750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Masif Paneller

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Masif Paneller

Masif panel, ağacın ilk kesildiği andan itibaren yapıştırma, kaplama veya doldurma gibi işlemlerden geçmeden birleştirilen tabakalarına verilen isimdir. Bu ürünler; çam, meşe, ladin, köknar, kayın, iroko, kestane gibi ağaç türlerinin başka hiçbir ağaç çeşidiyle birleştirilmeden üretildiği için endüstriyel ahşabın en doğal hali olarak kabul edilir. Bu özelliklerinden dolayı oldukça sağlam ve uzun ömürlü olan masif paneller, farklı boyut ve ağaç cinsi seçeneklerine sahiptir. Mobilya imalatı ve tasarımında, kapı yapımında, merdiven basamaklarında, ofis ve ev masalarında, spor salonlarında okul sıralarında, yat güvertelerinde, cephe kaplamalarında ve tavan döşemeleri gibi birçok farklı kullanım alanı sunan masif paneller, zengin yüzey dokusu ve renkleriyle evlerde dekoratif amaçlı da rahatlıkla kullanılabilir. 

Masif Panel Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Masif paneller sağlamlığı ve hoş görüntüsüyle evin her odasında birçok farklı alanda kullanılabilir. Mutfakta sağlam ve orijinal bir tezgâh şeklinde tercih edilebilirken, yemek odası veya salonlarda göz alıcı bir masa ve sandalye takımı halini alabilir. 1. sınıf Ladin malzemeden üretilmiş bir telefon rafını evinizin giriş bölümünde konumlandırabilir, hatta dilediğiniz bir renge boyayıp dekorasyonun bir parçası haline getirebilirsiniz. Diğer tüm çeşitler gibi masif raf plakalar da 1. kalite malzemeden üretilir ve evin uygun bir alanında raf olarak kullanılarak işlevsellikle şıklığı buluşturur. Sağlamlığıyla ünlü masif paneller, büyük ağırlıkları taşıyan rafların montajında da sıklıkla kullanılır. Siz de raflarınıza uygun renkte boyayabileceğiniz birbirinden çeşitli ve sağlam masif raf tutucu ürünlerini evinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Farklı Tarzlara Hitap Eden Masif Paneller  

Ahşabın sıcaklığı, zengin dokusu ve sağlamlığıyla tercih sebebi olan masif paneller, ev dekorasyonunda doğallıktan yana olanların vazgeçemediği ürünlerin başında gelir. İster açık kırmızı, kahverengi ya da soluk sarı en iyi çam malzemeden bir masa, isterseniz de koyu tonlarda bir ceviz sandalye tercih edin, iki durumda da evinize doğallık hâkim olacaktır. Koçtaş’ta tek tıkla ulaşabileceğiniz ahşap panel telefon rafları, raf tutucular ve köşe rafları gibi çeşitler, farklı renk seçenekleri ve en uygun fiyatlarla alıcıların beğenisine sunuluyor. Siz de ahşabın en doğalını evinizde görmek isteyenlerdenseniz, her biri 1. sınıf ağaçlardan üretilen çeşit çeşit masif panel ürününü Koçtaş’ta bulabilir, tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

Daha fazla göster