750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Aksa Şömine

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Aksa Şömine

Şömine sektöründe geniş satış ağıyla hizmet veren Aksa Şömine, hem döküm hem de çelik model seçenekleriyle kullanıcılar için kaliteli ve fonksiyonel ürünler tasarlıyor. Çeşitli amaçlar için kullanabileceğiniz birçok modele imza atan marka, en keyifli anlarınıza eşlik edebilecek tasarımlardan olan seyyar bahçe odun fırını, şömine soba ve kuzine şöminelerini özenle üretiyor. Farklı kapasitelerdeki şömine hazneleri, kolay ve pratik kullanımlar sunuyor. 

Aksa Şömine Dekoratif Kuzine Şömine Sobalarıyla Öne Çıkıyor

Hem evlerde hem de bahçelerde huzurlu ve sıcak ortamlar yaratmak için tercih edilen ürünlerden olan şömineler, ısınma ihtiyacını karşılamanın yanı sıra, şık ve göz alıcı dekorlar olarak da tercih ediliyor. Farklı tarzlarda dizayn edilmiş evlere hoş bir ambiyans katacak olan şömineler, güvenli kullanım imkanlarıyla da sıklıkla tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Aksa şömine çeşitleri, güvenli kullanım özellikleriyle birlikte doğaya zarar vermeme ve enerji tasarrufu sağlama gibi avantajlar sunuyor. Marka; şömine, seyyar bahçe odun fırını gibi ürün seçeneklerinin yanı sıra, kuzine şömine soba modelleriyle de öne çıkıyor. 750° C'ye kadar ısı dayanıklığı olan kuzine şömine soba modellerinin fırın bölümünün ön camında da termometre bulunuyor. Şömine sobaların ön bölümünde bulunan cam sayesinde yanma hızını da rahatça ayarlayabilirsiniz. Kolay montaj özelliği sayesinde evlerinizde zahmetsiz ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabileceğiniz Aksa şömine sobalar, bulunduğu ortamlarda sıcak bir atmosfer yaratır.

Aksa Şömine'nin Bahçe Odun Fırını Pratik Bir Pişirici  

Markanın bir diğer ürün seçeneği olan seyyar bahçe odun fırını, hem pizza hem de ekmek yapmak için tercih edilebilecek pratik kullanımlı bir üründür. 3 kg ekmek yapma kapasitesi olan bahçe fırınları, rahat hareket ettirebilme özelliğine sahip. Şömine soba, şömine haznesi ve seyyar bahçe odun fırını gibi alternatifler, hem evlerde hem de bahçelerde kullanılmak üzere özel malzemelerle üretiliyor. Dayanıklı ve sağlam yapılardaki Aksa şömine soba, kuzine şömine soba, seyyar bahçe odun fırını gibi ürünler, uzun süreli kullanım imkanıyla şimdi Koçtaş'ta satışta! Farklı seçenekleriyle birçok Aksa şömine ürün modelini Koçtaş avantajları ile inceleyebilir, online alışveriş imkanlarından yararlanarak zahmetsiz bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Daha fazla göster