200 TL Üzeri Kargo Bedava

Zebra Stor Perdeler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Zebra Stor Perdeler

Evinizde ya da ofislerde tül, güneşlik gibi ihtiyaçları çok daha modern ve şık görünümüyle karşılayan zebra stor perdeler, popülerliğini giderek artırıyor. Çok çeşitli tasarım özelliklerine sahip modellerden tasarım zevkinize uygun olanı seçerek hem güneşten korunabilir hem de stilinizi konuşturabilirsiniz.

Her Dekorasyona Uyum Sağlayacak Zebra Stor Perde Çeşitleri

Zebra stor perdeler arasında bambu zebra perde, jakarlı zebra perde, piliseli zebra perde modelleri  bulunmaktadır. Bambu zebra perde bambu yapısına sahiptir. Ramin ve Bambu ağaç çıtalarının dokunmasıyla elde edilen şık ve dekoratif perdelerdir. Jakarlı zebra perde, simli kumaştan tasarlanmış perdelerdir. Piliseli zebra perde ise çift katlı ve sık dokunmuş bir perde modelidir. Zebra stor perdelerin çiçekli, puantiyeli, farklı desen ve resimlerle süslenmiş ya da ahşap görünümü verilmiş modellerinden evinize en çok yakışanı seçerek stilinizi tamamlamanız mümkün.

Püf Noktası: Zebra Stor Perdeler Nasıl Temizlenir?

Kullanıcıların en çok tereddüte düştüğü ve zorluk yaşadığı konuların başında perdenin temizliği gelmektedir. Zebra stor perdeler kolay kir tutmama özelliğine sahip olmalarıyla birlikte kolay da temizlenebilen ürünlerdir. Kolonyalı bir mendil ile bile rahatlıkla silip temizleyebilirsiniz. Derinlemesine temizlik için ise içlerindeki çıtaları yerlerinden çıkarıp düz bir zemine serip fırça ve perde temizliğinde kullanılan çeşitli kimyasal maddeler ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. 

Zebra Stor Perdenin Stor Perdeden Farkı Nedir? 

Zebra perde modelleri  yatay şeritlerin arasında kalan boşlukların kontrast oluşturmasından dolayı zebra desenine benzetilerek bu adı almıştır. Stor perde ise düz ya da desenli olmakla beraber çift değil tek katmandan oluşmaktadır. Stor perdeler daha çok gölgelik olarak tercih edilir. Zebra stor perdeler ise bu açıdan tamamen güneş kontrolü yapamadığı için bu konuda fazla bir avantaj sağlamaz. Stor perde aşağı yukarı hareketinde içeriyi ya tamamen kapatır ya da açarken zebra stor perdeler açma kapama işlemlerinde arada açıklık bırakır.

Zebra Stor Perde Ölçüsü Nasıl Alınır?

Zebra stor perde ölçüsü alırken stor perde uygulanacak pencerenin yan duvarlar ile tavana ve  zemine olan mesafeleri dikkatlice ölçülmelidir.
Zebra stor perde  uygulanacak pencerenin önünde kalorifer peteğinin olup olmadığı, pencerenin açılan veya açılmayan bölümleri ve kolları, bunların yanı sıra pencere altında bulunan mermer çıkıntısının mesafeleri de iyi hesaplanmalıdır.
En çok dikkat edilmesi gereken konu ise perdenin en ölçüsüdür. Stor perdenin kumaş ölçüsü, mekanizma ölçüsünden ortalama 4 cm kadar daha  dardır. Stor perde kumaşı, Alacağınız ölçünün sağından ve solundan 2’ şer cm daha içeride kalacaktır. Her bütçeye uygun zebra stor perdeler, şimdi Koçtaş’ ta! Geniş seçenekler arasından istediğini modeli seçip Online olarak zahmetsizce satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Zebra Stor Perdeler Hangileri?

Koçtaş Zebra Stor Perdeler kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Zebra Perde Eko Bej 140*200
  2. Sütlü Kahve Bambu Stor Zebra Perde 90 X 200
  3. Givayo Stor Düz Stor Perde Güneşlik Ekru Kırık Beyaz 150x200 Cm
  4. Pli̇seli̇ Beyaz Stor Zebra Perde Etek Di̇li̇mli̇ 110x260 Cm
  5. Pli̇seli̇ Beyaz Stor Zebra Perde Etek Di̇li̇mli̇ 80x260 Cm
Daha fazla göster
58 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: