750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
5 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Benzinli Çim Biçme Makinesi

Benzinli Çim Biçme Makinesi

Yemyeşil ve bakımlı bahçelerin vazgeçilmezlerinden biri de çim biçme makineleridir. Çim biçme makineleri genel olarak mekanik, benzinli ve elektrikli olarak üç kategoriye ayrılır. Her biri farklı ihtiyaçlara cevap veren bu makinelerden benzinli çim biçme makinesi, elektrik şebekesinin bulunmadığı büyük alanlarda, daha güçlü bir performans sergilemesi sebebiyle tercih edilebilir. Ayrıca kablo ile çalışmaktan rahatsız olan kullanıcılar da bu modelleri tercih edebilirler ve böylelikle makineyi kullanırken daha rahat hareket etme imkanına kavuşurlar. 

İhtiyaçlarınızı Doğru Belirleyin: Hangi Benzinli Çim Biçme Makinesi Size En Uygun?

Benzinli çim biçme makinesi modelleri arasında ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Farklı silindir hacmine sahip bu aletler,  farklı kesme çaplarına da sahiptir. Alanınız büyüdükçe kesme çapı daha geniş bir makine işinizi kolaylaştırıp, zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Alanınız genişse dikkat etmeniz gereken bir başka konu da  biçilen çimleri sakladığınız çim toplama haznesinin hacmi olacaktır. Sepet hacmi arttıkça benzinli çim biçme makinenizi kullanırken vereceğiniz mecburi molalar da azalır. Benzinli çim biçme makinesi seçerken kesme yüksekliği de önemli bir kriterdir.  Farklı kesme yüksekliği seviyelerine sahip makineler arasında ihtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Böylece çimleriniz hangi boyda isterseniz o boyda biçilir ve siz bahçenin belli noktaları arasındaki seviye farklarını kolayca eşitleyebilirsiniz. Benzin tankının genişliği de, makineyi durdurmadan ne kadar süre kullanabileceğinizi belirlediğinden, kullanım sırasında kolaylık arayan tüketiciler için önemli bir detaydır. Mac Allister, Bosch ve Alpina gibi markaların farklı benzinli çim biçme makinesi modelleri arasından ihtiyacınıza uygun çim biçme makinesini tercih edebilirsiniz. Ürünü satın almadan önce teknik özellikler içinden kullanım alanının genişliğine bakmanız sizin için en verimli olacak ürünü seçmenize yardımcı olur. Benzinli çim biçme makinesi fiyatları için de istediğiniz modele karar verdikten sonra markalar arasında bir fiyat/performans değerlendirmesi yapmanız yerinde olacaktır. 
Siz de ihtiyacınıza uygun benzinli çim biçme makinesi modelini seçmek için online alışveriş kolaylığıyla şimdi Koçtaş’ı ziyaret edin ve dilediğiniz ürünü sepete ekleyin.

Daha fazla göster