750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
41 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

COOK

COOK

1984 yılında Ankara’da kurulan Sedat Tahir A.Ş.’nin sahibi olduğu COOK, 30’un üzerinde ülkeye ihracatı yapılan Türkiye’nin öne çıkan markalarından biridir. 1985 yılında Türk mutfaklarına ilk fırın torbasını sunarak başlayan COOK, streç film, pişirme kağıdı ve doğada çözünür streç film ürünlerini de ülkemize ilk tanıtan markadır. Mutfak yardımcıları olarak da isimlendirilen pişirme, saklama, temizlik ve kullan at gibi çeşitli ürün grupları ile COOK, dünya mutfaklarında da yerini alıyor.

COOK Geniş Ürün Yelpazesiyle Tüm Mutfaklarda

Farklı ürün gruplarında geniş ürün yelpazesi sunan markanın pişirme grubu ürünleri aynı zamanda COOK ile özdeşleşmiş ürünler. Yağlı kağıt olarak da bilinen pişirme kağıdı, bir yüzeyi alüminyum folyo, diğer yüzeyi pişirme kağıdından oluşan çok amaçlı pişirme kağıdı ve fırında yemek pişirmek için kullanılan fırın torbası, COOK pişirme grubu ürünlerini oluşturuyor. COOK saklama grubu, pratik ve hızlı buz yapma imkanı sağlayan buz torbası ve küçük, orta, büyük boy seçenekleri sunan buzdolabı poşeti ile biliniyor. Saklama grubunun yiyeceklerin bozulmadan taze saklanmasını amaçlayan ürünleri ise streç film, streçlemeyi kolaylaştıran bas & kes streç film ve alüminyum folyo

COOK Ürünleri %100 Geri Dönüştürülebiliyor

COOK temizlik grubunda ise her türlü yaşam alanında kullanıma uygun ve %100 geri dönüştürülebilir plastikten üretilen küçük, orta, büyük, battal ve jumbo boy seçenekleri ile standart, kokulu ve büzgülü çöp torbası modelleri bulunuyor. Ayrıca, marka, sürdürülebilir yaşama destek olmak amacıyla, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak doğal çöp torbaları ve doğada çözünür çöp torbaları ürün kategorilerinde de üretim yapıyor. COOK kullan-at ürün grubu, karton tabak ve bardak kullan at ürünleri ve plastik tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık ürünlerinden oluşan ürün yelpazesiyle tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek farklı adet, desen, ebat seçenekleri ile pratik çözümler sunuyor. 

Kaliteli, güvenli ve uygun fiyat avantajı ile ihtiyaç duyabileceğiniz pişirme kağıdı, streç film, fırın torbası, buzdolabı poşeti, buz torbası, alüminyum folyo, kullan at ürünleri ve çöp poşeti gibi markanın birçok ürününe Koçtaş'tan ulaşabilir, online alışveriş kolaylığı ile zahmetsizce sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster