750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Koçtaş Kart

Koçtaş Kart Nedir?

Koçtaş Kart, özel indirimlerin, puanların ve ayrıcalıkların sunulduğu Koçtaş müşteri programıdır. Koçtaş Kart ile kampanyalardan öncelikli hizmete, avantajlı hizmetlerden birçok markadaki özel fırsatlara kadar Koçtaş müşterilerinin kendilerini özel hissetmesini amaçlamaktadır.

Koçtaş Kart’a Nasıl Kayıt Olursunuz?

Koçtaş Kart’ı cüzdanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Cep telefonu numaranızı kullanarak kayıt olabilir ve tüm faydalarından kolayca yararlanabilirsiniz.

Koçtaş Kart’lı olmak için iki kolay yolumuz var

Web üzerinden

koctas.com.tr üyeliğiniz varsa: giriş yapıp Koçtaş Kartım linkine tıklayarak yeni bir kart oluşturabilirsiniz.

koctas.com.tr üyeliğiniz yoksa: Üye Ol linkini tıklayıp üyelik formundan Koçtaş Kart’ı seçerek anında kayıt olabilirsiniz.

SMS ile: Koçtaş boşluk cep telefonu numaranızı yazarak 7276’ya gönderip telefonunuza gelen mesajdaki adımları tamamlamanız yeterlidir.

Mevcutta Koçtaş Kart’ınız varsa Koçtaş Kartım linkine tıklayarak kartınızı aktifleştirebilir ve kartınızı koctas.com.tr’de kullanmaya başlayabilirsiniz.


Sadece Koçtaş Kart’a Özel İndirim ve Kampanyalar

Mağazalarımızdaki tüm reyonlarda mevcut olan indirimlerden sadece Koçtaş Kartlı müşterilerimiz faydalanabilir.Kayıt olurken ya da sonrasında iletişim izni vermeniz halinde, tüm bu kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olursunuz.


Çağrı Merkezimizde Öncelikli Hizmet

0850 209 50 50 numaralı Koçtaş Çağrı Merkezi’ni Koçtaş Kart’a kayıt olduğunuz cep telefonu numarası ile aradığınızda, diğer tüm çağrılar arasında önceliklendirilerek zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.


Avantajlı Nakliye ve Montaj Hizmeti

Koçtaş Kart’ınız ile yapacağınız alışverişlerde, nakliye veya montaj hizmeti almanız halinde indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.


Faturasız/Fişsiz Hızlı İade İmkanı

Koçtaş Kart’ınızı kullanarak yaptığınız alışverişlerde, hizmet bankomuza cep telefonu numaranızı belirtmeniz halinde, fatura ya da fişiniz yanınızda olmasa da kolaylıkla iade yapabilirsiniz.


Birçok Markada Koçtaş Kart’a Özel Avantaj

Farklı sektörlerden bir çok marka ile yaptığımız işbirlikleri ile sadece Koçtaş Kartlılara özel fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.


Koçtaş Mağazalarında Ücretsiz İnternet

Tüm Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarında Koçtaş Kart’a kayıtlı cep telefonu numaranızı girerek, hızlı ve ücretsiz internetin keyfini sürebilirsiniz.


Koçtaş Kart ve Kişisel Verilerin Korunması

Koçtaş Kart ayrıcalıklarından faydalanılması için kayıt olunması gereklidir. Kayıt sırasında girilen kişisel bilgilerin işlenebilmesi için 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninin okunması, veri işleme ve paylaşma izninin verilmesi gerekmektedir. Kişisel verileriniz 6698 sayılı kanunda belirtilen şekilde güvenli tutulmakta ve özenle saklanmaktadır. Onay verilen rıza metni ile belirtilen veri işleme faaliyetlerin dışında kesinlikle kullanılmamaktadır.

Koçtaş’ın Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki politikasına kişisel verilerin korunması linkinden ulaşabilirsiniz.