750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kenar Kesme Makinesi

Kenar Kesme Makinesi

Çim Biçme makinesi, yazlık ve bahçelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz önemli aletlerden biri. Genel alanlardaki çimlerin kesilmesi için kullanılan makineler, mekanik, benzinli ve elektrikli olarak üç kategoriye ayrılır. Farklı özelliklerdeki çim biçme makinelerinin kullanımı da farklı ihtiyaçlara göre şekillenir. Genel alanlar dışında kalan duvar dibi, ağaç ve bitki kenarı gibi büyük makinelerin girmekte zorlanacağı alanlarda ise kenar kesme makinesi işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Kenar Kesme Makinesini Nerelerde Kullanabilirsiniz?

Bir misina ve bıçak yardımıyla istenmeyen ot ve zararlı bitkileri rahatlıkla kesen kenar kesme makinesi ile bahçenizdeki büyük çim biçme makinesinin giremediği tüm alanların temizliğini  tamamlayabilir, bahçenizde daha şık ve temiz bir görüntü elde etmiş olursunuz. Büyük çim biçme makinenizi açmanızı gerektirmeyecek küçük bölgelerdeki düzeltme işlemlerini de bir misinalı kenar kesme makinesi ya da benzinli tırpan ile sağlayabilirsiniz.

Kenar Kesme Makinesi Tercihinizde Neleri Ön Plana Almalısınız?

Motor çalışma prensibine göre elektrikli, benzinli ve akülü olarak üçe ayrılabilecek kenar kesme makineleri farklı kesme çap ve yükseklik seviyelerine sahiptirler. 22-43 cm arasında kesim yapabilen bu makineler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Bahçenizin büyüklüğü ile kenar kesme makinesini kullanacağınız alanların çokluğu uygun makineyi seçerken yol gösterici olacak faktörlerden biridir. Ayrıca, daha geniş bahçeler için daha yüksek motor gücüne sahip makineler, uzun süreli etkin kullanım imkanı sağladıklarından, tercih edilebilir. Bazı ürünler otomatik misina besleme yaparak işinizi kolaylaştırırken kesme dışında kenar düzeltme gibi farklı modlara da sahip olabilirler. Kenar kesme makinesinde kullanılan misinanın sayısı ve gücü de performansı artıran faktörlerden biridir. Bu ürünler için tavsiye edilen misinalar kullanılmalıdır. Yine bazı modellerde ilave olarak konulan bitki koruma braketi ile, istenmeyen ot ve bitkilerden kurtulurken, hassas çiçek ve bitkilerinize zarar vermeden çalışabilirsiniz. Bahçeniz için en uygun kenar kesme makinesi seçimini yaparken, özellikle uzun süreli kullanım yapacaksanız teknik bilgiler arasında yer alan cihaz ağırlığını da dikkate alabilirsiniz. Bosch ve Mac Allister gibi alanında uzman ve en çok tercih edilen markaların ürünleri arasında ihtiyacınıza uygun kenar kesme makinesi bulabilir, böylelikle bahçe işlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz. 

Siz de ihtiyacınıza uygun kenar kesme makinesi seçeneklerini keşfetmek ve bütçenize en uygun ürünü seçmek için Koçtaş’a gelin! Kaliteli ürünler uygun fiyat ve bol çeşit seçeneği ile şimdi Koçtaş’ta! 

Daha fazla göster