200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kenar Kesme Makinesi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kenar Kesme Makinesi ile Düzenli Bahçeler 

Kenar kesme makinesi bahçe temizliğini kolaylaştıran, özellikle kenar ve köşelerde ulaşılması zor alanlardaki otların temizlenmesine yardımcı olan cihazlardır. Kenar kesim makinesi elektrikli, akülü ve benzinli olmak üzere üçe ayrılır. Elektrikli kenar kesme makinesi çevre dostu olması ve az enerji tüketmesi ile öne çıkarken akülü kenar kesme makinesi ve benzinli kenar kesme makinesi kablo kullanmak istemeyen kişiler için ve yüksek motor gücüyle öne çıkar. Çim kenar kesme makinesi bahçe temizliği ve bakımı için tercih edilmesi gereken cihazlardandır. Kenar kesme makinesi fiyatları motor gücüne, marka ve modeline göre değişiklik gösterir. 

Bahçe bakımı ve temizliği vakit geçirilen alanlardan olması sebebiyle oldukça önemli ve biraz zahmetlidir. Bahçe işleri her ne kadar zor olsa da bilinen hobiler arasında yer alır. Bahçeler çoğu insan için terapi niteliğindedir. Bahçe düzeni ve temizliği kimi zaman zor olsa da kenar kesme makinesi sayesinde kolay hale gelir. Bu cihazlar kenar ve köşelerde kalan otların temizlenmesi işlemini kolaylaştırır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretilen yeni nesil cihazlardan olan kenar kesme makineleri otların ve sınır kenarlarının hızlı bir şekilde kesilmesine olanak verir. 

Büyük çim biçme makinelerinin kenarlara erişmesi ve temizlemesi zor olduğundan kenar kesme makineleri bu tarz alanlar için idealdir. Oynar başlık, çift hat kesme, düşük titreşim ve sessiz çalışma modu, hafif yapı ve ayarlanabilir boy uzunluğu gibi çeşitli özelliklere sahip cihazlar 150 watt ile 950 watt arasında motor gücüne sahip modelleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. 

Yüksek Performans ve Verim Sunan Kenar Kesme Makineleri 

Cihaz performansını ve dolayısıyla elde edilen verimi belirleyen pek çok faktör bulunur. Cihazları birbirinden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi iç tasarımlarıdır. Elektrikli kenar kesme makinelerinin motor gücü en önemli rollerindendir. Düşük titreşimli ve sessiz çalışabilen elektrikli motorlar önemli cihaz iç tasarımlarındandır. Elektrikli modeller farklı motor güçlerine sahip olmalarıyla bahçenize uygun bir cihaz modeli seçmenize yardımcı olur. Kalın ve uzun otların olduğu büyük bir bahçe alanına sahipseniz watt olarak yüksek olan cihazlardan birini seçmeniz gerekirken çim uzunluğu kısa ve küçük alana sahip bir bahçe için ortalama watt değerlerinde bir cihaz yeterli olacaktır.  

Sanılanın aksine küçük yapılı olmalarına rağmen kenar kesme makineleri yüksek performansa sahiptir. Bu cihazların 900 watt’a kadar çıkan motor gücüne sahip modelleri mevcuttur. Bahçe büyüklüğü ve otların gelişmişliğine göre seçeceğiniz cihaz modeli bahçenizi güzelleştirmek adına size yardımcı olur. Düşük titreşimli ve sessiz çalışabilmeleri sayesinde etraftaki komşularınızı rahatsız etmeden bahçenizde temizlik ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilmenize yarar. Güçlü motorlar bir kere üstünden geçmenizle yeterli temizliği yapmanıza imkân verir. Kaliteli ve güçlü motorları sayesinde yüksek performans ve verim sunan kenar kesme makineleri bahçe işleri ile uğraşan kişiler için olmazsa olmaz ürünlerdendir. 

Çevreye Dost Kenar Kesme Makinesi Modelleri 

Herkesin çevreye karşı belli başlı sorumlulukları vardır. Temiz bir yaşam alanına doğayı koruma ölçüsünde sahip olunabilir. Kullanılan her bir cihaz çevreye karşı ne kadar duyarlı ve az zarar veriyorsa insan yaşamına o ölçüde katkı sunar. Dolayısıyla çevreye dost cihazlar oldukça önemlidir ve gelişen teknoloji sayesinde daha mümkündür. Çevreye dost cihazlar daha çok aranan ve talep edilen ürünlerdir. 

Kenar kesme makinesi gelişen teknoloji sayesinde çevreye duyarlı çalışma prensibine bağlı olarak üretilir. Sıfır emisyon ile çalışan akülü ve elektrikli makineler diğer cihazlara kıyasla çevreye uyumlu ve doğa dostudur. Bu özellikleri sayesinde oldukça fazla tercih edilirler. Bu cihazlar estetik tasarımları ve kullanışlı yapıları sayesinde öne çıkar. 

Güçlü bir motora sahip cihazlar ortalama 800 metrekare bir alan için uygun olacaktır. Kullanılacak alan büyüklüğüne dikkat edilerek uygun motor gücüne sahip bir model tercih edilmelidir. Ot boylarının yüksek olması güçlü makinelere ihtiyaç duyulmasına sebep olur. Bu cihazların ot kesme çapı 30 cm’ye kadar çıkabilir. Böylelikle köşelerde bulunan otlar dahi rahatlıkla kesilebilir. 90 dereceden 180 dereceye kadar dönme kabiliyetine sahip olabilen bu cihazlar temizlik işlemi sırasında kolaylık sağlar. Bahçe işleri ile uğraşan kişiler kolay ve hızlı çözümler arar. Bu cihazlar tam da bu özellikleri sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Bitki koruma braketleri bitkilere zarar vermeden temizlik yapılabilmesini sağlar. 

Ergonomik Yapıya Sahip Kenar Kesme Makineleri 

Kenar kesme makinesi modelleri konforlu bir biçimde bahçe temizliği sunan oldukça fazla çeşit sunar. Çim biçme makinelerine göre dengeli ve hafif yapılı olmaları bahçe temizliğini kolaylaştırır. Ayarlanabilir boya sahip olmaları sebebiyle her bir kullanıcı için doğru pozisyon alabilmeyi sağlar ve bel, sırt veya kol ağrısı gibi olumsuz durumların önüne geçer. Böylelikle bahçe işlerini yaparken daha az yorulmayı ve daha çok keyif almayı hedefler. 

Oynar başlığa sahip bu cihazlar bu özellikleri sayesinde duvar kenarındaki veya köşelerdeki ulaşılması zor otları doğru açıyla temizlemeye yardımcı olur. Kablo toplayıcı özelliğe sahip cihazlar kabloların karışmasını ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırır. Rahat bir tutuş ve kavrayış sunan yumuşak tutamaklar ellerin zarar görmesini engeller. Dikey formda olmaları yerden tasarruf etmeyi sağlar. Kavrama kolaylığı ve hafif yapısı yorulmadan işlerinizi halletmenize yardımcı olur. Bazı modellerde bulunan omuz askıları iş bittiğinde kolay taşıma imkânı sunarak baştan sona rahat etmenizi sağlar. Bu cihazlar sayesinde tasarruf ettiğiniz zamanı bahçenizi güzelleştirmeye harcayabilirsiniz. 

Koçtaş, ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz, pratik kullanım imkânı sağlayan kenar kesme modellerini satışa sunar. Cihaz özelliklerine dikkat ederek bu modeller arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Bahçelerde pratik bir şekilde temizlik yapabilmek için Koçtaş mağazalarında ve internet sitesinde sunulan avantajlı kenar kesme makinesi fiyatlarlarını ve kenar kesme makinesi modellerini hemen inceleyebilirsiniz. 

Kenar Kesme Makinesi Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

Kenar Kesme Makinesi Ne İşe Yarar? 

Kenar kesme makinesi duvar kenarlarında ve taş, dekor kenarlarının yanında bulunan çimlerin temizlenmesine yarar. Özellikle çim biçme makinelerinin ulaşamadığı yerlere rahatça ulaşarak bahçe temizliği için kolaylık sağlar. Her iki ürün de aynı işleve yararken kenar kesme makinesi küçük yapılı olması nedeniyle dar alanlarda daha çok tercih edilir. Güvenli bir çalışma ortamı için çeşitli fonksiyonlarla donatılır. 

Kenar Kesme Makinesi Modelleri Nelerdir? 

Kenar kesme makinesi modelleri birçok açıdan farklılık gösterebilir. Motor güçleri bakımından farklılaşan bu cihazlar kullanılacak alana göre tercih edilmelidir. Benzinli, akülü ve elektrikli modeller de mevcuttur. Misinalı modeller elektrik gücüyle çalışan ve pratik kullanımlı modellerdir. Farklı motor güçlerine sahip misinalı modeller mevcuttur. Akülü modeller ile benzinli modeller daha yüksek devirlere çıkabilir.  

Kenar Kesme Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Kenar kesme makinesi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılacak alana uygun bir cihaz modeli seçilmesidir. Kullanılacak bahçe içerisindeki çim boyutları göz önüne alınarak farklı motor güçlerine sahip cihaz modelleri içerisinden tercih yapılmalıdır. Elektrikli, akülü ya da benzinli ya modeller arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih ederek yüksek verim elde edebilirsiniz.

En Çok Satan Kenar Kesme Makinesi Hangileri?

Koçtaş Kenar Kesme Makinesi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Misinalı Çim Kesme Makinesi Art 30
  2. Attlas Gt 400 Misinalı Kenar Kesme 250w
  3. Misinalı Çim Kesme Makinesi Afs 23-37
  4. Misinalı Çim Kesme Makinesi GL250 23 cm
  5. Einhell Gc-et 3023 Misinalı Kenar Kesme 3402050
Daha fazla göster
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: