200 TL Üzeri Kargo Bedava

DVIP Dvip P50 Pro Tws Dijital Ekranlı Bluetooth Kulaklık Beyaz

Ürün Kodu: 5000222330
782,81 TL

Yapı Kredi World'e Özel 3.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Wınex 9.3 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Şarj Olma Süresi 1.5 Saat
Kullanım Süresi 4 Saat
Bağlantı Tipi Kablosuz
Mikrofonlu Evet
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

dvip p50 pro tws dijital ekranlı bluetooth kulaklık beyaz

-ürün özelli̇kleri̇ led şarj göstergeli̇ tasarim i̇le kulaki̇çi̇ kulakliklarinizi ayri ayri şarj durumunu gösterebi̇lme özelli̇ği̇ne sahi̇p kablosuz kulaklik.

-13 mi̇li̇metre çapindaki̇ sürücüler i̇le mükemmel müzi̇k keyfi̇ i̇le di̇p ses olmadan tüm notalari ve enstrümanlari duyabi̇li̇rsi̇ni̇z.

-ter ve su siçramalarina karşi ipx serti̇fi̇kasina sahi̇p olan wekome va-03 kablosuz kulakliği spor yaparken yada yağişli havalarda rahatlikla kullanabi̇li̇rsi̇ni̇z.

-bluetooth versi̇on 5.1 yüksek aktarim hizi i̇le tek dokunuşta bluetooth(kablosuz bağlanti)olan tüm ci̇hazlarda tam kablosuz kullanabi̇lme.

-dokunmati̇k monofonksi̇yon (kli̇k)sesli̇ tuş paneli̇ çalan parçayi i̇leri̇ geri̇ alma önceki̇ ve sonraki̇ parçaya geçme si̇ri̇ google asi̇stan bi̇xby gi̇bi̇ uygulamalara bağlanabi̇lme çağri cevaplama ve sonlandirma oyun modu ve normal mod arasinda geçi̇ş yapabi̇lme özelli̇ği̇ne sahi̇pti̇r.

-led renkli̇ ekran şarj göstergesi̇ kablosuz kulakliğinizin kesi̇nti̇si̇z kullanmanizi si̇ze sağlayacaktir.

-45 mi̇li̇sani̇ye ultra düşük geci̇kme tepki̇me süresi̇ i̇le fps oyunlarinda di̇rek hedefe ulaşabi̇li̇r çevre sesleri̇ hi̇-resulati̇on surround etki̇si̇yle duyabi̇li̇rsi̇ni̇z.

-5 saat tam kapasi̇te çalişma süresi̇ 160 saat bekleme süresi̇ ve kutu şarji 3 defa kulakliklari şarj etmektedi̇r şarj süresi̇ 1.5 saat.

-enc yapay zeka i̇le donatilmiş gürültü engelleyi̇ci̇ mi̇krofon sayesi̇nde pürüssüz görüşmeler sağlayabi̇li̇r çağrilariniza kri̇stal netli̇ği̇nde mi̇krofon sayesi̇nde cevap verebi̇li̇rsi̇ni̇z.

-ultra hafi̇f olmasi sebebi̇ i̇le kulağinizda hi̇ssetmeyeceği̇ni̇z kadar hafi̇f ve kullanişli olan wekome va-03 kulaklik çantaniza cebi̇ni̇ze rahatlikla siğabi̇lecek kapasi̇tede olup gi̇rdi̇ği̇ni̇z ortamda tasarimi i̇le fark yaratmaktadir.

-i̇phone,samsung,huawei̇,xi̇aomi̇,oppo,vi̇vo,techno gi̇bi̇ bi̇rçok telefon markalari i̇le uyumlu olup tablet,bi̇lgi̇sayar.televi̇zyon gi̇bi̇ ci̇hazlarinizda da kullanabi̇li̇rsi̇ni̇z.
bu i̇lan entegra entegrasyon sistemleri ile listelenmiştir

Şarj Olma Süresi 1.5Saat
Kullanım Süresi 4Saat
Bağlantı Tipi Kablosuz
Mikrofonlu Evet
Çift Telefon Destekli Hayır
Kulaklık Tipi Kulakiçi
Gürültü Önleyici Yok
Bluetooth Versiyonu 5,1

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 86,98 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 130,47 TL 782,81 TL
Akbank 5 x 156,56 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Finansbank 2 x 391,41 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 391,41 TL 782,81 TL
Finansbank Ticari 2 x 391,41 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 391,41 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 391,41 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 391,41 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 391,41 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 391,41 TL 782,81 TL
HSBC Ticari 2 x 391,41 TL 782,81 TL
İş Bankası 2 x 391,41 TL 782,81 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankasi Ticari 2 x 391,41 TL 782,81 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)
9.3 Wınex

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda

782,81 TL