200 TL Üzeri Kargo Bedava

Tütsülük ve Buhurdanlık

Filtreler
Özellikler
-

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Tütsülük ve Buhurdanlık Çeşitleri

Tütsülük çeşitleri mum ya da tütsülerinizi rahat bir şekilde yakmanıza yardımcı olan ürünlerden oluşur. Bununla beraber ürünler dekorasyonunuza da farklı bir etki katmanıza yardımcı olan modellere sahiptir. Seçenekleri incelediğinizde minimalist detaylardan klasik parçalara, şelale tasarımından mumluğa kadar pek çok model olduğunu görebilirsiniz. Zarafeti şık detaylarla birleştirerek farklı bir dekorasyon elde etmek isteyen kişilerin günlük hayatına fonksiyonellik katan ürünler, yaşam alanlarında orijinal bir görünüm yakalamak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir.

İstediğiniz kokuyu iç mekânlarınızda elde etmenizi kolaylaştıracak şekilde özel olarak dizayn edilen ürünler, pratik kullanımıyla herkes tarafından tercih edilir. Farklı şekillerde üretilmesi sayesinde hemen hemen her yere rahat bir şekilde uyum sağlayan ürünler, yaşam alanlarında farklı kokular elde etmek isteyen kişilerin edinmesi gereken parçalar arasında yer alır. Kâse şeklinde olan modeller, sıklıkla tercih edilen parçalardandır. Isıya dayanıklı özel bir malzemeden üretilen buhurdanlık modelleri, sabit bir yüzeye yerleştirildiği takdirde istediğiniz kokuyu elde etmenizi kolaylaştırır.

Çubukları ürünlerin içine yerleştirerek istediğiniz gibi yakabilir, iç mekânlarınızın aurasını iyileştirebilirsiniz. Hem koku hem de rahatlık elde etmek isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürün modelleri, her türlü kullanım amacına rahat bir şekilde uyum sağlar. Ürünleri hem dekorasyonunuzu iyileştirmek hem de istediğiniz kokulu çubukları yakmak için değerlendirebilir, kullanım alanını dilediğiniz gibi genişletebilirsiniz. Buhurdanlık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan parçalara kısa süre içinde erişebilir, yaşam alanlarınızın eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Farklı kullanım şekillerine sahip olan parçalar arasından sizin için uygun olana kolay bir şekilde erişebilirsiniz. İşlevselliği şık detaylarla bir araya getiren ürün çeşitleri sayesinde iç mekânlarınızda istediğiniz kullanımı kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Tütsülük ve Buhurdanlık Kullanmanın Avantajları

Tütsülük çeşitleri sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar. Ürünlerin özellikleri ve olumlu tarafları hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, aklınızdaki soruların cevaplarına kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Tütsülük fiyatları ve özelliklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilir, yaşam alanlarınızın havasını istediğiniz gibi iyileştirmeye başlayabilirsiniz;

 • Tütsülük çeşitleri ilk olarak çubuklarınızı rahat bir şekilde yakmanıza yardımcı olmasıyla öne çıkar. İstediğiniz kokuyu sunan ürünleri buhurdanlık modelleri sayesinde rahat bir şekilde yakabilir, iç mekânlarınızın havasını temizleyebilirsiniz. Ayrıca iç mekânlarınızın güzel kokmasını sağlayarak istediğiniz ferah ortamı rahat bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Tütsü çeşitleri birçok biçimde gelir ve yakıldığında hoş bir koku yaymasıyla öne çıkar. Bununla beraber bu ürünleri yakmak için ihtiyaç duyulan bazı ürünler vardır. Her ne kadar kâseler de ürünleri yakmak için işlevsellik sunsa da buhurdanlık modelleri kadar kullanışlı değildir. Ürün modelleri, daha güvenli bir ortamda çubuklarınızı rahat bir şekilde yakmanızı ve istediğiniz koku deneyimini elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Ürünler, çubuklarla çeşitli ritüeller gerçekleştirmek istiyorsanız bu konuda size yardımcı olur. Dikkati sağlamak, ruhu canlandırmak ve duyuları harekete geçirmek için kullanabileceğiniz ürünler, meditasyon bağlamında istediğiniz etkiyi daha kolay bir şekilde elde etmenizi sağlar. Doğal ağaçlardan üretilen modeller, bu ritüelleri daha rahat bir biçimde gerçekleştirmenizi ve kendinizi daha kolay bir şekilde rahatlatmanızı sağlar.
 • Ürünler, yaşam alanlarınıza pozitiflik yaymanıza yardımcı olan parçalardan oluşur. Pozitif enerjiyi teşvik etmek için ürünleri kullanabilir, yaşam alanlarınızdaki havanın daha ferah hâle gelmesini sağlayabilirsiniz. Bununla beraber ürünlerin içinde çubuk yakarak böcekleri ve mantarları öldürebilir, daha hijyenik bir ortam elde edebilirsiniz. Ürünler, genel olarak yaşam alanlarına daha pozitif bir hava katılmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanır. Böylece içinde çubukları yakarak kendinizi daha rahat hissedebilir ya da bazı modellerde mum kullanarak yaşam alanlarınızda istediğiniz etkiyi yakalayabilirsiniz.
 • Ürünler, genel olarak çubukların yakıldığı modellerden oluşur ve yaydıkları muhteşem koku sayesinde yaşam alanlarınıza güzellik katar. Eski çağlardan beri kullanılan çubukları günlük hayatınızın bir parçası hâline getirmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Yakılan çubuktan çıkan dumanın odanın içinde doğru bir şekilde dağılmasını sağlayacak biçimde özel olarak dizayn edilen ürünler, kokulardan istediğiniz düzeyde fayda sağlamanıza imkân tanır.
 • Tütsülük modelleri stresi ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Stresle başa çıkmanın başarılı bir yolu olan ürünler sayesinde çubuklarınızı rahat bir şekilde yakabilir, yatıştırıcı hisleri tetikleyebilirsiniz. Ayrıca ürünler, çalışmak için daha sakin bir ortam oluşturmanızı da kolaylaştırır. Stres, kaygıyı tetiklese de ürünler aracılığıyla çubukları yakarak daha rahat bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ürün çeşitleri dekoratif parçalar olmasının yanı sıra aynı zamanda sunduğu şık detaylarla da birçok kişinin beğenisini kazanır. Örneğin, tütsülük şelale çeşitleri kendine has görünümü ve şık detaylarıyla yaşam alanlarınıza farklı bir hava kazandırmanıza yardımcı olur. Oturma odası, salon, mutfak ya da yatak odası fark etmeksizin her yerde hoş bir görünüm elde edilmesini kolaylaştıran ürünler, yaşam alanlarına çarpıcı bir derinlik kazandırmanıza yardımcı olur. Farklı şekil, boyut, renk, malzeme ve tasarımlara sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, yaşam alanlarınıza istediğiniz derinliği katabilirsiniz. Buhurdanlık modellerinin etrafında farklı dekoratif parçaları kullanarak yaşam alanlarınızın bir köşesinde orijinal detaylar yakalayabilir, kişisel stilinizi dilediğiniz gibi yansıtmaya başlayabilirsiniz.

Buhurdanlık Çeşitleri

Buhurdanlık çeşitleri genel olarak iki farklı tipte üretilir. Ürünlerin özellikleri hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz:

 • Seçeneklere göz attığınızda genel olarak ürünlerin kâse ya da diğerleri şeklinde iki farklı kategoriye ayrıldığını görebilirsiniz. Her model, kendi içinde sunduğu avantajlarla birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarır.
 • Kâse şeklinde olan modeller, şık detayları kendine has görünümüyle bir araya getirmesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Ürünlerin orta bölümünde genellikle çubukları yerleştirmeniz için özel olarak dizayn edilen bir alan yer alır. Bu alana çubuklarınızı yerleştirerek yakabilir, güvenli bir ortamda istediğiniz kokuyu yaşam alanlarınıza yaymaya başlayabilirsiniz.
 • Kül tutucular olarak da nitelendirilen tekne şeklindeki kâseler de sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunur. Uzun ve dar bir yapıya sahip olan ürünlerin genellikle iki farklı ucunda çubukları yerleştirebileceğiniz bir alan yer alır. Çapraz bir şekilde yerleştirilen çubuklar, şık bir görünüm sunarken aynı anda farklı kokuları karıştırmanızı da mümkün hâle getirir. Basit bir tasarıma sahip olan ürünler, genellikle ahşap benzeri malzemelerden üretilir. Böylece yaşam alanlarınıza natürel dokunuşlarda bulunmanızı mümkün hâle getirir. Örneğin, yaşam alanlarınızı country ya da rustik tarzdaki mobilyalarla döşemeyi düşünüyorsanız ahşap görünüme sahip olan tekne modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Diğer modeller ise birçok farklı şekle sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Şelale tütsülük en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Şelale şeklinde olan modellerde çubuklar yakıldığı zaman dumanı yukarıya doğru değil aşağıya doğru yayılır. Böylece sanki şelalede su akıyormuş gibi bir görüntü ortaya çıkarmayı başarır. Yaşam alanlarında farklı parçalar kullanmaktan hoşlanan kişiler, bu ürünler arasından seçim yapabilir, yaşam alanlarına farklı dokunuşlarda bulunabilir. Şelale şeklinde olanların yanı sıra ürünler arasında pek çok farklı tasarım da yer alır. Böylece yaşam alanlarınızı eşsiz bir şekilde tamamlayabileceğiniz parçalara pratik bir şekilde erişebilir, hayalinizdeki görünümü zorlanmadan elde edebilirsiniz.
 • Buhurdanlık seti genellikle içerisinde birden fazla aromanın da yer aldığı ürünlerden oluşur. Böylece farklı kokuları da deneyimleyebilir, istediğiniz aromaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tütsülük ve alternatifleri arasından istediğiniz nitelikleri sunan ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilir, hayalinizdeki tasarıma anında erişebilirsiniz. Buhurdanlık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz nitelikleri sunan parçalara kısa süre içinde erişebilir, yaşam alanlarınızda istediğiniz yenilikleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Buhurdanlık ve Tütsülük Modelleri

Tütsülük modelleri incelendiğinde ürünlerin farklı malzemelerden üretildiği görülebilir. Böylece istediğiniz görünümü sunan parçalara kolaylıkla erişebilir, çubuklarınızı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Malzemeler ve materyallerin kattığı özellikler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz;

 • Ahşap tütsülük çeşitleri naturel görünümü ile birçok kişinin beğenisini kazanır. Kendine has detayları şık dokunuşlarla bir araya getiren ahşap, ürünlere çarpıcı bir hava katmayı başarır. Genellikle çubukları yerleştirebilmeniz için önceden delinen alanlara sahip olan ahşap modeller, doğal duruşu sayesinde yaşam alanlarınızda istediğiniz detayları elde etmenizi kolaylaştırır. Her türlü ev dekoruyla başarılı bir şekilde uyum sağlayabilen ürünler, şık detaylarıyla birçok kişinin beğenisini kazanır. Bazı ahşaptan tasarlanan modelleri incelediğinizde yan taraflarında pirinç detaylar olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünlerin doğal ve zarif bir hava kazanmayı başarır.
 • Bakır tütsülük modelleri de ahşap olanlar gibi sıklıkla tercih edilir. Isıya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan bakır, güvenli bir kullanım elde edilmesini mümkün hâle getirir. Bununla beraber kızılımsı görünümü sayesinde yaşam alanlarına şık detaylar kazandırmanızı mümkün hâle getirir. Bazı modellerde siyah ya da beyaz detaylar yer alır. Böylece ürünler hemen hemen her yere rahat bir şekilde uyum sağlayabilir. Bakır buhurdanlık çeşitleri, kendine has görünümü sayesinde birçok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. Çubukları kullanmayı kolaylaştıran yapısı ve şık detayları sayesinde yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarındandır.
 • Alçıdan üretilen modeller de sağlamlığıyla öne çıkar. Kolay kolay yara almaması ve ısıya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olması, ürünlerin dikkat çeken detayları arasında bulunur. Bununla beraber alçıdan üretilen modellerin üzerinde çeşitli oymalar yer alabilir. Oymalar, ürünlere farklı bir hava kazandırmasıyla buhurdanlık çeşitlerini dekoratif parçalar olarak da değerlendirmenize yardımcı olur. İdeal ağırlıkta olan ürünler, yerleştirildiği yerde sağlam bir şekilde durmayı başarır. Böylece ürünleri düz bir zemine yerleştirip rahat bir şekilde kullanabilir, problem yaşanma olasılığını azaltabilirsiniz.
 • Seramik buhurdanlık çeşitleri kendine has parlak tasarımı sayesinde birçok kişinin ilgisini çeker. Parlak bir görünüme sahip olan ürünler, yaşam alanlarınızın daha canlı bir hava kazanmasını mümkün hâle getirir. Seçenekleri incelediğinizde birçok farklı renk alternatifine sahip olan model olduğunu görebilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınızı renklendirecek parçalara kolaylıkla erişebilir, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Buhurdanlık fiyatları ve malzeme seçenekleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, istediğiniz görünümü sunan ürünlere anında erişebilirsiniz. Birçok farklı alternatife sahip olan model arasından aradığınız tasarımı sunan ürüne vakit kaybetmeden erişebilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Özelliklerine Göre Buhurdanlık ve Tütsülük Modelleri

Buhurdanlık çeşitleri sahip olduğu özelliklere göre de birbirinden ayrılır. Böylece çubuklarınızı istediğiniz gibi yakabilir, istediğiniz kullanımı elde edebilirsiniz. Ürünlerin sunduğu özellikler genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Şelale tütsülük modelleri farklı bir kullanıma sahip olmasıyla birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarır. Ürünlerde kullanılan çubuklar klasik malzemelerle kıyaslandığında farklı bir yapıya sahiptir. Daha dar ve geniş bir yapıya sahip olan ürünler, yandığında buharın alttan geçmesini sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. Böylece yaşam alanlarınıza farklı bir görünüm katmanızı mümkün hâle getirir. Ürünleri incelediğinizde şelale benzeri bir tasarıma sahip olduklarını görebilirsiniz. Şelale tasarımı buharın alt bölümlerden akmasını ve daha zarif bir görünüm elde edilmesini mümkün hâle getirir.
 • Elektronik buhurdanlık çeşitleri diğerleri ile kıyaslandığında oldukça farklı bir kullanıma sahiptir. Ürünleri kullanmak için ilk olarak fişlerini prize sokmanız gerekir. Genellikle elektrikli buhurdanlık modellerinde su doldurmanız gereken bir hazne de bulunur. Hazneye su doldurduktan sonra istediğiniz aromayı sunacak malzemeye ulaşabilir, yaşam alanlarınızın daha temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Yerleştirildiği ortamın havasının pratik bir şekilde yumuşatılmasını ve daha ferah hâle gelmesini sağlayan ürünler, bu yönü ile oldukça pratiktir.
 • Buhurdanlık mumu da farklı bir görünüme sahip olan ürünlerden oluşur. Genellikle buhurdanlık çeşitlerinde çubukları yerleştirebileceğiniz bölümler bulunurken bu modellerin tasarımı oldukça farklıdır. Mum benzeri malzemeleri yerleştirebileceğiniz alanlara sahip olan ürünler, farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde aslan figürlü, ortası delik vazolu ya da cüce şapkalı gibi birbirinden farklı tasarımlar olduğunu görebilirsiniz. Orijinal parçalar kullanmaktan hoşlanıyorsanız seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Geri akış tütsülük çeşitleri şelale şeklindeki modeller ile benzer bir kullanıma sahiptir. Bu modellerde de şelale buhurdanlık çeşitlerinde olduğu gibi duman yukarıya doğru değil aşağıya doğru akar. Geri akışlı yapısı sayesinde buharın farklı bir yönde akmasını mümkün hâle getiren ürünler, daha hoş bir ambiyans oluşturmanıza olanak tanır.

Buhurdanlık fiyatları ve özelliklerini inceleyerek istediğiniz kullanımı sunan ürünlere anında erişebilirsiniz. Buhurdanlık kullanımı bakımından birbirinden ayrılan modeller arasından size hitap edeni bulabilir, yaşam alanlarınızın havasını dilediğiniz gibi iyileştirmeye başlayabilirsiniz.

Şekillerine Göre Buhurdanlık ve Tütsülük Çeşitleri

Tütsü buhurdanlık modelleri sahip olduğu şekil alternatifleri sayesinde herkesin yaşam alanlarında kullanmaktan hoşlanacağı parçalar sunmayı başarır. Ürünlerin şekilleri genel olarak şu şekildedir:

 • Çubuk tütsülük çeşitleri arasında kâse şeklinde olanlar en popüler olan alternatifler arasındadır. Kâselerin içinde genellikle çubukları yerleştirmeniz için özel bölümler yer alır ve bu alan dökülen külleri toplayarak etrafın kirlenmesinin önüne geçer.
 • Seçenekler arasında ağaç ev şeklinde olan farklı modeller de olduğunu görebilirsiniz. Ağaç ev şeklinde olanlar genellikle ahşaptan üretilir ve yaşam alanlarına natürel bir doku kazandırılmasını mümkün hâle getirir. Kendine has zarif görünümü ve yaşam alanlarını iyileştirmesi ile öne çıkan ürünler, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Konik tütsülük çeşitleri de yuvarlak olan kâseler gibi oldukça popüler olan alternatifler arasında yer alır. Seçenekleri incelediğinizde uzun ve ince olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Bu modellerde genellikle geriye akış sistemi de bulunur ve yaşam alanlarınıza orijinal detaylar kazandırmanızı mümkün hâle getirir.
 • Ürün çeşitleri arasında merdiven tasarımına sahip olan modeller de bulunur. Geri akış sistemine sahip olan merdiven tasarımındaki modeller, orijinal bir görünüm sunmasıyla birçok kişinin beğenisini kazanır. Buhar, merdivenlerin üzerinden aşağı doğru aktığında daha zarif ve beklenmedik bir görünüm elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Kalem kutusu şeklinde olan modeller ise klasik parçalar arasında yer alır. Kullanmadığınız zaman çubuklarınızı ürünlerin içinde muhafaza edebilir, tek bir parçayla bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Buhurdanlık fiyatları ve alternatifleri arasından kişisel zevklerinize hitap edeni bulabilir, yaşam alanlarınızı zenginleştirmeye başlayabilirsiniz. Koçtaş’ın fırsatlar dolu dünyasının sunduğu avantajları takip ederek istediğiniz tasarıma sahip olan ürüne anında erişebilir, yaşam alanlarınızı ferahlatırken daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tütsülük ve Buhurdanlık Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Buhurdanlık nasıl kullanılır?

Ürünler, pratik kullanımıyla birçok kişinin ilgisini çeker. İlk olarak ürünlerin su haznesine birkaç damla buhurdanlık yağı dökmeniz gerekir. Ardından belirlediğiniz aroma kısa süre içinde odaya dağılmaya başlar.

Buhurdanlık ne işe yarar?

Ürünler, yaşam alanlarının daha ferah bir kokuya kavuşmasını sağlar. Uçucu yağların yakılmasını sağlayan bir yapıda olan buhurdanlık çeşitleri sayesinde istediğiniz aromayı elde edebilir, iç mekânlarınızın daha ferah ve temiz kokmasını sağlayabilirsiniz.

Buhurdanlık yağı nasıl kullanılır?

Malzemenin kullanımı oldukça basittir. Ürünlerin içindeki suya birkaç damla damlattıktan sonra hemen kullanabilirsiniz. Satın aldığınız yağın nasıl kullanılacağını inceledikten sonra yaşam alanlarınızda istediğiniz aromayı elde etmeye başlayabilirsiniz.

Tütsülük nedir?

Tütsülük, genel olarak çubukları yerleştirmenizi ve yakmanızı kolaylaştıracak parçalardan oluşur. Farklı şekil alternatiflerine sahip olan modeller, külün de etrafa yayılmasının önüne geçerek çubukları rahat bir şekilde kullanmanızı mümkün kılar. Yaşam alanlarınıza farklı kokular katmak istiyorsanız ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Tütsülük nasıl kullanılır?

Ürünlerin içerisinde genellikle bir ya da iki adet çubukları yerleştirebileceğiniz alanlar yer alır. Bu alanlara çubukları yerleştirdikten sonra yakmaya başlayabilir ve yaşam alanlarınızın istediğiniz aromayla dolmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla göster
93 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: