150 TL Üzeri Kargo Bedava

Melamin Kapılar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Farklı Renk ve Ölçülere Sahip Melamin Kapı Modelleri Koçtaş'ta 

Her biri doğada bulunan ayrı bir rengi ve deseni taşıyan melamin kapılar, mekanlarda dekoratif bir hava estirir. Sağlamlığı ve şık görünümüyle tercih edilen melamin kapı modelleri içinden aradığınız ürünü özelliklerine ve renklerine bakarak kolayca bulabilirsiniz. Koçtaş'ta bulunan melamin kapı özellikleri, ölçüleri, renk ve desenleri şu şekildedir:

  • Ölçü özellikleri; kanat kalınlığı 36mm veya 40 mm, genişliği 76 cm veya 86 cm, yüksekliği 201 cm veya 202 cm, kasa kalınlığı 10/11 cm ve 14/17 cm biçimindedir. Kasa ölçüsü ayarlanabilir modelleri de inceleyebilirsiniz.
  • Malzeme özellikleri bakımından;  PVC melamin kapı, MDF ahşap melamin kapı çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kapıların antibakteriyel sert malzemesi sayesinde kolayca hijyen sağlayabilirsiniz.
  • Renk ve desen özellikleri açısından; kahverengi ahşap rengi, meşe renginin açık koyu tonlarında ürünlere veya beyaz melamin kapı modellerine bakabilirsiniz. Ürünlerin renk ve desenleri doğal görünüm sunar ve her mobilya ile uyum sağlar. 

Uzun Ömürlü Melamin Kapılar

Organik bileşik yapıya sahip olan dayanıklı materyaller kullanılarak özel tekniklerle üretilen melamin kapılar, uzun ömürlü olmaları ile öne çıkar. Ürün, sağladığı kullanım avantajları nedeniyle iç mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Endüstriyel bir malzeme olan melamin, ısı yardımıyla MDF üzerine uygulanır. Bu sayede ahşap görünümlü yüzeyler ve paneller elde edilir. Ağaç kesitlerinden oluşan desenleri yansıtan melamin kapı modelleri zengin renk ve desen yelpazesinde üretilir.

Koçtaş ev, ofis, okul veya farklı iş yerlerinde gerek duyulan melamin kapı çeşitlerini geniş bir model ve renk skalası içinde müşterilerine sunar. Kalitesi yüksek, fiyat bakımından ise oldukça avantajlı olan ürünler arasından en çok tercih edilen modellere de göz gezdirerek tercihinizi yapabilir, beğendiğiniz ürünü Koçtaş güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Melamin Kapılar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Melamin kapı nedir?

Melamin kapı, kırılmalara karşı dayanıklı, sudan, nemden ve ısıdan etkilenmeyen, uzun yıllar kullanılabilen bir malzeme olan melaminden imal edilir. Melamin kapılar oldukça dayanıklıdır. Güneş ışığından, rüzgardan, yağmurdan etkilenmez. Kolayca silinir, çabuk kurur. Melamin kapıları şekil ve renk değişikliği olmaksızın yıllarca kullanabilirsiniz.  

Melamin kapı sağlıklı mı?

Melamin, içinde bulunan nitrojen maddesi nedeniyle suya, ısıya, alev almaya dayanıklı bir maddedir. Yemek tabaklarında, sofra servislerinde ve mutfak tezgahlarında da kullanılan organik bir bileşik olarak pek çok materyalden daha sağlıklı olduğu kabul edilir. Melaminin çizilmeye karşı dayanıklı ve yüzeyinin tamamen pürüzsüz olması temizliğini de kolaylaştıracağı için ev ve iş yeri kapılarının hijyeni açısından tercih edilir. 

Melamin kapı boyanır mı?

Evde veya ofislerde kullanılan kapıların bakımının kolaylığı önemli bir konudur. Melamin kapıların boya veya cila istemeyen yapısı sayesinde kullanımı çok daha rahattır. Melaminden imal edilen kapıların rutin temizliğini yapmak bakımı için yeterli olur, ayrıca herhangi bir boyama veya zımpara yapmaya gerek kalmaz.

Melamin kapı fiyatları ne kadar?

Koçtaş'ta farklı marka ve modelde sunulan melamin kapılar, yapısında kullanılan malzeme, boyut veya biçimine göre küçük fiyat değişiklikleri gösterir. Melamin kapı modelleri, uzun ömürlü olmaları, çizilmeyen yüzeyleri, rutubetten etkilenmemeleri gibi avantajlara sahiptir. Buna karşın diğer kapı modellerine oranla çoğunlukla daha uygun fiyatlıdır. Siz de melamin kapı fiyatları karşılaştırması yaparak bütçe dostu kaliteli melamin kapı çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

En Çok Satan Melamin Kapılar Hangileri?

Koçtaş Melamin Kapılar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Mydoor Beyaz Meşe Tek Folyo Kapı 86x201 cm 12/15
  2. Çi̇sem İç Oda Kapisi
  3. Mydoor Beyaz Meşe Tek Folyo Kapı 76x201 cm 12/15
  4. Adokapı Ahşap Beyaz Kompozit Kapı
  5. Akdağ Melamin Kapı 86x202 cm 10/13
Daha fazla göster
60 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: