750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Diall

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
475 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Diall

2000 yılından beri varlığını sürdüren, 20 yılı aşkın tecrübesi ile elektronik, yapı malzemeleri ve ev güvenliği alanlarında üretim yapan Diall, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesine ihracat yapmaktadır. Ev tipi kasa ile üretime başlamış, elektronik ve yapı malzemeleri alanlarında da gelişerek tüm dünyada tercih edilen markalar arasında yer alır. İnşaat sektöründen elektronik ve aydınlatma sektörüne; ev yaşamını kolaylaştıran ve güvenilir kılan her alanda yer almayı amaçlıyor. Özellikle elektronik ve aydınlatma, ev tipi elektronik kasa, hırdavat malzemeleri ve inşaat malzemeleri kategorilerindeki ürünleriyle tanınmaktadır.

Çividen Çocuk Kilidine Kadar Geniş Ürün Çeşitliliğiyle Ön Planda

Elektronik ve yapı market alanlarında geniş bir ürün yelpazesi bulunan Diall markası, hırdavat malzemeleriyle inşaat sektörüne çeşitlilik ve garantili satış sunmakta. Farklı ölçülerde çivi, vida, halat gibi temel inşaat malzemeleri; ayrıca seramik, granit, kotto, klinker, cam mozaik, mermer, doğal taş gibi kaplama malzemelerinin yerleştirilmesinde kullanılan dolgu malzemeleri bulunmaktadır. Ev yaşamında hayatınızı kolaylaştıracak montaj köpüğü, poliüretan mastik gibi silikon ve mastikler, ısı ya da ses yalıtımında kullanabileceğiniz, kapı pencere için çift taraflı bantlar markanın ürün grubunda mevcut. Elektronik ve aydınlatma ürünleri kategorisinde led, floresan ve filament ampül çeşitleri; el fenerleri ve priz gibi ürünleri güvenli ve uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Bunlarla birlikte çocuklarınızın ev yaşamındaki güvenliği için çocuk kilidi ve köşe koruyucu, iş güvenliği için eldiven yelek gibi ürünlere Diall markası güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Ev güvenliğinin önemli olduğu kadar araç güvenliğide önemli. Bisikletinizi güvende tutmak için sert ve dayanıklı çelik kablo yapısı ile Diall Bisiklet Kilidi'ni tercih edebilirsiniz. Diall markası ürün çeşitliliğini arttırırken, ilk üretimine başladığı ev tipi elektronik kasa çeşitleri ekonomik fiyatlarıyla ilgi görmektedir. Dijital veya elektronik seçenekleriyle sunulan mini kasalar, kullanım alanına göre tasarlanmıştır. Ev ve iş yeri için kullanıma uygundur.

Diall Ürünleri 2 Yıl Garanti Kapsamında 

Tüm ürünlerinde güvenilirlik ve kalite sunan Diall markası, tüm ürünlerine iki yıl garanti güvencesi sağlamaktadır Evinizin her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz uygun fiyatlı Diall marka ampul, elektronik kasa, pencere bandı, iç ve dış cephe silikonu gibi ürünleri Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli alışverişin adresi Koçtaş, sunduğu online alışveriş kolaylığı ile evinizin tüm ihtiyaçlarına zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Daha fazla göster