200 TL Üzeri Kargo Bedava

Bluetooth Kulaklık

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Popüler Aksesuarlar Arasında Bulunan Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Bluetooth kulaklık çeşitleri hemen hemen her yerde karşınıza çıkabilecek günlük hayatta sıklıkla kullanılan pratik aksesuarlar arasında yer alır. Genel olarak bluetooth özelliğine sahip olan ürünler, bluetooth desteğine sahip olan başka bir ses cihazı ile eşleştiğinde dijital sesi bluetooth protokolü aracılığıyla kablosuz olarak alarak size ulaşmasını sağlar. BT kulaklık olarak da bilinen bluetooth kulaklıklar, kablosuz iletim aracılığıyla dijital sesi kabul ederek onu analog sese dönüştürür, güçlendirir ve sonrasında kablolu modellerde olduğu gibi ses dönüştürür. Ürünlerin temel amacı ses sinyallerini ses dalgalarına kablosuz bir şekilde dönüştürmektir. Genel olarak bluetooth kulaklık çeşitlerinde dijital verilerin kablosuz bir şekilde iletilebilmesi için 2,4 GHz aralığındaki radyo frekansı spektrumları kullanılır. Böylece ürünleri bilgisayarlardan telefonlara, televizyonlardan tabletlere kadar farklı cihazlar ile kullanabilir, istediğiniz aletten ses almaya başlayabilirsiniz. 

Genellikle ürünler kablosuz bir yapıya sahip olsa da seçenekleri incelediğinizde kablolu olarak da nitelendirilen bazı modeller olduğunu görebilirsiniz. Kablolu olarak nitelendirilen ürünlerde iki kulaklık ucu arasında bir kablo bulunsa da ürünleri ses aygıtına bağlamak için bir kablo değil bluetooth teknolojisi kullanılır. Yani, kablolu olarak nitelendirilen modeller de bir anlamda kablosuzdur. Kulak üstü, kulak içi ya da kulağa oturan fark etmeksizin pek çok farklı seçeneğe sahip olan bluetooth kulaklıklar, geleneksel modellerden farklı olarak sadece kablo bağlantılarını ortadan kaldırır. Bluetooth teknolojisini kullanan modeller de kendi içinde geleneksel modellerde olduğu gibi birçok farklı kategoriye ayrılır. Böylece kullanıcılar ürünler arasından kişisel ihtiyaçlarını ve zevklerini göz önünde bulundurarak rahat bir şekilde seçimini yapabilir. Bluetooth kulaklık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız nitelikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz. Birçok farklı özelliğe sahip olan ürünler arasından aradığınız niteliklere sahip olan aksesuarlara erişebilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik ve konfor katmaya başlayabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Çeşitlerinin Sunduğu Avantajlar

Her ne kadar kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılsa da bluetooth kulaklık çeşitleri genel olarak sahip olduğu bazı özellikler ile kullanıcılarına avantajlar sunar. Samsung, Philips ya da Lenovo bluetooth kulaklık gibi kaliteli markaların ürünleri arasından seçim yaparak aksesuarların sunduğu avantajlardan yararlanabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu avantajlar ve günlük hayatınızı hangi noktalarda nasıl iyileştirdiği hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, ürünlerin olumlu taraflarına dair fikir edinebilirsiniz. Uygun bluetooth kulaklık fiyatı ve seçenekleri sayesinde günlük hayatınıza işlevsel aksesuarlar katabilirsiniz.

 • Bluetooth kulaklık çeşitlerinin en çekici özellikleri arasında kablosuz bir yapıya sahip olması gelir. Bluetooth kulaklıklar, bağlantı kurulmak istenen cihazla fiziksel olarak herhangi bir bağlantıya ihtiyaç duymadığı için kablosuz kulaklık olarak da nitelendirilir. Kablosuz kulaklık çeşitleri, kablo karmaşasını ortadan kaldırmak için bluetooth teknolojisinden yararlanır. Böylece cihazlarla fiziksel olarak bağlantı kurmanıza gerek kalmadan rahat bir şekilde istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, spor yaparken müzik dinlemek istiyorsanız bağlantı kuracağınız cihazları belirli bir menzile yerleştirerek rahat bir şekilde istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman rahat bir şekilde kullanılabilecek biçimde tasarlanan bluetooth kulaklıklar, kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katmasıyla dikkatleri üzerinde toplar.
 • Her ne kadar bluetooth kulaklık çeşitleri ilk çıktığı zamanlarda bağlantı problemleri ortaya çıkarsa da yeni nesil modellerde böyle bir sorun gözükmez. Bluetooth 4.0 sonrasında kablosuz kulaklık çeşitleri kaliteli bağlantılar ortaya çıkarmayı başarır. Bununla beraber bağlantı kurduğunuz cihazın da bluetooth desteğinin ne olduğu ürünlerin performansında büyük bir öneme sahiptir. Bluetooth kulaklık çeşitleri sahip olduğu özellikler ve işlevsel yapısı sayesinde kullanıcılarının günlük hayatını iyileştirirken aynı zamanda onlara geniş bir hareket alanı sunmayı başarır.
 • Bluetooth kulaklık çeşitleri sayesinde bağlı olduğunuz cihazı cebinizde ya da elinizde tutmadan da rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Örneğin, evde temizlik yaparken ya da mutfakta yemek hazırlığı yaparken ürünleri kulaklarınıza geçirerek telefonlarınızdan uzakta olsanız bile istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Benzer şekilde bağlı olduğunuz cihazı odanızda bırakarak evde farklı bir odaya geçiş yapabilir, istediğiniz işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Her modelde farklı bir menzil bulunmasına rağmen ürünler genel olarak bağlanılan cihazdan belirli bir mesafede uzak kalmanızı sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanır. Böylece istediğiniz hareket özgürlüğünü elde edebilir, daha konforlu bir deneyim yakalayabilirsiniz. Bluetooth kulaklık fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Bluetooth kulaklık çeşitlerinin bazılarında çoklu bağlantı destekleri bulunur. Örneğin, bazı modeller aynı anda birden fazla cihaza bağlanma imkanı sunar. Böylece dizüstü bilgisayarınızda video izlerken telefonunuza bir çağrı geldiğinde onu rahat bir şekilde yanıtlayabilir, farklı cihazları kolaylıkla birbirine entegre edebilirsiniz. Film ya da dizi izlerken telefonunuza gelebilecek önemli aramaları kaçırmanızın önüne geçen bluetooth kulaklıklar, bu yönüyle günlük hayatın işlevsel parçaları arasında bulunur. Ayrıca bluetooth kulaklıklar, genellikle bir cihaza bağlandıktan sonra onu hafızasında tuttuğu için bağlantı işlemini bir defaya mahsus olacak şekilde gerçekleştirdikten sonra sonrasında ürünleri kulağınıza taktığınız anda telefonunuzla ya da bilgisayarlarınızla bağlantı sağlayabilirsiniz. Böylece tek seferlik senkronizasyon işlemi yaptıktan sonra ürünleri dilediğiniz gibi kullanabilir, gereksinimlerinizi pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.
 • İşlevselliğinin yanı sıra ürünleri incelediğinizde birçok farklı tasarıma sahip model olduğunu görebilirsiniz. Geniş stil ve renk yelpazesi, ürünlerin öne çıkan tarafları arasında bulunur. Böylece seçenekler arasından kişisel stilinize uyum sağlayacak parçaları kolaylıkla bulabilir, günlük hayatınıza hem şık hem de fonksiyonel parçalar kazandırabilirsiniz. Farklı tasarım detaylarına sahip olan modeller arasından istediğiniz görünüme sahip olan ürüne erişebilir, hayalinizdeki dizayna kısa süre içinde erişebilirsiniz. Bluetooth kulaklık fiyatları ve seçenekleri sayesinde hayalinizdeki detaylara kısa sürede ulaşabilirsiniz.
 • Bluetooth kulaklık çeşitleri genellikle kompakt bir yapıya sahip olduğu için ürünleri dışarı çıkarken rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Kablo sorununu ortadan kaldırması sayesinde kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katan ürünler, aynı zamanda rahat bir biçimde taşınabilmesiyle de dikkat çeker.
 • Bluetooth kulaklıklar, bağlanma işlemini bluetooth aracılığıyla gerçekleştirdiği için hemen hemen her cihaz ile sonsuz bir uyuma sahiptir. Telefon, bilgisayar ya da tablet fark etmeksizin ürünleri her türlü cihaz ile bağlantı kurmak için değerlendirebilir, istediğiniz deneyimi pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Farklı cihazlarda kullanabileceğiniz işlevsel bir aksesuar arıyorsanız ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Kulak üstü ya da kulak içi gibi farklı seçeneklere sahip olması da ürünleri herkes tarafından kullanılabilir hale getirir. Bazı kullanıcılar uçların kulaklarının içine kadar girmesini sevmediği için kulak üstü ya da kulağa oturan olarak nitelendirilen modeller arasından seçim yapmayı tercih edebilir. Seçenekleri inceleyerek tam olarak istediğiniz kullanım şekline sahip olan modellere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Kablosuz kulaklık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Birçok farklı seçeneğe sahip olan ürünler arasından gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, aradığınız özelliklere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Bluetooth kulaklık modelleri incelendiğinde ürünlerin genel olarak üç farklı türe ayrıldığı görülebilir. Her model kendi içinde bazı avantajlar sunduğu için kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katmayı başarır. Samsung ya da Philips bluetooth kulaklık çeşitlerini inceleyerek aradığınız tasarıma sahip olan kaliteli ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınızda istediğiniz sesleri dilediğiniz gibi dinlemeye başlayabilirsiniz. Spor yaparken ya da toplu taşımada yolculuk yaparken ürünler arasından sizin için uygun olanı tercih edebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Aşağıdaki listeyi inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere erişebilir, günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz;

 • Ürünler genel olarak TWS olarak da nitelendirilen gerçek kablosuz, bantlı ve çengelli olmak üzere kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Böylece seçenekler arasından günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde gidermeye başlayabilirsiniz. Her model bağlantı kurulan cihaz ile herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan ses akışını sağlamasıyla öne çıkar. Bununla beraber sahip oldukları özellikler ve kullanım şekillerine göre ürünler birbirinden farklılaşır. Bu sayede istediğiniz nitelikleri sunan aksesuarlara ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.
 • Çengelli olan modeller, isminden de anlaşılabileceği gibi çengel benzeri bir bölüme sahiptir. Bluetooth kulaklıklar, sesi kablosuz bir biçimde göndermesiyle beraber iki uç arasında küçük bir kablo aracılığıyla bağlantı kurar. Ürünleri kullanırken iki uç arasındaki kabloyu ensenize bırakabilir, böylece hareket halinde rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Çoğunlukla bir taşıma çantasıyla beraber satışa sunulan kablolu bluetooth kulaklık çeşitleri, kullanıcılarının istediği kullanım şeklini elde etmesini kolaylaştırır. Özellikle stabilite söz konusu olduğunda iyi bir performans ortaya çıkaran bluetooth kulaklıklar, bu yönüyle aktif bir yaşam tarzını benimseyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ürünlerin ense bölümüne gelen kablo kısmı, sabit bir kullanım elde edilmesini sağladığı için spor yaparken istediğiniz şarkıları herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla dinlemenizi mümkün hale getirir. Hareketi en aza indirecek biçimde özel olarak tasarlanan ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. Bununla beraber tamamen kablosuz bir yapıya sahip olmadığı için bazı kullanıcılar çengelli olan modellerin tasarımından hoşlanmayabilir. Tamamen kablosuz bir yapıya sahip ürünler arasından seçim yapmak istiyorsanız bantlı ya da TWS modeller arasından seçim yapmalısınız. Spor yaparken istediğiniz hareketleri rahat bir biçimde yapabileceğiniz bir ürün arıyorsanız çengelli bluetooth kulaklık fiyatları içerisinden sizin için uygun olanı bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.
 • Kablosuz kulaklık çeşitleri arasında bantlı olan ürünler de oldukça popülerdir. Bantlı bir yapıya sahip olan kablosuz kulaklık çeşitleri de cihazlarla herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan bluetooth aracılığıyla bağlantı kurar. Böylece kablo derdini ortadan kaldırarak istediğiniz deneyimi elde etmenizi kolaylaştırır. Bantlı kablosuz kulaklık çeşitlerinde kulak bölümlerine denk gelen parçalar genellikle dolgulu bir şekilde tasarlanır. Böylece ürünleri rahat bir şekilde değerlendirebilir, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Bluetooth kulaklık kafa üstü olarak da nitelendirilen ürünler, kullanıcılarının istediği deneyimi rahat bir biçimde elde etmesini mümkün kılar. Bununla beraber taşınabilirlik konusunda diğer modeller ile kıyaslandığında biraz daha düşük bir performans ortaya çıkarabilir. Bantlı bluetooth kulaklık fiyatları arasından seçim yaparak sizin için uygun olanlara erişebilirsiniz.
 • Gerçek kablosuz kulaklık olarak da nitelendirilen TWS modeller ise fonksiyonelliği ve rahat bir şekilde taşınabilmesiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Gerçek kablosuz kulaklık çeşitlerinde uçlar arasında herhangi bir bağlantı yoktur ve her birini ayrı bir şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin, sadece bir telefon görüşmesine yanıt vermeniz gerektiği durumda her iki kulağınızı kapatmadan da çağrıları cevaplayabilirsiniz. Ayrıca yolda yürürken çevrenizden tamamen soyutlanmadan müzik dinlemek istediğinizde de ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Uçlar arasında herhangi bir kablo ya da bağlantı olmaması sayesinde karışık kablo problemini tamamen ortadan kaldıran ürünler, kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Bununla beraber bantlı olan modeller ile benzer şekilde egzersiz yaparken istediğiniz özgürlüğü elde etmenizi sağlar. Ama ürünlerin hangi uç tasarımına sahip olduğu egzersiz sırasında elde edeceğiniz stabiliteyi etkileyebilir.
 • Gerçek kablosuz kulaklık çeşitleri, sınırsız hareket kabiliyeti sunmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. İster temizlik yaparken isterseniz dans ederken ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilir, herhangi bir engel ile karşılaşmadan istediğiniz hareketi yapabilirsiniz. Bluetooth teknolojisinin yanı sıra uçları arasında da herhangi bir bağlantı olmadığı için kullanıcılarına özgürlük sunan ürünler, bu yönüyle birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarır. Gerçek kablosuz kulaklık çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin genellikle şarj kutuları ile beraber satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Şarj kutuları, birbirinden ayrı uç parçalarını rahat bir biçimde istediğiniz yere taşımanızı mümkün hale getirir. Ürünleri isterseniz çantanızda isterseniz cebinizde rahatlıkla taşıyabilir, dilediğiniz yere zorlanmadan götürebilirsiniz. Küçük ebatları ve mobilitesi sayesinde kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıran ürünler, bu yönüyle birçok kişinin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Ayrıca birçok farklı uç, kutu ve renk seçeneğine sahip olması sayesinde satın aldığı ürünleri bir aksesuar olarak değerlendirmek isteyen kişiler için de iyi bir alternatif haline gelir.
 • Üç temel modelin yanı sıra kablosuz kulaklık çeşitlerine göz attığınızda makaralı bluetooth kulaklık ismi verilen ürünler de olduğunu görebilirsiniz. Makaralı bluetooth kulaklık çeşitleri bir parçaya bağlı olan tek bir uç bölümünden oluşur. İsminden de anlaşılabileceği gibi bu ürünler makaralı bir tasarıma sahiptir. Bu ucu makaralı tasarımı sayesinde ürünlerin ana ekranından çıkarabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Uçların çıktığı alanın ön tarafında dijital ekranlar yer alır. Makaralı bluetooth kulaklık çeşitleri bu dijital ekranlar sayesinde farklı bir kullanım elde edilmesini sağlar. Örneğin, bazı modellerde bulunan bu dijital ekranların üzerinde sesi açtığınızda miktarını gösteren sayılar gözükür. Ayrıca telefonunuza bir çağrı geldiğinde ürünlerin üst tarafında bulunan tuşlar aracılığıyla çağrıyı açıp reddedebilirsiniz. Bununla beraber makaralı bluetooth kulaklık çeşitlerinde sadece tek bir uç yer aldığı için günlük hayatta sürekli olarak müzik dinlemek isteyen kişiler için uygun olmayabilir. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra bluetooth kulaklık çeşitlerine göz atarak size hitap edeni kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kablosuz kulaklık çeşitleri sahip olduğu ürün çeşitliliği ve farklı kullanım şekilleri sayesinde geniş bir kitleye hitap eder. Bluetooth kulaklık önerisi arıyorsanız ihtiyaçlarınızın ne olduğunu göz önünde bulundurarak tercih yapmanız gerekir. Örneğin, bazı kullanıcılar bantlı modeller ile daha iyi bir şekilde spor yaparken bazıları gerçek kablosuz kulaklık çeşitlerinin sunduğu hareket kabiliyetinin avantajlarını daha çok beğenebilir. Kablosuz kulaklık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek hangi modelin sizin için uygun olduğuna karar verebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Uygun kablosuz kulaklık fiyatları arasından sizin için uygun olan ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Tasarımlarına Göre Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Bluetooth kulaklık çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin farklı uçlara sahip olacak biçimde özel olarak dizayn edildiğini görebilirsiniz. Böylece özel olarak aradığınız bir tasarım varsa kolay bir şekilde erişebilir, günlük hayatınıza kablosuz kulaklık çeşitlerinin işlevselliğini kazandırmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerin tasarımları genel olarak aşağıdaki gibi özetlenebilir;

 • Seçenekleri arasında kemik iletimli, kulak içi, kulak üstü ve kulağa oturan gibi farklı bluetooth kulaklık çeşitleri bulunur. Böylece ürünler arasından istediğiniz tasarıma sahip olan parçaya ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde gidermeye başlayabilirsiniz.
 • Bluetooth kulaklık kulak üstü modelleri bantlı modellerden oluşur. Stabil bir duruş sergilemeyi başaran ürünler, genellikle spor yapmaktan hoşlanan kişiler tarafından tercih edilir. Seçenekleri incelediğinizde bazı modellerin ped kısımlarının daha büyük bazılarınınsa daha küçük olduğunu görebilirsiniz. Büyük pedlere sahip olan kablosuz kulaklık çeşitleri, pasif gürültü önleme özelliği sunması sayesinde dış ortamın sesinin kulaklarınıza daha az gelmesini mümkün hale getirir. Her iki model de zorlu aktiviteler sırasında rahat bir şekilde kullanabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.
 • Kulak üstü modellerinin yanı sıra seçenekler arasında bulunan kulak içi bluetooth kulaklık modelleri de popüler alternatifler arasında yer alır. Bluetooth kulaklık kulak içi çeşitleri, iyi bir ses izolasyonu sunmasıyla dikkat çeker. Genellikle silikonlu uçlara sahip olan ürünler, kulak kanalının ucuna kadar gelmesiyle sesi iyi bir şekilde duymanızı mümkün hale getirir. Kulak içi olan modeller, küçük ebatlara sahip olmasıyla dikkat çeker. Böylece onları dilediğiniz yere yanınızda taşıyabilirsiniz. İyi bir biçimde kavrama özelliği sunduğu için ürünler spor aktiviteleri için ideal bir yapıya sahiptir. Bununla beraber ürünleri kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla ceplerinize ya da çantalarınıza atabilir, herhangi bir yer kaplamamalarının sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca ürünler, kulağınızın içine girdiği için zıplarken ya da spor salonunda istediğiniz hareketi yaparken istediğiniz sabitliği elde etmenizi mümkün hale getirir. Böylece ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir, ,htiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Kulağa oturan olarak nitelendirilen modeller ise kulağınızın içine tam olarak girmez. Genellikle kulak içi tasarımlardan hoşlanmayan kişiler tarafından tercih edilir. Rahat bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra genellikle kulaktan düşmeye meyilli olduğu için kulağa oturan bluetooth kulaklık çeşitlerinin spor yaparken kullanılması önerilmez. Seçenekleri incelediğinizde Ttec ya da Samsung bluetooth kulaklık çeşitleri arasından sizin için uygun modeli bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. Silikonsuz bluetooth kulaklık olarak da nitelendirilen ürünlerin uç bölümünde herhangi bir yumuşak parça yer almaz. Silikon olmaması, bazı kullanıcılar için olumsuz bir özellik olarak nitelendirilirken bazı kullanıcıların beğenisini kazanır. Sizin için hangisinin daha önemli olduğunu belirledikten sonra seçeneklere göz atabilir, aradığınız nitelikleri sunan modele anında sahip olabilirsiniz. Kulak içi kablosuz kulaklık fiyatı çeşitlerini inceleyerek istediğiniz nitelikleri sunan aksesuarlara anında sahip olabilirsiniz.
 • Kulak içi, kulağa oturan ya da kulak üstü kablosuz kulaklık çeşitlerinin yanı sıra ürünler arasından kemik iletimli olarak nitelendirilen farklı bluetooth kulaklık çeşitleri de olduğunu görebilirsiniz. Kemik iletimli bluetooth kulaklık çeşitlerinde ürünler tam olarak kulaklarınızın içerisine yerleştirilmez. Bu bluetooth kulaklık çeşitlerinde ürünler kemik iletimi yoluyla ses ulaşmanızı mümkün hale getirir. Bununla beraber kemik iletimli olan modellerde kulaklarınız açıkta kaldığı için dış ortamın seslerini de duyabilirsiniz. Örneğin, sokakta yürüyüş ya da koşu yaparken dış ortamdan tamamen kopmamak için ürünlerin özel tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kulağınızın içine bluetooth kulaklık sokmaktan hoşlanmıyorsanız da ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.
 • Seçenekler arasında oyuncu bluetooth kulaklık çeşitleri de bulunur. Oyuncular için tasarlanan bluetooth kulaklık çeşitleri, genellikle kulak üstü bir yapıya sahiptir. Bununla beraber kulak üstü olmasının yanı sıra ürünlerde genellikle mikrofonlar da yer alır. Mikrofonlar, oyun sırasında karşıdaki oyuncular ile daha rahat bir şekilde iletişim kurmanızı mümkün hale getirir. Böylece oyuncular için tasarlanan ürünler sayesinde oyunlarınızı dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.
 • Çocuk bluetooth kulaklık çeşitleri de daha küçük olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanır. Ürünler, diğerleriyle kıyaslandığında daha kompakt boyutlara sahiptir. Bununla beraber çocuklar için tasarlanan modellerde ışıklı bluetooth kulaklık çeşitleri de olduğunu görebilirsiniz. Işıklı olan modeller, çocukların ilgisini çekerek daha eğlenceli bir deneyim elde etmelerine yardımcı olur.
 • Kulak içi kablosuz kulaklık ya da kulak üstü modellerini inceleyerek sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kulak üstü bluetooth kulaklık çeşitleri ile daha rahat bir şekilde spor yapabilir, kulak üstü modellerle oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olan modeller sayesinde aradığınız niteliklere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Koçtaş’tan Ttec bluetooth kulaklık gibi kaliteli markaların ürünleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Uygun bluetooth kulaklık fiyatları içerisinden aradığınız nitelikleri sunan ürünlere erişebilir, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Kablosuz kulaklık fiyatları ve alternatifleri sayesinde bütçenizi zorlamadan aradığınız ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bluetooth Kulaklık Nasıl Bağlanır?

Ürünlerin bağlanması modelden modele değişiklik gösterebildiği için satın aldığınız bluetooth kulaklık çeşidinin kullanım talimatlarını inceleyerek istediğiniz bağlantıları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Nasıl Şarj Edilir?

Ürünler genellikle USB Type-A ya da USB Type-C kabloları aracılığıyla şarj edilir.

Bluetooth Kulaklıklar Nasıl Çalışır?

Ürünleri çalıştırmak için ilk olarak bir cihaz ile bağlantı kurmanız gerekir. Ardından cihazdan istediğiniz ses dosyasını açarak ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Kaç Saatte Şarj Olur?

Ürünlerin şarj süresi markadan markaya ya da modelden modele değişiklik gösterebilir. Örneğin, bazı ürünler 1,5 saat içerisinde tamamen şarj olurken bazılarının şarj olması için 2 saat gereklidir.

Bluetooth Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünler arasından seçim yaparken hangi tasarımın sizin için uygun olduğunu, ürünlerle hangi cihazları bağlayacağınızı ya da istediğiniz kullanım şeklini belirlemeniz gerekir.

Kablosuz Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Bağlantı kuracağınız cihazın bluetooth’unu açtıktan sonra ürünleri bağlayarak pratik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablosuz Kulaklık Şarjı Ne Kadar Gider?

Bazı modellerin şarjı 4 saat giderken bazılarının şarjı 5,5 saat dayanabilir.

Kablosuz Kulaklık Ne Kadar?

Bluetooth kulaklık fiyatlarını marka ya da tasarım detayları belirler. Böylece istediğiniz nitelikleri sunan ürünlere pratik bir şekilde erişebilir, gereksinimlerinizi gidermeye başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Bluetooth Kulaklık Hangileri?

Koçtaş Bluetooth Kulaklık kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Monster Airmars Xkt09 Kablosuz Gaming Kulaklık Lacivert
 2. Shaza E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 1200mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık E10-mi̇pods
 3. Tozo T6 Bluetooth 5.3 Dokunmatik Kontrol Ipx8 Su Geçirmez Stereo Kulak İçi Kulaklık Gold
 4. Philips Tak4206 Çocuk Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Işıklı, Ebeveyn Denetimli
 5. Philips Çocuklar İçin Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık , Işıklı , Ebeveyn Denetimli, TAK4206PK/00
Daha fazla göster
186 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: