750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Atco

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Atco

Atco, Alman menşeili bir markadır. Estetik ve kaliteyi bir araya getirerek armatür, duş sistemleri, musluk ve yedek parçalara imza atan marka farklı tüketici zevklerine hitap ediyor. Markanın tüketici sağlığını göz ardı etmeyen yaklaşımı ile seçilen malzemeleri, su kalitesini etkilemiyor. Armatürlerinde kullanmayı tercih ettiği perlatör (hava püskürtücü) ise su tasarrufu sağlıyor. Ürünlerinde paslanmaz çelik ve krom gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanılıyor. Lavabo bataryası, eviye bataryası, musluk yedek parçaları, duş setleri, duş takımları ve duş boruları markanın ürün grubunda öne çıkıyor. Duş başlığı kategorisinde geniş ücret aralığıyla her bütçeye hitap eden Atco, 1, 2 ve 3 fonksiyonlu olmak üzere farklı özellikler sunan serileri ile tüketicinin karşısına çıkıyor. Musluk kategorisinde dayanıklı ve paslanmaz bir madde olan kromdan yapılmış ürünleri dikkat çekerken, yüksek kaliteden ödün vermeden estetik kaygıyı ön plana çıkaran tasarımları göz dolduruyor.

Atco Markasının Lokomotif Ürünleri: Armatürler

Armatürler başlığı altında lavabo, banyo, eviye, fotoselli ve endüstriyel bataryalar gibi alt kategorilere ayrılan ürünleri ile Atco, her alanda sağladığı farklı kullanım kolaylıklarıyla hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor. Markanın öne çıkan ürün gruplarından olan banyo bataryası ve eviye bataryası grupları, klasik çizgiler taşıyan modelleri ve daha modern dokunuşlara sahip, ergonomik tasarım ile kullanımı kolaylaştırıyor. Farklı model ve renk seçenekleri sayesinde ortamın enerjisini etkileyebilecek tasarımları ile tüketicinin farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Markanın Vita, Cosmos, Flamingo gibi serileri daha eğlenceli bir havaya sahipken Infinite Gold ve Due serileri ise sahip oldukları keskin hatlar ile daha klasik bir görüntü oluşturuyor. Endüstriyel batarya grubu ürünleri ile de raflarda yer edinen Atco, tüketiciye dayanıklılık ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. 

Klasikten vazgeçemeyenler için zamansız bir tarz, özgünlük peşinde koşanlar için ise özgün tasarımlara imza atan Atco markasının banyo ve mutfaklar için özel olarak üretilen geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınıza yönelik armatür, duş başlığı ve musluk alışverişlerinizi Koçtaş güvencesi ile yapabilirsiniz. Evdeki rahat ortamınızdan ödün vermeden, online alışveriş kolaylığıyla beğendiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi zahmetsizce tamamlayabilirsiniz. 

Daha fazla göster