750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2583 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Duffmart

Duffmart

Duffmart, 25 yıllık denetimi ile faaliyet gösteren Ayka Şirketler Grup'un 2016 yılında ısıtma, soğutma, pompa ve hidrofor sektöründe hayata geçirdiği genç ve dinamik bir markasıdır. Kalite, inovasyon ve enerji verimliliğine dayalı olarak geliştirilen marka, enerji ve suyun her geçen gün daha kıymetli hale geldiği günümüzde imalatını ve ithalatını yaptığı ürün gruplarıyla kullanıcılarına kaliteli ürünleri rasyonel verimlilikle ulaştırmayı ilke ediniyor. Markanın ürün grubunda alüminyum radyatörler, boyler, termoboyler, termosifon, banyopan, ani su ısıtıcıları, havlupan, su arıtma ürünleri, genleşme tankları, vanalar, pompalar ve hidroforlar bulunuyor. Duffmart, ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma alanlarında kalite, güvenilirlik ve hızlı hizmeti kullanıcılarına memnuniyet garantisi ile sunmayı ilke ediniyor.

Duffmart Alüminyum Radyatörler İle Yaşam Alanları Sıcacık

Duffmart ürün grubunda yer alan alüminyum radyatörler en kaliteli hammadde kullanılarak üretiliyor. Yüksek standartlarda imalat teknolojisinin kullanıldığı alüminyum radyatörler, bina içerisinde dekoratif ısıtma ürünü olarak tasarlanıyor. Yüksek verimde ısı transferine uygun olarak tasarlanan alüminyum radyatörler, değişik renk seçenekleri ile yaşam alanlarında estetik kurguya katkı sunuyor. Duffmart alüminyum radyatörlerinde elektro statik boya kullanılıyor, böylece radyatör yüzeyinde zamanla oluşan solma gibi problemler ortadan kalkıyor. 1000 kcal/ h ısıyı 0.64 litre su kullanarak veren alüminyum radyatörler, düşük su hacmi ile enerji tasarrufu sağlıyor ve homojen ısı dağılımı ile yaşam alanlarında konforlu ısınma vadediyor.

Havlupanlar Tüm Alanlarla Uyumlu

Duffmart ürün grubunda yer alan bir başka ürün de havlupanlar. Hafif, ısı verimliliği yüksek, neme ve korozyona karşı da oldukça dayanıklı havlupanlar banyolarınızı ısıtmakla kalmıyor, bornozlarınızı, havlularınızı kolayca kurutmanıza olanak sağlıyor. Duffmart havlupanlarını sadece banyolarda değil, hol, mutfak, antre gibi farklı alanlarda kullanılmak üzere dizayn ediyor. Farklı renk ve boyutlarda üretilen havlupanlar, ergonomik yapıları ve estetik dizaynları ile farklı dekorasyon uygulamaları için kullanılan mobilyalara uyum sağlayacak renk ve ebatlarda üretiliyor. Şık, dekoratif, temizliği ve bakımı oldukça kolay olan havlupanlar, ısınma enerjisini daha ekonomik yakıt tüketimi ile sağlıyor. Duffmart'ın ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma ürünlerini Koçtaş'ta bulabilir; kolayca satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster