750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Gerok

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
Fırsatlar
Fırsatlar
11 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Gerok

2002 yılında faaliyete başlayan Gerok, ev ve mutfak eşyalarından banyo aksesuarlarına, temizlik gereçlerinden hırdavat ürünlerine, bahçe malzemelerinden dekoratif ev, ofis eşyaları ve hediyelik ürünlere kadar pek çok kategorideki geniş ürün yelpazesini kullanıcıya ulaştırıyor. Yerli üreticilerin ürettiği sektöre yön veren nitelikli ürünleri yerel ve uluslararası piyasaya sunan Gerok, dünyanın önde gelen yapı marketlerinin önemli tedarikçilerinden biri. 

Gerok Hayatı Kolaylaştıran Çözümler Sunuyor

Hayatın her alanında keyifli ve özgün tasarımlarıyla sektöre yön veren Gerok markasının ürün yelpazesi içerisinde ürünler ihtiyaçlara göre sınıflandırılıyor. Markanın ürün grupları arasında yer alan banyo aksesuarları, kişisel bakım ürünleri, çocuk yardımcı ürünleri, pratik askılar, dolap ve çekmece düzenleyicileri evinizdeki düzeni sağlıyor. Duvar ve kapı askıları, füzyon cam ürünleri, kapı stoperleri, perde tutucular ve telefon tutucular pratik birer yardımcı olarak karşımıza çıkıyor. Markanın ürün grupları arasında yer alan bahçe ve çiçek malzemeleri, temizlik gereçleri, hırdavat, ısı yalıtım gereçleri, yapı market gereçleri ise bahçenizde ve atölyenizdeki en büyük yardımcılarınız olmaya aday. Çatal, kaşık, bıçak setleri, çay ve kahve gereçleri, servis ve sunum setleri, plaj setleri gibi günlük hayatın akışında gerekli olan tüm gereçleri de Gerok ürün yelpazesi arasında bulabilirsiniz. Sağlığa zarar vermeyen hammaddelerden üretilen özgün tasarımlı ürünleriyle, ofisinize, çalışma masanıza, banyonuza, mutfağınıza kısacası yaşamınızın her alanına farklı bir görünüm kazandırıyor. 

Eğlenceli ve Pratik Düzenleyicilerle Karşınızda  

Geniş ürün yelpazesiyle her yaştan insanın kişisel beğenisine hitap eden Gerok, özgün tasarımlarıyla da zamana yön verme özelliği taşıyor. Çalışma masanıza renk katacak ve elektronik eşyalarınızı daha keyifle kullanmanızı sağlayacak Gerok Temalı Ahşap Telefon Tutucu, El Şekilli Telefon Tutucu, Rhombus Ses Yükselten Ahşap Telefon Tutucu markanın ürettiği farklı tasarıma sahip yardımcı ürünlerden sadece birkaçını oluşturuyor. Bunun yanı sıra odalarınızdaki ısı kaybını önlemek için yalıtıma destek olan kapı altı izolasyon köpüğü özellikle kış aylarında bütçenize de katkı sağlıyor. Takı sevenler için dağınıklığı önleyen ve hızlı hareket kolaylığı sağlayan takı organizeri da ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Kapı arkasında kıyafetlerinizi asmanıza yardımcı olacak adam asmaca askı gibi hayatınıza renk katacak birbirinden eğlenceli ürünleri Koçtaş’ta detaylı olarak inceleyebilir, uygun fiyat ve güvenli alışveriş seçeneği ile sepetinize ekleyebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla göster