Peşin Fiyatına  7 Taksit

Yağlı Radyatör

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yaşam Alanlarınızı Isıtmak İçin İşlevsel Yağlı Radyatörler

Yağlı radyatörler, su kullanmadan evinizi ısıtmanız için geliştirilen ürünlerden meydana gelir. Bulunduğu ortamın havasının kurumasını da önleyen yağ ile çalışma özelliği, bu ürün aracılığıyla hızlı bir şekilde ısınma sağlamanıza yardımcı olur. Farklı sayılardaki petekleri ile dikkat çeken ürünler, kapasitelerine bağlı olarak seçebileceğiniz alternatifleri içerir. Güven veren markaların geliştirdiği bu ürünleri gönül rahatlığıyla evinizin farklı odalarına yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ısının eşit oranda yayılmasını da sağlayan modeller, dengeli bir kullanım yaşamanız için özel olarak geliştirilmiştir. Elektrik enerjisini kullanarak çalıştırabileceğiniz bu ürünler, uzun kabloları sayesinde size destek olur.

Dayanıklı kabloları ile beğeni toplayan bu ürünler, prize kolayca ulaşarak ürününüzü çalıştırmanız için geliştirilmiştir. Isı ayarı yapmaya imkân tanıyan yağlı radyatör ısıtıcı çeşitleri, odanızın sıcaklığına bağlı olarak esnek bir kullanım gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Öte yandan hafif olmaları da bu ürünleri kullanırken konfor elde etmenizi sağlar. Kolayca taşınabilen ve rahatlıkla hareket ettirilebilen modeller, kaliteli bir kullanım deneyimi için uygundur. Kalınlık ve uzunluk seviyeleri açısından farklı özelliklere sahip olan birçok ürün bulunduğu için odalarınız için en uygun modelleri kolayca seçebilirsiniz. Isınmaya karşı dayanıklı gövdeleri ile de kullanıcılarını memnun eden bu ürünleri, aralıksız şekilde saatlerce kullanabilirsiniz.

Yağlı Radyatörlerin Önemli Avantajları

Tasarımlarını tamamlayan tekerleklerle kullanım konforunu artıran bu ürünler, pratik yapılarıyla beğeni toplar. Büyük ve geniş tekerlekleri bulunan Delonghi yağlı radyatör çeşitleri ile beraber ürününüzü evinizde rahatça hareket ettirebilirsiniz. Öte yandan geniş açıyla dönme özelliğine sahip tekerlekleri bulunan Beko yağlı radyatör çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Farklı yönlere doğru rahatça dönebilen tekerlekler, elektrikli yağlı radyatör çeşitlerini rahatça yönetmenizi sağlar. Tekerlekleri halı ve parke gibi farklı zeminlere kolayca adapte olan ürünler, işlevsel bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur. Öte yandan sarsıntı sorununu minimize eden ve gürültü problemine yol açmayan yağlı radyatör tekerlekleri, konforlu bir kullanım yaşamanız için elverişlidir.

Kullanıcılarına ekonomik avantaj da sağlayan bu ürünler, hesaplı şekilde odalarınızı ısıtmanıza yardımcı olur. Yağlı radyatör fiyatları bakımından göz atabileceğiniz ürün seçenekleri sayesinde bütçenize uygun ürünleri seçmeniz kolaylaşır. Yağlı radyatör fiyatlarının seviyesi markalarına göre ya da ısıtma kapasitelerine göre farklılık gösterir. Yağlı radyatör fiyatlarını ve ürünleri teknik özellikleri açısından inceledikten sonra bütçenize ve evinize uygun ürünleri seçebilirsiniz. Öte yandan minimum oranda elektrik tüketimi gerçekleştirmeleriyle ön plana çıkan modeller de vardır. Bu ürünler aracılığıyla elektrik enerjisi kullanımını en alt düzeyde tutabilirsiniz. Tasarruflu çalıştırma modlarına sahip olan bu ürünler de güvenle kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunur.

  • Turbo mod özelliğiyle üst düzey performans sağlayan modelleri odalarınızı en kısa sürede ısıtmak için kullanabilirsiniz.
  • Isıyı dengeli bir biçimde oda içerisine yayan modeller, eşit ısı dağılımı elde etmenizi sağlar.
  • 12 dilim yağlı radyatör ısıtıcı modellerinin büyük ve geniş yapısı, salon ya da oturma odası gibi alanları kısa sürede ısıtmanız için idealdir.

Yağlı Radyatör Modellerinin Teknik Özellikleri

Sahip oldukları dilimlerinin sayılarına bağlı olarak modelleri değişiklik gösteren ürünler, geniş bir seçkiden yararlanmanıza yardımcı olur. 9 dilim yağlı radyatör modelleri ile yatak odanızı ya da evinizdeki çocuk odasını rahatça ısıtabilirsiniz. 11 dilim yağlı radyatör çeşitleri ise daha geniş alanlarda hızlı bir şekilde ısı elde etmeniz için idealdir. En iyi yağlı radyatör alternatiflerine göz attıktan sonra odalarınızın boyutlarına bağlı olarak sizin için uygun ürünleri seçebilirsiniz. İçlerinde yer alan yağı çok kısa bir sürede ısıtan mini yağlı radyatör ısıtıcı modelleri, hızlı bir kullanım yaşamanız için geliştirilmiş ürünlerden meydana gelir. Ofislerde ve küçük odalarda da rahatlıkla kullanılabilen mini radyatörler, pratik yapılarıyla kullanıcılarından tam not alır.

Tasarımlarını tamamlayan ergonomik düğmeler, yağlı radyatör çeşitlerini kolayca yönetmeniz için geliştirilmiştir. Bu sayede kullanıcı dostu düğmeler aracılığıyla ürününüzü kolayca yönetebilir, farklı modları aktif hale getirebilirsiniz. Isı seviyesi aralıkları geniş olan bu ürünler, evinizin sıcaklığına bağlı şekilde farklı ayarlamalar yapmanıza imkân tanır. Elektrikli rezistans bölümüyle ısının kolayca yayılmasını sağlayan bu ürünler, güçlü bir ısıtma desteği yaratmayı başarır. Dayanıklı rezistansları ile güven veren bu ürünler, ısı değişikliği yapmanızı kolaylaştırır. Kapasitelerine göre değişik özelliklere sahip olan rezistanslar, bu ürünlerin sorunsuz bir biçimde çalışmasını sağlar.

Yağlı Radyatör Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Noktalar

Isıtma kapasitelerini ve petek dilimi sayılarını göz önüne alarak bu ürünler arasından seçim yapmayan özen göstermelisiniz. Kablo uzunlukları ve ısıtma kapasiteleri gibi önemli ayrıntıları da dikkate aldıktan sonra evinizin özellikleri ile uyumlu bu ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kaç farklı modda kullanılabilir olduklarını inceleyerek de yağlı radyatör çeşitlerine göz atabilirsiniz. Fanlı yağlı radyatör çeşitleri de kullanıcı dostu modeller arasında önemli bir yere sahiptir.  Bu ürünlerin tasarımlarını tamamlayan fan desteği, güçlü bir ısıtma performansı elde etmeniz için idealdir. Ağırlık seviyeleri ve yükseklik seviyeleri gibi önemli ayrıntılar da yağlı radyatör çeşitlerine göz atarken dikkat etmeniz gereken detaylardandır.

Bu ürünleri kullanmak istediğiniz odaların fiziksel özelliklerini göz önüne alarak tercihlerinize şekil verebilirsiniz. Renk tonları bakımından da inceleyebileceğiniz bu ürünler, evinizin dekorasyonu için en uygun tercihleri yapmanıza yardımcı olur. Açık veya koyu renk tonları ile geliştirilen birçok modelin bulunması, hayalinizdeki dekorasyonu yaratmanıza yardımcı olur. Ayak yükseklikleri ve tekerlek boyutları gibi ince ayrıntılara da göz attıktan sonra sizin için en uygun seçimleri kolayca yapabilirsiniz. Isı ayarı hassasiyeti ve ısı ayarı düğmesi de seçimlerinizi şekillendirmek için dikkatle göz atmanız gereken noktalar arasındadır. Düğmelerinde yazılara ve işaretlere yer verilen modeller aracılığıyla farklı ısı ayarlarını kolayca aktif hale getirebilirsiniz.

  • İki, üç ya da dört ayır ısı kademesini kullanıcılarına sunan modeller sayesinde konforlu bir deneyime ulaşabilirsiniz.
  • Voltaj aralığı detayına ve ortalama elektrik tüketimi ayrıntısına dikkat ederek eviniz için uygun modelleri rahatça seçebilirsiniz.
  • Isıtma kapasitesi bakımından odalarınızın boyutlarına uygun yeterliliğe sahip olan yağlı radyatör çeşitlerini seçmeye özen göstermelisiniz.

Yağlı Radyatör Kullanırken Bunlara Özen Göstermelisiniz

Isı ayarı özelliğine sahip bu ürünleri ortam sıcaklığını baz alarak esnek şekilde yönetmeniz gerekir. Ortam ısısı arttıkça ürününüzün ısı ayarı seviyesini düşürebilirsiniz. Öte yandan süre ayarı özelliği ile ön plana çıkan kullanıcı dostu modeller de kullanımınıza sunulur. Bu ürünlerin hangi süreler boyunca çalışması gerektiğini önceden belirleyerek konfor kazanabilirsiniz. Çalışma süresi ayarını esnek bir biçimde değiştirebileceğiniz bu ürünler, zaman yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Açık unutma sorununu engellemek için zaman ayarı yapmaya imkân tanıyan yağlı radyatör alternatiflerine göz atabilirsiniz. Bu ürünleri tercih ederek bu ürünün kaç dakika boyunca ve de hangi ısı seviyesinde çalışması gerektiğini kolayca belirleyebilirsiniz.

Yağlı radyatör dilimlerinin üzerine herhangi bir eşya koymamaya da özen göstererek kullanıma başlayabilirsiniz. Yağlı radyatör dilimlerinin ısıyı başarılı bir şekilde iletmesi için peteklerin üstünün kapatılmaması gerekir. Benzer şekilde, ürününüzü duvara ya da perdeye temas edecek şekilde konumlandırmamaya da dikkat etmelisiniz. Böylece ısı ve enerji kaybını engelleyerek tam verimlilikle ürününüzden yararlanabilirsiniz. Eğimli alanlara bu ürünleri yerleştirmemeye özen göstermeniz de önemli bir noktadır. Böylece ürünün kaymasını ya da devrilmesini engelleyerek güvenli bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan zeminin kuru olmasına da özen göstererek emniyetli bir biçimde elektrikli modellerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleri ile Dikkat Çeken Yağlı Radyatör Modelleri

Dijital gösterge bölümü bulunan modeller, ısıtma seviyesini net olarak görmenizi sağlayarak size bilgilendirir. Isı seviyesini farklı derecelerde ayarlamaya imkân tanıyan modeller, anlık kontrol için idealdir. Aşırı ısınma emniyeti özelliği ile de dikkat çeken modern yağlı radyatörler, fazla ısınma sonucunda ortaya çıkabilecek tehlikeleri engeller. Emniyeti ön plana alan özellikleri bulunan modern modeller son derece kullanışlıdır. Bu ürünler arasında devrilme emniyeti detayı ile dikkat çeken ürünler de vardır. Kaza sonucunda ürününüzün devrilmesi durumunda bunu otomatik olarak algılayan modeller, ısıtma işlemlerini durdurur. Böylece hem halı ve koltuk gibi alanların fazla ısıya maruz kalmasını engelleyebilirsiniz hem de fazladan elektrik tüketiminin önüne geçebilirsiniz.

Ayak kısımları dışa doğru uzanan uzun radyatörler, devrilme sorunu oluşmasını engellemek için özel olarak dizayn edilmiştir. Ağırlıklarına ve dilim sayılarına bağlı olarak özel şekilde dizayn edilen ayakları sayesinde bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Öte yandan paslanmaya ve kararmaya karşı dayanıklı gövdeleri ile de güven veren bu ürünleri rahatça kullanabilirsiniz. Dayanıklı materyallerden üretilen gövdeleriyle uzun ömürlü bir kullanımı mümkün hale getiren bu ürünler, birçok yönden avantajlı ürünler arasında yer alır. Fiyatlarına göre de bu ürünleri inceleyip eviniz ve bütçeniz için en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Yağlı Radyatör Fiyatlarını Etkileyen Detaylar

Markalarına bağlı olarak fiyatları farklılık gösteren yağlı radyatör ısıtıcı modelleri, farklı bütçeler için elverişli seçeneklerden oluşur. Öte yandan bu ürünlerin kaç dilime sahip olduğu da yağlı radyatör fiyatlarını belirleyen noktalar arasında yer alır. Teknik özellikleri, ısıtma kapasiteleri ve üretim malzemeleri de yağlı radyatör çeşitlerinin fiyat düzeyini etkiler. Tekerleklerinin boyutlarına göre de fiyatları değişebilen bu ürünler, evinizin fiziksel özellikleri ile uyumlu ürünleri tercih etmeniz için uygundur. Fiyat düzeyinin yanı sıra tekerlek boyutu bakımından da evinize uygun olan ürünleri seçerek konforlu bir kullanıma başlayabilirsiniz. Kenar kısımlarında taşıma işlemlerini kolaylaştıran tutacak noktalarına yer verilen ürünler de oldukça pratiktir.

Hem ekonomik fiyatları hem de kullanıcı dostu tasarımları ile öne çıkan bu ürünler gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ergonomik kavrama noktaları bulunan bu ürünler, ellerinizin kaymasını engelleyerek taşıma işlemlerini kolaylaştırır. Soğuk sonbahar ve kış aylarını daha konforlu bir şekilde geçirmek için kullanabileceğiniz radyatör modelleri, evinizin ısısını ideal düzeyde tutmanıza yardımcı olur. Maksimum ısı süresi ve ısıtma kapasitesi gibi detaylara göre inceleyebileceğiniz alternatifler sayesinde beklentilerinize uygun ürünleri kolayca seçebilirsiniz. 360 derecelik dönüş yapabilme özelliği bulunan işlevsel modelleri de evinizin odalarında kullanabilirsiniz. Farklı yönlere doğru ürününüzü hareket ettirmek için kullanabileceğiniz tam tur dönebilme özelliğine sahip tekerlekler, son derece işlevseldir.

Yağlı Radyatörlerin Sahip Olduğu İşlevler

Koku ve duman gibi istenmeyen sonuçları engelleyerek görevlerini yerine getiren yağlı radyatör ısıtıcı modelleri, kaliteli bir şekilde ısınmanıza yardımcı olur. Öte yandan gürültü sorunu yaratmadan çalışmaları sayesinde de bu ürünleri oldukça konforlu bir biçimde kullanabilirsiniz. İnce gövde özelliğine sahip modellere ek olarak kalın gövdeleri ile geniş alanlar için ideal bir yapı kazanan modeller de size sunulur. Öte yandan odalarınızın fiziksel özelliklerine bağlı olarak uzun ya da kısa radyatörleri de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dayanıklı ve uzun kabloları yeterli uzunluğa sahip olan ürünler, oda içerisinde yer değiştirdiğinizde ürünün bulunduğu alanı da rahatça değiştirmenize imkân tanır. Tasarımlarında kablo sarma alanına yer verilen pratik radyatörleri de rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım sonrasında çok kısa bir sürede kabloyu sarıp toplamaya olanak tanıyan bu ürünler, işlevsel bir deneyim kazanmanız için geliştirilmiştir. Her iki tarafı da aynı oranda ısıtma desteği yaratan yağlı radyatör çeşitleri, odada yer alan tüm kişilerin aynı şekilde ısınmasını sağlar. Böylece enerjiden ve ısıdan verimli bir biçimde yararlanarak konuklarınızı konforlu bir alanda ağırlayabilirsiniz. Zarif çizgileri içeren estetik tasarımları sayesinde bu ürünleri odalarınızı daha dekoratif göstermek için de kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu ayarlanabilir termostat bölümü aracılığıyla bu ürünleri yönetmeye başlayıp odalarınızı sıcak tutabilirsiniz.

Otomatik Güç Kesme Özelliğine Sahip Yağlı Radyatör Modelleri

Belirlenen ısı seviyesi sağlandığında otomatik olarak gücü kesen yağlı radyatör ısıtıcı modelleri, fazladan enerji tüketimi yapılmasını engeller. Oda sıcaklığı seviyesini anlık olarak takip eden ürünler sayesinde ısı, zaman ve enerji kayıplarının kolayca önüne geçebilirsiniz. Farklı güç seçeneklerine sahip çok sayıda alternatiften meydana gelen bu pratik ürünlerle beraber evinizin gereksinimleri için ideal olan modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Fanlı çalışma özelliği ile dikkat çeken modelleri fan gücü açısından inceleyip yeterli performansa sahip ürünler arasından seçebilirsiniz. Işıklı çalıştırma anahtarları ile kullanıcılarına yardımcı olan pratik ısıtıcılar da bu ürünler arasında yer alır.

Ortamdaki ışık miktarından etkilenmeksizin rahatlıkla çalıştırabileceğiniz bu ürünler, ışıklı düğmeleri sayesinde size net bir görüş alanı sağlar. Hızlı ısı yayılımı desteği sağlayan malzemelerden imal edilen modern ısıtıcılar, sadece birkaç dakikada odanızın ısısının uygun düzeye ulaşmasını sağlar. Bu düzeye ulaşıldığını otomatik olarak algılayan gelişmiş modeller, sıcaklığın daha fazla yükselmesini engellemek için otomatik şekilde çalışmalarını sonlandırır. Isı düzeyi belirlenen düzeyin altına düştüğünde tekrar çalışmaya başlayan modern radyatörler, enerjiyi verimli kullanmak isteyen kişilerin tercihidir. Düz tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilen modeller de oldukça pratiktir. İleri ve geriye doğru kolaylıkla yönlendirilebilen bu ürünler sayesinde ısıtıcınızın konumunu değiştirebilirsiniz.

Yağlı Radyatörler Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılarının olumlu geri bildirimlerini kazanmayı başaran yağlı radyatör çeşitleri, işlevsel yapılarıyla beğeni toplar. Odalar arasında rahatlıkla hareket ettirilebilen bu ürünler, Çalışma gücü ve çalışma frekansı aralığı gibi önemli detaylara göz atarak inceleyebileceğiniz ürüler, evinizin özelliklerine uygun modelleri seçmeniz için geniş bir ürün yelpazesiyle beraber size sunulur. Sessiz çalışma özelliğiyle güven veren ve olumlu geri dönüşler alan ürünler, emniyetli bir kullanım yaşamak isteyen kullanıcıların seçimleri arasında bulunur. Öte yandan hafif ve dayanıklı gövdeleri ile de kullanıcılarını memnun eden bu ürünleri kullanarak konforunuzu artırabilirsiniz. Otomatik güç kesme özelliğine sahip ürünler, enerji tasarrufu elde etmek isteyen kullanıcılardan tam not alır. Tutma ve taşıma kolu kısmına sahip ürünlerse portatif radyatörleri kullanmak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Ürün ölçülerinin son derece esnek olması, farklı markaların modelleri arasından dilediğinizi seçmenize imkân tanır. Böylece genişlik, uzunluk, yükseklik ve derinlik gibi önemli değerler açısından size en uygun modellere ulaşabilirsiniz. Geniş ve kolay kullanılabilir düğmelerden oluşan gövde tasarımları da ürünlerin olumlu geri bildirimler almasına yardımcı olur. Bu düğmeler aracılığıyla ürününüzün farklı özelliklerinden hızlı ve güvenli bir biçimde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi Koçtaş'ta yer alan kullanıcı dostu yağlı radyatörleri inceledikten sonra evinize uygun bir ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yağlı Radyatör Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yağlı Radyatör Ne Kadar Elektrik Harcar?

Markalarına ve rezistans kapasitelerine göre bu ürünlerin elektrik harcama seviyeleri değişir. Öte yandan bu ürünleri hangi ısıtma seviyesinde çalıştırdığınız da elektrik tüketimini etkiler. Ürününüzün sahip olduğu dilim sayısı da enerji tüketimini belirleyen faktörler arasında yer alır. Kullanılan elektrik miktarı, farklı güç seçeneklerini ve modları kullandığınızda artar ya da azalır.

Yağlı Radyatör Kaç m² Isıtır?

Kaç dilime sahip olduklarına göre ısıtma kapasiteleri değişiklik gösteren bu ürünler, küçük odaları veya büyük salonları ısıtabilir. Isıtma kapasitesi ve etki alanı detayı gibi önemli ayrıntıları göz önünde bulundurarak bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ürününüzü tam güçle çalıştırmanız durumunda etki ettiği alanın genişlemesini de sağlayabilirsiniz.

Yağlı Radyatörde Hangi Yağ Kullanılır?

Bu tür ısıtıcılar, güvenli bir şekilde çalışarak evinize ısı sağlar. Isınmaya karışık dayanıklı yağlardan yararlanılarak imal edilen modeller, emniyetli ve hızlı bir biçimde bulundukları alanın sıcaklığını artırır. Dilimleri delinmeye karşı dayanıklı olan bu ürünler, hijyen ve güvenlik sorunlarını aşmanız için idealdir.

Yağlı Radyatöre Yağ Ekleme Nasıl Yapılır?

Yağ ekleme haznesinin kapağını açarak ürününüzün yağını tazeleyebilirsiniz. Güvenli kapak ve güvenli gövde özelliği ile dikkat çeken bu ürünler, emniyetini korumak isteyen kullanıcıların seçimleri arasında bulunur. Ekleyeceğiniz yağın ürünün için uygun olmasına dikkat ederek ürününüzün ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Yağ haznesinin kapağını sıkıca kapatmaya özen göstererek ürünü tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Yağlı Radyatör Hangileri?

Koçtaş Yağlı Radyatör kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Al 11 Rd 2300 W 11 Dilim Yağlı Radyatör
  2. Dijital Yağlı Radyatör 9 Dilim 2000W
  3. Kumtel Si̇yah Yağli Radyatör 13 Di̇li̇m
Daha fazla göster
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: