150 TL Üzeri Kargo Bedava

Hottable Supreme Plus Uzaktan Kumandalı Isı Kademeli İnfrared Dış Mekan Isıtıcı 2000 Watt

Ürün Kodu: 1000468162
5(1)
4.950 TL

Satıcı: Hottable 9.2 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Renk Detayı Siyah
Renk Siyah
Malzeme Alüminyum
Malzeme Detayı Alüminyum
Isıtma Kademesi 5 Kademeli
Emniyet Sistemi Var
Uzaktan Kumanda Var
Voltaj 220 Volt
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

 • hottable supreme2000 plus tüm açık alanlarda kullanıcılarının göz zevkini bozmayan, görüntü kirliliği yaratmayan, son derece şık ve estetik görünümlü profesyonel bir dış ortam ısıtıcı olarak tasarlanmıştır.
 • plus özelliği olan cihazlar manuel veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.
 • 5 farklı güçte ayarlanabilen ısı seçenekleri sayesinde değişen hava koşullarına göre istenilen ısıda çalıştırılabilir.
 • hottable supreme ısıtıcıları kategorisindeki en geniş tarama açısına sahiptir. Geniş alanlara rahatlıkla ısı yayılımı sağlarlar. Bu sayede daha fazla metrekare alanı kolaylıkla ısıtırlar.
 • kısa dalga infrared teknolojisi sayesinde mekânınızı düşük maliyetler ile maksimum seviyede ısıtmanızı sağlar.
 • hottable profesyonel dış ortam ısıtıcılarının tamamı, cihazı açtığınız anda etkisini 1 saniye içerisinde göstermektedir. Kullandığı elektriğin tamamını ısıya çevirerek kısa sürede dilediğiniz ısıya ulaşmanızı sağlar.
 • hottable açık alan ısıtıcıları yüksek yoğunluklu infrared teknolojisine sahiptirler. Işını yaydığı alanlarda ısıtıma sağlarlar. Diğer infrared ısıtıcı çeşitlerinden farklı olarak yüksek düzeyde ısı üretirler ve bu özellikleri sayesinde tüm açık ve yarı açık alanlarda tercih edilirler.
 • hottable açık alan ısıtıcılar alan ısıtması yapmazlar. Bunun yerine, bulundukları bölgede ısıya ihtiyaç duyan insanları ve nesneleri doğrudan ısıtırlar.
 • sert iklim koşullarında kullanılabilir. Rüzgârda sönmez. Su ve toza karşı dayanıklıdır.
 • karbondioksit üretmez.
 • şemsiye veya sundurma altı gibi noktalara kolaylıkla monte edebilir.
 • kurulumu ve montajı kolaydır. Yatay ve dikey açıda kullanılabilir.
 • askı aparatları ürün ile birlikte gönderilmektedir.
 • hottable profesyonel ısıtıcılarında kullanılan tüm materyaller; uzun süre kullanıma elverişli, kararma ve paslanma yapmayan malzemelerden oluşmaktadır.
 • uygulama alanları: kafeler, restoranlar, oteller, eğlence mekânları, kayak merkezleri, kış bahçeleri, bekleme alanları, atölyeler, fabrikalar, depolar, tüm bahçeler, verandalar teraslar ve balkonlar.
 • tüm açık alanlarda kullanıma uygundur.
 • montaj şekli: duvar, tavan, şemsiye altlarına yatay veya dikey monte edilebilir.
  hottable supreme2000 plus tüm açık alanlarda kullanıcılarının göz zevkini bozmayan, görüntü kirliliği yaratmayan, son derece şık ve estetik görünümlü profesyonel bir dış ortam ısıtıcı olarak tasarlanmıştır.

  plus özelliği olan cihazlar manuel veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

  5 farklı güçte ayarlanabilen ısı seçenekleri sayesinde değişen hava koşullarına göre istenilen ısıda çalıştırılabilir.

  hottable supreme ısıtıcıları kategorisindeki en geniş tarama açısına sahiptir. Geniş alanlara rahatlıkla ısı yayılımı sağlarlar. Bu sayede daha fazla metrekare alanı kolaylıkla ısıtırlar.

  kısa dalga infrared teknolojisi sayesinde mekânınızı düşük maliyetler ile maksimum seviyede ısıtmanızı sağlar.

  hottable profesyonel dış ortam ısıtıcılarının tamamı, cihazı açtığınız anda etkisini 1 saniye içerisinde göstermektedir. Kullandığı elektriğin tamamını ısıya çevirerek kısa sürede dilediğiniz ısıya ulaşmanızı sağlar.

  hottable açık alan ısıtıcıları yüksek yoğunluklu infrared teknolojisine sahiptirler. Işını yaydığı alanlarda ısıtıma sağlarlar. Diğer infrared ısıtıcı çeşitlerinden farklı olarak yüksek düzeyde ısı üretirler ve bu özellikleri sayesinde tüm açık ve yarı açık alanlarda tercih edilirler.

  hottable açık alan ısıtıcılar alan ısıtması yapmazlar. Bunun yerine, bulundukları bölgede ısıya ihtiyaç duyan insanları ve nesneleri doğrudan ısıtırlar.

  sert iklim koşullarında kullanılabilir. Rüzgârda sönmez. Su ve toza karşı dayanıklıdır.

  karbondioksit üretmez.

  şemsiye veya sundurma altı gibi noktalara kolaylıkla monte edebilir.

  kurulumu ve montajı kolaydır. Yatay ve dikey açıda kullanılabilir.

  askı aparatları ürün ile birlikte gönderilmektedir.

  hottable profesyonel ısıtıcılarında kullanılan tüm materyaller; uzun süre kullanıma elverişli, kararma ve paslanma yapmayan malzemelerden oluşmaktadır.

  tekni̇k özelli̇kler

  güç: 2000w

  ebatlar: 56x10x17 cm

  renk: siyah

  ağırlık: kg

  akım: 8,7 a

  kumanda: var

  uygulama alanları: kafeler, restoranlar, oteller, eğlence mekânları, kayak merkezleri, kış bahçeleri, bekleme alanları, atölyeler, fabrikalar, depolar, tüm bahçeler, verandalar teraslar ve balkonlar.

  tüm açık alanlarda kullanıma uygundur.

  montaj şekli: duvar, tavan, şemsiye altlarına yatay veya dikey monte edilebilir.

Renk Detayı Siyah
Renk Siyah
Malzeme Alüminyum
Malzeme Detayı Alüminyum
Isıtma Kademesi 5 Kademeli
Emniyet Sistemi Var
Uzaktan Kumanda Var
Voltaj 220Volt

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 550,00 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Akbank Ticari 6 x 825,00 TL 4.950,00 TL
Ziraat Bankası 6 x 825,00 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Akbank 6 x 825,00 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Garanti Bankası 5 x 990,00 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
İş Bankası 5 x 990,00 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Finansbank 4 x 1.237,50 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Halk Bankası 4 x 1.237,50 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
HSBC 4 x 1.237,50 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Garanti Bankasi Ticari 2 x 2.475,00 TL 4.950,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 2.475,00 TL 4.950,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Is Bankasi Ticari 2 x 2.475,00 TL 4.950,00 TL
HSBC Ticari 2 x 2.475,00 TL 4.950,00 TL
Halk Bankasi Ticari 2 x 2.475,00 TL 4.950,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

 • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
 • Reklam içermemeli,
 • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
 • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 8 Aralık Cuma günü kargoda

4.950,00 TL