200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kablolu Kulaklık

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı ve Rahat Kablolu Kulaklık Çeşitleri

Kablolu kulaklık çeşitleri günlük hayatın vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Her ne kadar kablosuz modeller çıktığında popülaritesi azalmış gibi gözükse de kablolu kulaklık modelleri yüksek kalitede ses sunma becerisine sahip olan ürünlerden oluştuğu için hala birçok kişi tarafından tercih edilir. Kablolu kulaklık çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin geniş bir renk yelpazesine sahip olduğunu görebilirsiniz. Siyah, kırmızı, yeşil, mavi ya da beyaz fark etmeksizin geniş bir renk skalasına sahip olan kablolu kulaklık çeşitleri, herkesin aradığı görünüme pratik bir şekilde erişmesini mümkün hale getirir. Satın aldığınız ürünleri aksesuar olarak değerlendirmek istiyorsanız modellerin sunduğu geniş ürün yelpazesinden yararlanabilir, istediğiniz görünüme kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Kablolarının örgülü ya da düz olmasına göre de kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan ürünler, herkesin hayalindeki görünüme kısa süre içinde erişmesini mümkün hale getirir. 

Seçeneklere göz attığınızda aynı zamanda ürünlerin uç tasarımlarına göre de birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Bazı modellerde ürünleri kafanızın üzerinde tutmanıza yardımcı olan bant bölümleri yer alırken bazı modellerin uçları kulak içi ya da kulağa oturan olmak üzere kendi içinde ayrılır. Böylece satın aldığınız ürünleri nasıl kullanmak istediğinize karar verdikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, istediğiniz kullanım şekline pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bununla beraber seçeneklere göz attığınızda ürünlerin kablo uçlarının da birbirinden farklı olduğunu görebilirsiniz. Bazı modellerde 3.5 mm jak girişi yer alırken bazılarında USB Type-C gibi girişler bulunur. Type C kablolu kulaklık çeşitleri, yeni nesil akıllı cihazlar ile herhangi bir dönüştürücüye ihtiyaç duymadan rahat bir biçimde kullanabileceğiniz bir yapıdadır. Bununla beraber 3.5 mm jak girişine sahip olan modeller dönüştürücüler aracılığıyla her türlü cihazda kullanılabilir. Bazı markaların uygun fiyatlı modellerin incelediğinizde 3.5 mm jak girişine sahip olan telefonlar olduğunu görebilirsiniz. 

Eğer sahip olduğunuz telefonda ya da bilgisayarda 3.5 mm jak girişi varsa o girişe sahip olan modeller arasından seçim yaparak ihtiyaçlarınızı pratik bir biçimde giderebilirsiniz. Tasarım, renk ya da giriş gibi birçok özellik bakımından birbirinden ayrılan ürünler, herkesin aradığı kablolu kulaklık çeşidine kısa süre içinde ulaşmasını mümkün hale getirir. İstediğiniz özelliklere karar verdikten sonra kablolu kulaklık fiyatları ve alternatifleri arasından size hitap edeni bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. Uygun kablolu kulaklık fiyatları sayesinde günlük hayatınıza işlevsellik katabilecek aksesuarlara erişebilir, uygun ve rahat bir kullanıma sahip olan ürünler ile aradığınız pratikliği elde edebilirsiniz.

Kablolu Kulaklık Çeşitlerinin Sunduğu Avantajlar

Kablolu kulaklık çeşitleri kullanım şekilleri ve ses kalitesi gibi çeşitli özellikleriyle kullanan kişilere birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin fonksiyonelliği ve olumlu tarafları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, günlük hayatınızı nasıl iyileştirebileceğinize dair fikir edinebilirsiniz. Kablolu kulaklık fiyatları ve alternatifleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz aksesuarlara vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

 • Kablolu kulaklık modelleri ilk olarak kablosuz ürünler ile kıyaslandığında genellikle daha uygun fiyatlı olmasıyla öne çıkar. Uygun kablolu kulaklık fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan istediğiniz içeriklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Genel olarak kablolu kulaklık yapmanın maliyeti kablosuz modelleri yapmaktan daha düşük olduğu için bu durumla doğru orantılı bir şekilde kablolu modellerin de fiyatları da düşüktür.
 • Kablolu kulaklık çeşitleri kablosuz olan modeller ile kıyaslandığında daha uzun süreli bir kullanım ömrüne sahip olmasıyla öne çıkar. Her ne kadar istisnalar olsa da genel olarak Samsung kablolu kulaklık gibi kaliteli markaların ürünleri arasından seçim yaparsanız sahip olduğunuz aksesuarları uzun süre boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kablolu olan modellerin genellikle gövdelerinde olası bir düşme olayından etkilenecek daha az bileşen bulunur.
 • Kablolu kulaklık çeşitlerin incelediğinizde genellikle ürünlerin gövdelerinde ekstra bileşenler bulunmadığı için daha hafif bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Özellikle sahip olduğunuz ürünleri yoğun bir şekilde kullanmayı düşünüyorsanız kablolu modellerin hafifliğinin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Örneğin, oyun oynuyorsanız genellikle ürünleri kullandığınızda onlarla uzun saatler boyunca vakit geçirirsiniz. Sahip olduğunuz aksesuar ağır olursa oyunlardan alacağınız keyfi de etkileyebilir çünkü ürünlerin ağırlığı sizi rahatsız edebilir. Bununla beraber kablolu olan modeller genellikle oldukça hafif bir yapıya sahip olduğu için kendinizi rahatsız hissetmenizin önüne geçecek şekilde dizayn edilir. Ürünlerin ağırlıkları kullanan kişileri rahatsız edecek kadar çok olmadığı için kablolu kulaklık çeşitlerini uzun saatler boyunca herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz.
 • Kablolu kulaklık çeşitleri her an kullanıma hazır olmasıyla da birçok kişinin beğenisini kazanır. Örneğin, kablosuz olan modelleri belirli aralıklarla şarj etmeniz gerekir. Şarj etmediğiniz takdirde ürünleri kullanamazsınız ve istediğiniz deneyimi elde etmekte zorlanırsınız. Bununla beraber kablolu kulaklık çeşitleri bağlantı kurulacak cihaz ile fiziksel olarak bağ kurduğu için şarj benzeri durumlara ihtiyaç duymaz. Daha az bakıma ihtiyaç duyması, kablolu olan modelleri birçok kişi tarafından tercih sebebi haline getirir.
 • Kablolu kulaklık çeşitleri, ses sinyallerini fiziksel bir bağlantı üzerinden gerçekleştirdiği için çoğunlukla iyi bir ses kalitesi sunar. Kablo aracılığıyla sinyalleri ilettiği için ürünler daha fazla veri iletebilir, analog sinyalleri kullanarak istenilen deneyimin elde edilmesini mümkün hale getirir. Bununla beraber kablosuz olan modellerde genellikle ses sıkışması durumu ortaya çıkar ve ses sıkışması sesleri sınırlayarak bazı kayıpların yaşanmasına neden olabilir. Kablolu olan modeller, fiziksel bağlantıyla sesi ilettiği için ayrıntıların daha rahat bir şekilde hissedilmesine olanak tanır. Özellikle profesyonel olarak müzikle ilgileniyorsanız ürünlerin sunduğu detayların ve kalitenin avantajlarından yararlanabilir, istediğiniz deneyimi pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Kablolu kulaklık çeşitleri genellikle herhangi bir harici güç kaynağına ihtiyaç duymadığı için ses sinyallerini çalıştırmaya yetecek kadar gücü kendi başına üretir. Bu sayede ürünler herhangi bir şarj cihazına ya da bataryaya ihtiyaç duymaz. Ürünler, cihazlara takılı olduğu süre boyunca çalışmaya devam eder ve kullanıcılarına herhangi bir zamanla sınırlamaz. Örneğin, 3 saatlik bir film izledikten sonra ardından müzik dinlemek istiyorsanız ürünleri arada şarj etmeden istediğiniz işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece herhangi bir şarj işlemi ile uğraşmadan ürünleri dilediğiniz gibi kullanabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.
 • Ürünler, pratik bir kullanıma sahip olmasıyla da birçok kişi tarafından tercih edilir. Ürünlerin kablolarını istediğiniz cihaza taktıktan sonra bağlantı işlemini tamamlayabilirsiniz. Öncesinde herhangi bir senkronizasyon yapmanızı gereksiz kılan ürünler, pratikliğiyle de birçok kişinin ilgisini çeker. Uyumlu bir cihaza ürünleri taktıktan sonra kullanabilir, günlük ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Eğer kullanmak istediğiniz cihazda ürünlerin girişiyle uygun bir bağlantı yoksa dönüştürücülerden de yararlanabilirsiniz. 3.5 mm jak girişini USB Type-C bağlantısına dönüştürme özelliğine sahip olan dönüştürücüler, kullanıcılarının sahip olduğu kablolu kulaklık modelini dilediği gibi kullanmasını mümkün hale getirir. Böylece herhangi bir sınır ile karşılaşmadan ürünlerin sunduğu üstün ses kalitesinden yararlanabilir, pratik bir şekilde günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.
 • Kablolu kulaklık çeşitleri sesi fiziksel bir araç aracılığıyla aktardığı için gecikme sorunlarının yaşanmasının önüne geçer. Yani, izlediğiniz içerik ile duyduğunuz seslerin her an senkronize olmasını mümkün kılar. Böylece dudakların farklı sesin farklı geldiği durumlar yaşamazsınız. Saf performans söz konusu olduğunda etkileyici sonuçlar ortaya çıkarmasıyla öne çıkan ürünler, gün içerisinde çok fazla içerik, dizi ya da film izleyen kişiler için idealdir. Her ne kadar gündelik yaşantınızda müzik dinlerken gecikmeleri fark edemiyor olsanız da oyun oynarken ya da içerik izlerken gecikmeleri fark edebilirsiniz. Ürünler, görüntü ve ses arasındaki gecikmeleri minimuma indirmesiyle kullanıcılarının her türlü beklentisine yanıt vermeyi başarır.
 • Her ne kadar ürünler genellikle kablosuz olan alternatifleri ile kıyaslandığında daha düşük bir fiyat etiketine sahip olsa da seçenekleri incelediğinizde bazı modellerin yüksek fiyatlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Profesyoneller için özel olarak tasarlanan kablolu kulaklık çeşitleri, stüdyo modelleri olarak da nitelendirilir ve sunduğu özellikler ile performans konusunda endişeleri olan kişilerin bütün problemlerini ortadan kaldırmayı başarır. Profesyonel kablolu kulaklık çeşitleri genel olarak sanatçılar ve ses ile ilgilenen profesyoneller tarafından özel olarak dizayn edilir. Parçaların miksajını ya da masteringini yapmak için kullanabileceğiniz ürünler, seslerin her ayrıntısını rahat bir biçimde ayırt etmenize olanak tanır. Her seferinde tutarlı ve stabil bir performans ortaya çıkarmayı başaran stüdyo kablolu kulaklık çeşitleri, profesyoneller tarafından tercih edilmesi gereken ürünler arasında yer alır.
 • Bazı kablosuz ve kablolu kulaklık çeşitlerinde sesin doğruluğunu kaybetme pahasına kulağa hoş gelecek şekilde değiştirme özelliği bulunur. Bununla beraber profesyoneller için tasarlanan orijinal kablolu kulaklık çeşitlerinde böyle bir durum yoktur. Profesyoneller için tasarlanan ürünler, ses üretiminin maksimum doğruluğunu ve hassasiyetini sağlamak için özel olarak tasarlanır. Müzisyenlerin ya da sesler ile ilgilenen kişilerin elde ettikleri sesin doğruluğundan emin olmaları gerekir ve profesyoneller için tasarlanan ürünler bu doğruluğun yakalanmasına olanak tanır. Stüdyo kablolu kulaklık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir, profesyonel amaçlar için sesler ile ilgileniyorsanız ürünlerin sunduğu özellikler sayesinde istediğiniz performansı kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Kablolu kulaklık çeşitleri, herhangi bir bağlantı problemine neden olmamasıyla öne çıkar. Eğer bağlanmak istediğiniz cihazda ilgili giriş varsa ürünler sayesinde istediğiniz performansı pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Bununla beraber kablosuz olan modeller, genellikle çok sayıda Bluetooth codec bileşeni kullanır ve bu bileşenlerin bağlantı kurduğunuz cihazda da olması gerekir. Örneğin, Apple etiketli ürünlerde yüksek çözünürlüklü ses elde etmek için Apple Lossless Audio Codec ismi verilen bir bileşen kullanılır ve bu standart diğer ürünlerde genellikle çalışmaz. Bununla beraber kablolu olan modeller, sesi yüksek çözünürlüklü hale getirmek için herhangi bir Bluetooth bileşenine ihtiyaç duymaz. Sadece ürünleri ilgili bağlantı noktasına takmanız yüksek kaliteli ses elde etmeniz için yeterlidir. Ürünler bilgisayarlarda farklı telefonlarda farklı sesler üretmediği için kullanıcılarının tutarlı sesler duymasına olanak tanır.
 • Her ne kadar kablolu kulaklık çeşitleri birçok farklı avantaj sunsa da kablosuz modeller de pek çok konuda onlardan iyi bir performans ortaya çıkarabilir. Örneğin, Bluetooth bağlantısına sahip olan modellerde herhangi bir kablo olmadığı için dolaşma ya da karışma benzeri sorunlarla karşılaşmazsınız. Kablolu kulaklık çeşitlerini kullanırken bağlantı kurduğunuz cihazın sürekli olarak yanınızda olması gerekirken kablosuz modellerde böyle bir durum yoktur. Hareket kabiliyetinin kablosuz modeller ile kıyaslandığında biraz daha az olması, kablolu kulaklık çeşitlerinin dezavantajlarından biri olarak değerlendirilebilir. Bununla beraber kablolu modeller yüksek ses kalitesi ve tutarlı performansıyla bu açığı rahat bir biçimde kapatabilir. Hangi tarzdaki ürünün sunduğu avantajlara ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra seçenekler arasından size hitap edeni kolay bir şekilde bulabilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde giderebilirsiniz.

Kablolu kulaklık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, günlük gereksinimlerinizi pratik bir şekilde gidermeye başlayabilirsiniz. Profesyonel amaçlarla ya da günlük hayatta kullanabileceğiniz ürünler arasından aradığınız aksesuarlara erişebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde tamamlamaya başlayabilirsiniz. Uygun kablolu kulaklık fiyatları sayesinde gereksinim duyduğunuz aksesuarlara vakit kaybetmeden erişebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.

Kablolu Kulaklık Çeşitleri

En iyi kablolu kulaklık modeli kişiden kişiye farklılık gösterse de seçenekleri inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere erişebilir, günlük hayatınıza istediğiniz işlevselliği kazandırabilirsiniz. Farklı kullanım şekillerine ve tasarımlarına sahip olan modeller sayesinde aradığınız ürünlere erişebilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz.

 • Kablolu kulaklık modelleri arasında kulak içi, kulak üstü ya da kulağa oturan gibi farklı alternatifler bulunur. İstediğiniz özellikleri ve kullanım şeklini belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.
 • Kablolu kulaklık kulak üstü modeller spor yaparken müzik dinlemekten hoşlanan kişiler için iyi bir alternatiftir. Kulak üstü kablolu kulaklık çeşitleri isminden de anlaşılabileceği gibi direkt olarak kulaklarınıza oturan ürünlerden oluşur. Böylece dışarıdaki gürültünün kulağınızın içine girme olasılığını azaltarak daha iyi bir dinleme deneyimi elde etmenizi mümkün hale getirir. Basit bir akustik yalıtım sistemine sahip olan ürünler, etrafınızda olan bitenler ile tamamen bağlantınızı koparmadan istediğiniz müzikleri dinlemenize olanak tanır. Özellikle dışarıda yürüyüş yaparken trafikte kablolu kulaklık takmayı düşünüyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bununla beraber seçenekleri incelediğinizde ürünlerin kulağı tamamen kaplayan ve sadece kulak memesinin üzerinde kalan farklı ped boyutlarına sahip olan seçenekleri olduğunu görebilirsiniz. Dışarıda daha rahat bir biçimde taşıyabileceğiniz bir model arıyorsanız daha küçük ebatlı olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber büyük pedlere sahip olan kulak üstü modeller, ses deneyimini bir üst seviyeye taşıması ve rahat bir kullanım sunmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Ayrıca ürünlerin hepsi, spor yaparken stabil bir performans elde edilmesini sağladığı için de birçok kişi tarafından tercih edilir. Ürünlerin kafa bantlarını kafanıza uygun olacak şekilde ayarladıktan sonra istediğiniz hareketleri rahatlıkla yapabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Rahat kullanımı ve stabil performansıyla öne çıkan ürünler, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Bununla beraber genellikle diğer modeller ile kıyaslandığında daha fazla alan kapladığı için çok fazla tercih edilmez.
 • Kulak içi kablolu kulaklık çeşitleri birçok kişinin ilk tercihlerindendir. Kablolu kulaklık kulak içi bir yapıya sahip olduğunda rahatlıkla taşınabilecek bir yapıya bürünür. Ayrıca çoğu model, kulak kanalının açıklığının içine rahat bir şekilde sığdığı için rahat bir kullanım sunar. Bununla beraber bazı modellerde kulaklarınızın arkasını saran küçük parçalar da yer alır ve bu modeller kulaklarınızın içine tam anlamıyla oturur. Kulak içi olan kaliteli kablolu kulaklık ses kalitesi söz konusu olduğunda da kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Yüksek kaliteli sesleri kulakların içine direkt olarak aktaran ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılar. Taşınabilirliği yüksek bir model arıyorsanız kulak içi kablolu kulaklık modelleri arasından sizin için uygun olanı pratik bir şekilde bulabilir, gereksinimlerinizi anında giderebilirsiniz. Genellikle silikon uçlara sahip olması sayesinde kullanıcılarının kulaklarında rahat bir görünüm elde edilmesini sağlayan ürünler, bu yönüyle pek çok kişi tarafından tercih edilir.
 • Kulağa oturan modellerin ise uç taraflarında silikon benzeri ek parçalar bulunmaz. Genellikle kulak kanallarının içine girmediği için kulak içi yapıya sahip ola modellerden hoşlanmayan kişiler için idealdir. Taşınabilirlik söz konusu olduğunda kulak içi modeller gibi iyi bir performans ortaya çıkan ürünler, kullanıcılarının farklı beklentilerine yanıt verir. Bununla beraber bu modeller kulak kanalının içine girmediği için yalıtım konusunda her kullanıcının beklentilerini karşılamayabilir. Gürültü yalıtımı söz konusu olduğunda kulak içi yapıya sahip olan ürünler genellikle diğer modeller ile kıyaslandığında daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.
 • Seçeneklere göz attığınızda uç tasarımının yanı sıra kablo dizaynıyla da birbirinden ayrışan modeller olduğunu görebilirsiniz. Örgülü kablolu kulaklık çeşitlerinde kablo kısmı yumuşak bir yapıya sahip olduğu için ürünleri istediğiniz yerde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Genellikle kulaklıklarda yaşanan dolanma problemlerinin önüne geçme konusunda başarılı sonuçlar ortaya çıkaran ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katmayı başarır. Ayrıca örgülü bir yapıya sahip olan ürünler, farklı tasarımıyla da kullanıcılarının ilgisini çeker.
 • Kablo boylarını incelediğinizde ürünlerin uzunlukları bakımından da birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Kısa kablolu kulaklık çeşitleri genellikle bilgisayar başında sürekli kullanımlarda işlevsel hale gelir. Bilgisayarda oyun oynarken sizi rahatsız etmez ve daha rahat bir kullanım elde edilmesini sağlar. Bununla beraber uzun kablolu kulaklık çeşitleri kullanıcılarına daha geniş bir hareket alanı sağladığı için birçok kişinin ilgisini çeker. Her iki model de kullanım yerinize göre bazı avantajlar sunduğu için istediğiniz kablo boyunun ne olduğunu belirledikten sonra seçeneklere göz atabilirsiniz.
 • Bilgisayar başında oyun oynarken kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız da mikrofonlu kablolu kulaklık çeşitlerine göz atabilirsiniz. Mikrofonlu olan modeller, oyun sırasında karşınızdaki rakipleriniz ya da ortaklarınızla daha rahat bir biçimde iletişim kurmanıza olanak tanır. Mikrofonlu kablolu kulaklık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek oyun sırasında diğer oyuncularla iletişim kurmanıza yardımcı olacak ürünlere pratik bir şekilde erişebilirsiniz.
 • Ürünler arasından seçim yaparken ses girişlerine de dikkat etmeniz gerekir. Bazı modellerde 3.5 mm jak girişi bulunurken bazılarının ses girişleri USB Type-C’dir. Kullanacağınız cihazın ses girişinin ne olduğunu öğrendikten sonra seçenekler arasından seçim yapabilir, kablolu kulaklık fiyatı ve ses girişleri arasından size hitap edeni bulabilirsiniz.

Koçtaş’taki Lenovo kablolu kulaklık gibi kaliteli markaların ürünleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, aradığınız modele kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Uygun kablolu kulaklık fiyatları ve alternatifleri arasından bütçenize hitap eden seçeneğe vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Kablolu Kulaklık Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kablolu Kulaklık Telefona Nasıl Bağlanır?

Ürünleri telefona bağlamak için kabloyu ilgili girişe takmanız yeterlidir. Kablosuz olan modellerde olduğu gibi herhangi bir senkronizasyon işlemine ihtiyaç duymayan ürünler, bu yönüyle herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Kablolu Kulaklık Nasıl Kullanılır?

USB Type-C ya da 3.5 mm jak girişine sahip olan modellerin ses girişlerini bağlantı kurmak istediğiniz cihaza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı modellerde cihaza dokunmadan sesi açıp kapatmanızı ya da şarkıyı ileri geri almanızı sağlayan tuşlar yer alır. Satın aldığınız modelin özelliklerini ayrıntılı bir şekilde inceledikten sonra alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Kablolu Kulaklık Nasıl Temizlenir?

Ürünlerin uç kısımlarını kulak çubuğu gibi ürünler aracılığıyla temizleyebilirsiniz. Kulak üstü olan modelleri az nemli bez ile silerek daha temiz hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kablolu Kulaklık Neden Bozulur?

Ürünler genellikle kablo bölümleri kırıldığında ya da çok fazla dolandığında bozulmaya meyillidir.

Kablolu Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünler arasından seçim yaparken sizin için uygun olan rengi, şekli ve kullanımı belirlemeniz gereklidir. Ardından alternatifler arasından tercihinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

En Çok Satan Kablolu Kulaklık Hangileri?

Koçtaş Kablolu Kulaklık kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Bood Stereo Kablolu Kulaklık HXB-50
 2. Bood Stereo Kablolu Kulaklık HXB-50
 3. Bood Stereo Kablolu Kulaklık HXB-50
 4. Bood Stereo Kablolu Kulaklık HXB-50
 5. Samsung Type-c Orji̇nal Kulaklik Eq-ic100-si̇yah
Daha fazla göster
801 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: