750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Poster Duvar Kağıtları

Poster Duvar Kâğıtları Çeşitlerine Özel Dekoratif Fikirler

Poster  duvar kâğıtları   farklı model ve desenlere sahiptir. Ahşap görünümlü modeller, ahşap duvar görüntüsüne sahiptir. Mermer görünüme sahip modeller ise duvarlarınızda mermer parçalarıyla döşenmiş gibi bir izlenim oluşturmaktadır. Bu duvar kâğıtları tercihlere göre dikey ya da yatay olarak tercih edilebilir.   XXL duvar kâğıdı modelleri  arasında dalgalı model seçenekleri de bulunmaktadır. Duvarlarınızda sıra dışı bir görünüm sergilemek için dalgalı ya da asimetrik duvar kağıtlarını kullanabilir, ev dekorasyonunuza modern ve özgün bir hava yakalayabilirsiniz.  XXL duvar kâğıdı desenleri  arasından seçilen uygun modellerle yaşam ve çalışma alanlarınızda çok daha ferah ve güzel ortamlar oluşturabilirsiniz.

XXL Duvar Kâğıtları Kullanım Alanları

XXL duvar kâğıtları  ile yaklaşık olarak 16,5 metrekare duvarı kaplanabilmektedir. Duvar kâğıtları, iç mekân alanlarda ev ya da iş yeri farkı olmadan değerlendirilebilmektedir. Uygulama amaçları arasında sadece estetik bir görünüm elde etmek değil duvarlardaki kusurları kapatmak ve temiz bir duvara sahip olmak da olduğu için işlevsel amaçlarla da sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca silinebilir özelliğe sahip duvar kağıtları, temizliğinizde de size büyük bir kolaylık sunar.

XXL Duvar Kâğıtları Uygulamasında Dikkat Edilecek Hususlar

XXL duvar kâğıtları  kaplama işlemi yapılmadan sabitlemede kullanılacak olan yapıştırıcılar hazırlanmalı. Duvar ölçüsüne kesilerek hazırlanan duvar kâğıdı uygulanabilir halde bekletilmeli. Toz ya da sıvı halde hazırlanan yapıştırıcılar duvara uygulanarak kâğıt üzerine yavaşça ve düzgün şekilde yapıştırılmalı. Kâğıt uygulama işlemini yukarıdan aşağıya doğru yaparsanız daha pratik olabilir. Duvar kâğıtlarının ve tutkalın kuruması sonrasında, duvarlarınız hazır hale gelecektir.

İstediğiniz renk, desen ve fiyata sahip birbirinden özel  XXL duvar kâğıtları ve kaplama sırasında işinizi kolaylaştıracak uygulama malzemelerini Koçtaş’ ta bulabilirsiniz.

Daha fazla göster