750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Goodyear

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
35 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Goodyear

Araç lastiği denildiğinde, ilk akla gelen markalardan biri olan Goodyear; 1898 yılından beri hizmet vermektedir. Farklı mevsim ve çevre koşullarına uygun pek çok oto lastiği seçeneği sunmaktadır. Dayanıklılık ve konfor özelliklerinin bir arada sunulduğu Goodyear oto lastikleri, yüz yıllık tecrübenin eseri olarak üretilmektedir. Yüksek kalitesinin yanında uygun fiyat seçeneklerinin bulunması da tercih edilme oranını yükseltmektedir. 

Yüksek Sürüş Performansı İçin Oto Lastiği Seçimi

Araç performansının artırılması ve sürüş deneyiminin daha konforlu hale getirilebilmesi için doğru oto lastiği seçimi oldukça önem arz etmektedir. Goodyear, geniş ürün seçeneği ile farklı ihtiyaçlara çözümler sunmaktadır. Markanın ıslak zeminde yüksek performans, kısa fren mesafesi ya da uzun süre dayanıklılık gibi özelliklere sahip, farklı türde lastik seçenekleri bulunmaktadır. Eagle Sport serisi; araç hakimiyetinin artırılması, yüksek kilometre ve uzun süreli performans sağlamaktadır. Aynı zamanda, Goodyear lastikleri arasında uygun fiyatı ile de ön plana çıkmaktadır. Jant koruyucu sistem sayesinde, ani frenleme sonucunda oluşabilecek hasarları minimize etmeyi amaçlamaktadır. Spor otomobiller, Sedan ve Coupe tipi araçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek kuru zemin performansını ıslak zeminde de sağlayan Eagle F1 serisi lastikler, frenleme mesafesini oldukça azaltmaktadır. Aynı zamanda hassas güç aktarımı sayesinde, mükemmel yol tutuşu sunmaktadır. Goodyear'ın, güvenli sürüş deneyimi sağlayan serisi olması özelliği ile ön plana çıkmaktadır. WearControl teknolojisi sayesinde, ıslak zeminlerde dahi ideal dengeyi sağlayan ve FuelSaving Teknolojisi ile yakıt tüketimini azaltan markanın Efficientgrip Performance serisi lastikleri; sürüş güvenliğinin yanında yakıt tasarrufu da sağlamasıyla oldukça tercih edilen oto lastikleri arasında yerini almayı başarmıştır. Hızlı kullanımlarda lastik deformasyonunu engellemesi ve düzensiz aşınmaya karşı direnç göstermesi sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır.

Farklı Mevsimlere Özel Çözümler

Dört mevsim boyunca lastik değiştirmeyi gerektirmeden kolaylıkla kullanılması amacıyla üretilen, 4Seasons serisi lastikler çeşitli zemin ve mevsim koşullarında yüksek performans göstermektedir. Yılın her döneminde, hava ve yol koşullarına uygun şekilde sürüş imkanı sağlamaktadır. Lastik üzerinde yer alan derin kanallar, su ve erimiş karı hızlıca lastik yüzeyinden tahliye etmesi için tasarlanmıştır. Islak ve kuru zeminde kısa frenleme mesafesi ile öne çıkan bir diğer Goodyear serisi, Excellence'dır. Yüksek hıza dayanıklılık, yüksek viraj performansı ve lastik dizaynı sayesinde gürültüyü azaltma özelliklerini bir arada sunmaktadır. Goodyear kalitesi ile her ihtiyaca ve bütçeye uygun oto lastikleri, Koçtaş'ta sizleri bekliyor!

Daha fazla göster