasarım özelliklerine bağlı olarak farklı ölçülerde tasarlanan modellerden birini tercih edebilirsiniz. Duvar tipi model seçenekleri alandan tasarruf etmesiyle dar ve minimal alanlarda kullanım alanı bulur. Masaüstü olarak tasarlanan modeller yer alır. Tüm takılarınızı çekmece ve raf gibi sistemlerle hazırlanan bu ürün içerisinde saklayabilirsiniz. Kadın ve erkeklere uygun olarak satışa sunulan takı dolabı aynalı modelleri tüm aksesuarları düzenleme özelliği sergiler. Markalar tarafından üretilen farklı ürünler farklı özelliklerle yer alır.

Yatak Odasında Takı Dolapları

Yatak odalarında kullanım yeri bulan modeller hem ebeveynlerin hem de çocukların eşyalarını saklamasına ile göz doldurur. Bu ürünün içerisinde takı ve özel eşyalarını saklayabilir, düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Tüm yaş grubu ve tüm zevke hitap eden takı dolabı ürünleri birçok takı ve aksesuarları depolamasıyla kullananların beğenisini toplar. Evinizde yer alan tüm odalarda kullanım alanı bulan modeller genel olarak yatak odasını tercih edilir. Düzen ve tertibi bir arada sunan modeller estetik özellikleriyle odanızın tasarım özelliklerine uyum sağlar. Odanızda yer alan her türlü mobilya ile bütünlük oluşturan takı dolabı ürünleri geniş model yelpazesinde satışa sunulur. Aksesuar, makyaj malzemesi ve bakım ürünlerini düzenli bir şekilde saklamasıyla yer alan takı dolabı ürünleri yatak odalarına konumlandırılarak tercih edebilir.

Aynalı, çekmeceli, raflı ve farklı özelliklerle üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Bu model özelliklerinden yararlanarak hem ayna hem çekmece özelliklerinden yararlanabilir, takıları uygun bir şekilde saklayabilirsiniz. Kullanışlı ve pratik düzenleyici takı dolabı ürünleri şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Kullanıcılar tarafından vazgeçilmez ürünler arasında yer alan duvara monte modeller çekmeceli tasarım özellikleriyle takıların uygun bir şekilde muhafaza edilmesine destek olur. Bu özellikten yararlanarak takılarınızı sınıflandırabiliriz. Küçük ama değerli birçok eşyanızı düzenli bir şekilde kullanıma hazır şekilde saklamanıza olanak sağlayan modeller eşyalarınızı korur. Kilitli tasarım özelliklerinden yararlanarak ve değerli eşyalarınızı kilitleyerek güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Banka kasası görevi üstlenen kilitli modeller maddi değeri yüksek olan birden fazla parçayı korur.

Estetik Tasarımlı Takı Dolapları

Farklı tasarım özellikleri ile üretilen estetik modeller şekil olarak farklılık gösterir. Farklı markalar tarafından satışa sunulan takı dolabı ürünleri sahip olduğu özelliklerle birbirinden ayrılır. Kullanıcıların dikkatini çeker. Kullananlar tarafından özellikler değerlendirerek beğeniyle karşılanır. Birbirinden farklı özellikleri değerlendirerek sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini tercih edebilir, kendine has çizgisi olan aksesuarları evin her odasında tercih edebilirsiniz. Takı dolabı ürünleri takım şeklinde de satışa sunulur. Evinizde kullandığınız mobilyalarla takım oluşturan modelleri tercih edebilirsiniz. Hem ev hem de diğer mobilyalarla uyumu yakalayan ürün çeşitliliği kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Duvara monteli olarak kullanım avantajı sağlayan takı dolabı ürünleri alandan tasarrufu desteklemesiyle dar alanların tümünde kullanışlılık sergiler. 

Genel olarak aynasız şekilde tasarlanan takı dolabı ürünleri iç yapısındaki eşyaların dışarıdan görülmesine engel olur. Farklı tasarım özellikleri ve boyut avantajlarından yararlanabilir, minimal görünüme sahip takı dolabı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Farklı ölçü değerlerinde üretilen çekmeceli takı dolabı modelleri boy aynalı seçenekleriyle de yer alır. Baştan sona büyük bir aynadan oluşan ürün modeli iç yapısında çekmecelerden oluşur. Takı ve farklı aksesuarlarınızı bu çekmecelere yerleştirebilirsiniz. Tasarım farklılığına sebep olan takı dolabı seçenekleri farklı renk skalasında elde edilir. Tüm renk seçeneğini değerlendirebilir, size hitap eden renk seçeneklerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Son yıllarda siyah renk tonu sıkça tercih edilir. Siyah renginin göz alıcı ve şık duruşundan yararlanabilir, alana elegan görünüm kazandırabilirsiniz. Siyah mobilyadan oluşan bir odanız varsa siyah rengini tercih edebilir, alanda bütünlük elde edebilirsiniz.

Modern ve Şık Takı Dolapları

Kullananlar tarafından sıkça tercih edilen modern ve şık aksesuar takı dolapları her alana uyum sağlar. Birbirinden özel takı ürünlerinizi bu ürün modeller içerisinde saklayabilirsiniz. Bu ürünler sunduğu tasarım özellikleriyle nostaljik ve modern havayı alana yansıtır. Nostaljik çizgilere sahip takı dolabı ürünlerini inceleyerek geleneksel bir tarzı alana yansıtabilirsiniz. Yenilik ve çağdaş çizgilerden hoşlanıyorsanız modern çizgilerin hakim olduğu tasarım özelliklerinden yararlanabilir, tüm odalarda bu ürünü kullanabilirsiniz. Genel olarak takı amacıyla tercih edilen ürünler tüm aksesuarların saklanması amacıyla da kullanım alanı bulur. Makyaj, bakım ve farklı araç gereçleri bu ürün içerisinde saklayabilirsiniz. İşlevsel özellikleriyle geniş kullanım alanına sahip olan takı dolabı ürünleri nostaljik ve modern görünümüyle göz doldurur.

Nostaljik çizgilerle hazırlanan ve ahşap materyalin kullanıldığı takı dolabı seçeneklerini tüm odalarda kullanabilir, makyaj aynası olarak da tercih edebilirsiniz. Modern çizgilerin hakim olduğu modeller teknolojik yenilikleri size yansıtır. Teknolojik unsurlarla küçük dokunuş yapan takı dolabı seçenekleri ışıklandırma sistemiyle kendinizi daha net görmenize olanak sağlar. Birbirinden farklı teknolojik yeniliklerle donatılmış modelleri inceleyerek uzun ömürlü kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı takı aksesuarlarını bu ürün içerisinde saklayabilir, bu ürünü evinizin vazgeçilmez parçası haline getirebilirsiniz. Yatak odanızda düzeni ve tertibi sağlayan takı dolabı seçenekleri takıları hijyenik bir şekilde saklamanıza ve aynı zamanda korumanıza destek olur.

Geniş ve Kullanışlık Takı Dolapları

Maddi değeri fark etmeksizin birden fazla takı ve aksesuarları muhafaza etmek amacıyla geniş modellerden yararlanabilirsiniz. Birden fazla eşyanın korunmasına destek olan ve düzenli bir şekilde eşyaları saklamanıza olanak sağlayan takı dolabı seçenekleri önem taşır. Değer verdiğiniz tüm aksesuar ve parçaları bu takı dolabı ürünleri içerisinde saklayabilirsiniz. Pratik ve düzenli saklama olanağı sunan takı dolabı seçenekleri günlük hayatınızın düzene girmesini sağlar. Önemli zaman ve iş seyahatlerinde birbirinden farklı değerli takılarınızı bu takı dolabı seçenekleri içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Boyut olarak geniş çeşitlilikte satışa sunulan ürünler kullananların beklentilerine bağlı olarak üretilir. Sahip olduğunuz aksesuar ve takı sayısına bağlı olarak boyut avantajlarından yararlanabilir, seçim yapabilirsiniz.

Minimal tasarım özellikleriyle üretilen takı dolabı ürünleri daha az takıya sahip kişiler tarafından tercih edilebilir. Tasarım ve özellikleri değişim gösteren takı dolabı ürünleri materyal yapısıyla da farklılık gösterir. Takı dolabı farklı materyallerden elde edilebilir. Malzemenin türü fiyatların değişmesini doğrudan etkiler. İç yapısında birden fazla eşyayı sakladığınız takı dolabı seçenekleri güvenlik sağlamasıyla kullananlar tarafından dikkat çeker. Aynalı olarak dizayn edilen takı dolabı seçeneklerini hem eşyalarınızı saklamak adına hem de kendinizi görmek adına tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı sergilediği tüm alanda atmosferi değiştiren takı dolabı seçenekleri küçük, büyük farklı çeşitlilikte eşyalarınızı saklar. Dolap üzerinde yer alan ayna sistemi sayesinde odanızı daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz.

Takı Dolapları Özellikleri

Mobilya kategorisinde satışa sunulan bu ürünler sahip olduğu çekmece, raf, materyal yapısı, boyut ve ayna yapısına bağlı olarak geniş çeşitlilikte satışa sunulur. İhtiyaç ve beklentileri karşılar nitelikte tasarlanan takı dolabı seçenekleri sunduğu performans özellikleriyle kullananlar tarafından tercih edilir. Genel olarak her 2 cinsiyet tarafından tercih edilen mobilya ürünü düzenli ve konforlu kullanım avantajı sunar. Kolay bir şekilde bu ürünün içerisinde istediğiniz takıları bulabilir ve muhafaza edebilirsiniz. Farklı boyut özelliklerinde üretilen takı dolabı seçenekleri birden fazla takı ve aksesuar saklamanıza olanak sağlar. Yeterli alan olmayan yerlerde mini takı dolabı modellerini tercih edebilir, kullanışlı yapısından yararlanabilirsiniz. Minimal yapıda tasarlanan takı dolabı seçenekleri alandan tasarruf sağlaması ve aynalı yapısıyla birden fazla avantaj sağlar.

Küçük ihtiyaçlarınız için küçük aynalı minimal tasarım özellikli ürünleri tercih edebilirsiniz. Birden fazla aksesuar saklanmasına ve ürünlerin zarar görmemesine olanak sağlayan takı dolabı seçenekleri takı ve aksesuarlar için yumuşak zemin oluşturur. Hassas takılarınızı çizilmeye ve olası kaza durumundan koruyarak bu ürün modelleri içerisinde saklayabilirsiniz.Teknolojinin gelişmesi ile birlikte gelişim gösteren küçük takı dolabı modelleri farklı tasarım özellikleriyle satışa sunulur. Teknik olarak geliştirilmiş, ışıklı ve farklı sistemli ürün modellerine sahip olabilir, en son teknolojiyle üretilen takı dolabını satın alabilirsiniz. Aksesuar dolabı olarak da geçen ürün modelleri hayatınızda yer alan tüm eşyaların düzeni ve tertibi için tercih edilebilir. Hem iş hem günlük hayatta bu ürün seçeneklerini değerlendirebilir, rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Takı Dolabı Modelleri

Ürün modelleri genel olarak yatak ve giyinme odasını tercih edilir. Her 2 cinsiyetin kullanımına uygun olarak dizayn edilen ürün modelleri sahip olduğu özelliklerle göz doldurur. Makyaj dolabı olarak da geçen bu ürün modelleri tasarım özellikleriyle her alana uygun seçenekler sunar. Bu dolap modelleri içerisinde birden fazla eşyayı depolayabilir, aynı zamanda birbirinden farklı takım ürüne kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Çekmeceli, aynalı, raflı ve farklı gelişmiş özellikle satışa sunulan bu ürünler ruj, kalem, allık, fondöten gibi küçük eşyaları muhafaza eder. Bu eşyaları saklamak ve düzenli bir şekilde sergilemek için iç yapısında bulunan raflardan yararlanabilirsiniz.Yatak odasında sıkça tercih edilen ürün modelleri genel olarak ahşap malzemeden üretilir. Ahşap malzeme yapısı odada yer alan diğer eşyalarla uyumu yakalar ve dekorasyonda bütünlük elde etmenize olanak sağlar. 

İç yapısında kullandığınız eşyaları sergilemeye ve düzenli bir şekilde saklamaya destek olan ürün modelleri camlı, aynalı ve kapaklı tasarım özellikleriyle yer alır. Camlı takı dolabı modelini kullanarak iç yapısında bulunan eşyaları dışarıdan gösterebilir, sergileyebilirsiniz. Daha çok masaüstü kullanıma eşlik eden camlı takı dolabı seçenekleri küçük mekanlar tarafından tercih edilir. Bu ürünü aynı zamanda kapı arkası olarak da kullanabilirsiniz. Kapı arkasına kolay bir şekilde asılarak kullanım sergileyen ürün modelleri alandan tasarrufu destekler. Çeşitli materyal yapısından elde edilen ürün modelleri odaya sağladığı bütünlük ile ortama hareket kazandırır. Nötr tonlardan elde edilen ürün modellerini kullanabilir, siyah, krem, beyaz, kahverengi, pembe, mavi dolap çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Fonksiyonel özellikleriyle kullanım avantajı sunan ürün modelleri farklı boyut avantajlarıyla kullananlara seçim şansı sunar.

Takı Dolabı Çeşitleri

Eşyaları düzenleme göreviyle birlikte giyinme odalarında sıkça tercih edilen ürün modelleri düzeni, tertibi sağlar. Ahşap, plastik, boyalı, cilalı, camlı, aynalı olarak kullananlara sunulan ürün modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Farklı dizayn özelliklerini değerlendirebilir, tüm odalarda kendi zevkinize yönelik olarak bu ürün modellerini kullanabilirsiniz. İstediğiniz renk ve desende boyanarak satışa sunulan ürün modelleri geniş renk skalasında yer alır. Odada yer alan diğer mobilyalarla bütünlük elde etmek istiyorsanız diğer mobilyaların renk tonları ile uyumlu renk seçimi yapabilirsiniz. Ceviz ahşap kullanılarak elde edilen ürün modelleri ortama sıcak ve samimi hava kazandırır. 

Rustik dekorasyona sahip olmak istiyorsanız sıcak ahşap renginden yararlanabilirsiniz. Genellikle ahşap materyal düz renk tonlarıyla tercih edilir. Ceviz, krem, kahverengi gibi renk tonlarından yararlanabilir, çam, kayın gibi ağaç türlerinden elde edilen ürün modellerini odanızda sergileyebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım özellikleriyle yer alan ürün çeşitleri retro, bohem, modern tarza yönelik seçenekler sunar. Kullanım yapacağınız alana canlı, genç, dinamik ve dikkat çekici tasarım özellikleri yansıtabilir, renkli ve desenli seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Tüm yaş grubu ve tarza eşlik eden modeller eşyaların sayısına bağlı olarak farklılık gösterir. Eşya kapasitesine bağlı olarak farklı boyut seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yüzük, kolye, bilezik gibi farklı aksesuarların depolanmasına olanak sağlayan ürün modelleri eşyaların saklanmasına olanak sağlar. İstediğiniz ölçüde ürün modelini tercih edebilir, özel bölümlerinden yararlanabilirsiniz.

Takı Dolabı Özellikleri

Farklı boyut ölçüleri ile satışa sunulan ürün modelleri estetik görünüm ve düzen açısından farklılık gösterir. Ürün çeşitleri sahip olduğu özelliklerle kullananlara çok yönlü avantaj sunar. Raflı, camlı, aynalı, askılı, kutulu bir şekilde satışa sunan ürün modelleri kullananlara birden fazla alanda avantaj sunar. Askılı, cam, ayna gibi özelliklerden yararlanabilir iç yapısına sahip olduğunuz tüm aksesuarları yerleştirebilirsiniz. Ortalama olarak 2 çekmeceli dizayn edilen ürün modelleri kullananlara geniş alan sunar. Bu geniş alandan yararlanarak aksesuar ve makyaj malzemelerinizi çekmece içinde saklayabilir, minimal tasarımdan yararlanabilirsiniz. Geniş 2 çekmeceli ürün modelleri büyük alanlarla birlikte kullanım avantajı sağlar.

Kullanım alanınıza bağlı olarak minimal ve büyük boyutlu tasarım özelliklerinden yararlanabilir, modern görünümleriyle alana farklı bir özellik kazandırabilirsiniz. Kapak, gövde, çekme, raf özellikleriyle eşyaların tek bir alanda saklanmasına olanak sağlayan ürün modelleri alana hoş bir görünüm kazandırır. Minimal alanlarda ve minimal dekorasyonlarda sıkça tercih edilen bu ürünler kolay bir şekilde montajlanabilir. Bu ürünü duvara asarak kullanabilir, zeminde yer işgalinin önüne geçebilirsiniz. Rahat bir şekilde montajlanan ve eşyaların pratik şekilde saklanmasına olanak sağlayan ürün modelleri ferah bir alan yaratmanıza olanak sağlar. Çekmece ve raf yapısından yararlanarak pratik makyaj dolabı haline dönüştürebilir ve taşınabilir özelliğinden yararlanabilirsiniz. Minimal boyutlu ürün modelleri kolay bir şekilde istenilen her alana taşınabilir.

Takı Dolabı Ölçüleri

Ürün modelleri farklı tarz ve farklı alan özelliklerine bağlı olarak geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Geniş renk skalası ve tasarım özelliklerinden yararlanarak farklı ölçülerde takı dolabı model seçimi yapabilirsiniz. Birbirinden farklı ölçü özellikleriyle satışa sunulan ürün modelleri kullanım yapacağınız alanın özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilir. Masaüstü, ayaklı, duvara monte, aynalı, askılı, kilitli ve pek çok geniş seçenek sunan ürün çeşitleri genel olarak dikdörtgen şeklinde üretilir. Kare ve oval formda üretilen ürün modelleri de yer alır. Özel görünümleri ve tasarımları tercih etmek istiyorsanız farklı bir şekilde yapılardan yararlanabilirsiniz. Köşesiz görünümleriyle oval çeşitler odaların dekorasyonuna farklı bir görünüm kazandırır.

Modern tasarım özelliğinden yararlanmak istiyorsanız farklı geometrik şekillerde üretilen ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Takı dolabı ölçüleri farklı ölçülerde yer alır. Küçük, büyük seçenekleri değerlendirerek saklamak istediğiniz eşyanın miktarına bağlı olarak bu boyutları tercih edebilirsiniz. Minimal olarak tasarlanan ürün modeli içerisinde yüzük, küpe ve farklı aksesuarları saklayabilirsiniz. Büyük ölçülerde tasarlanan ürün modelleri içerisinde her türlü eşyayı depolayabilir ve saklayabilirsiniz. Kadın ve erkeklere yönelik olarak dizayn edilen ürün modelleri küçük, orta, büyük ebatları sayesinde her alana taşınabilir ve ihtiyaca cevap verir nitelikte yer alır. Kullanım avantajından yararlanarak makyaj malzemesi, bakım ürünü, çanta, takı ve farklı birçok eşyayı bu ürünün içerisinde saklayabilirsiniz.

Takı Dolapları Fiyatları

Takı dolabı fiyatları belirlenirken ürünün sahip olduğu özellikler etkili olur. Takı dolabı fiyatları ürünün sahip olduğu ölçü malzeme özellik markasına bağlı olarak değişim gösterir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri markadan markaya farklı fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Koçtaş mağazası üzerinden farklı markalara ait takı dolabı fiyatlarına ulaşabilir, bütçeniz uygun seçimlere yer verebilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası üzerinde farklı markalara ait takı dolabı satışına yer verilir. Online Koçtaş mağazasını kullanarak takı dolabı fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Online sistemde yer alan filtreleme özelliğini kullanabilir, aynalı takı dolabı fiyatlarını artan ve adalar şekilde listeleyebilirsiniz.

Her bütçeye uygun seçenek sunan Koçtaş mağazası en uygun fiyatlı ürün modellerine yer verir. Bütçenize hitap eden ürün seçeneğini değerlendirerek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Taşınabilir, büyük, ayaklı, camlı, aynalı ürün modellerini inceleyerek geniş seçenekten yararlanabilir, alan özelliklerine uygun seçime yer verebilirsiniz. Tüm eşyalarınızı düzenlemek ve yaşam alanınızda hoş bir görünüm sunmak için birbirinden farklı tasarım özellikleriyle üretilen ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken takı dolabı ölçü, şekil ve markasına dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Takı Dolapları Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Takı dolabı ölçüleri nasıldır?

Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı ölçüde satışa sunulur. Oda büyüklüğü ve kullanım alanı özelliklerine bağlı olarak ölçüleri seçebilir, değerlendirebilirsiniz. Takı dolabı ölçüleri küçük, orta, büyük özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, kullanım avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Takı dolabı nasıl seçilir?

Ürün modeli arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Seçim yaparken odanızın genel özellikleri, dolabın materyal yapısı, rengi, tasarım özellikleri, büyüklüğü, sunduğu avantajlar etkili olur. Farklı markalar tarafından geliştirilen ürün modellerini inceleyerek beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılar nitelikte dizayn edilen ürünü kolay bir şekilde Koçtaş mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

Takı dolabı nereye konulur?

Geniş kullanım alanına sahip olarak üretilen ürün modelleri hemen hemen her alanda kullanım avantajı sergiler. Kullanıcılar tarafından sıkça yatak odası alanında tercih edilen bu ürünler evde yer alan tüm odalarda kullanım performansı sergiler. İhtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda tüm alanlarda bu ürünü kullanabilirsiniz.

Daha fazla göster
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: