65+ yaş müşterilerimize özel 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Diğer Olanaklar

Koç Holding Emekli ve Yardım Vakfı Sandığı

1967 yılında kurulan vakfın amacı, çalışanlarına “ek sosyal güvence ve yardım” sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda Koçtaşda çalışmaya başlayan her aday Koç Emekli Vakfı üyesi olur.

  1. Vakıf üyesi olanlar için (eş ve çocuk dahil olmak üzere) isteğe bağlı Koç Allianz sağlık sigortası,
  2. Ölüm, hastalık sebebiyle çalışamama ve maluliyet hallerinde Risk Teminatı, Emeklilik veya üyeliğin sona ermesi halinde:
    • Toptan ödeme,
    • Emekli Aylığı ödemesi,
  3. Mesken edinme ve belirli ihtiyaçların karşılanması için finansman desteği şeklindedir.

Üyeler vakfa dahil oldukları tarihten itibaren her ay ücretlerinden aşağıdaki ölçülerde kesenek primi öderler. Şirketler de üyeler adına aynı miktarda iştirak payını Koç Emekli Vakfı'nın belirlediği sigorta şirketine BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) primi olarak aktarır.

Keseneğe esas aylık ücretler üzerinden her ay; üyelerden % 6 kesenek payı, şirketlerden % 6 iştirak payı tahsil edilir.


Koç Allianz Özel Sağlık Sigortası

Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfına üye olan her Koçtaş çalışanı, sağlık sigortasından yararlanabilmektedir. Üyelere kıdem grupları dahilinde sağlanan sağlık sigortasının teminatının çeşitleri, limitleri ve diğer şartları ile üyelerin aylık ödeyecekleri katkı payları her yıl poliçe yenileme dönemlerinde Vakıf Yönetim Kurulu tarafından belirlenerek duyurulur.


Esnek Yan Fayda Şirket Katkısı/Sistemi

Koçtaş çalışanları, FLEXTRA uygulaması ile yan faydalarını farklı ihtiyaçlarını karşılamak için esnek şekilde düzenleyip, özgürce seçim yaparak çeşitli ürün ve hizmet seçeneklerinden dilediği gibi yararlanabilmektedir.


Koçtaş Ürünlerinden İndirimli Yararlanma

Koçtaş çalışanları, şirketimiz ürünlerinden alım yapmak istediklerinde, şirket yönetimi tarafından belirlenen indirim oranları üzerinden alışveriş yapabilirler.