750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Mastercare

Mastercare

Yapı market, bahçe, kırtasiye, beyaz eşya, ev elektroniği ve oto bakım ürünleri gibi birçok farklı sektörde ürüne sahip olan Mastercare markası; ambalajlama naylonu, yemek spatulası,beton çivisi, silikon tabancası, kapı pencere alarmı, pas sökücü, klima temizleyici, lastik tamir spreyi gibi ürünleri özenli bir çalışmadan sonra ortaya koymaktadır. Geniş bir ürün çeşitliliğiyle hizmet sağlayan marka, pratik hayata temas eden sektörlerin çoğunda fonksiyonel hizmet vermekte ve oto bakım ürünleri açısından da dikkat çekmektedir.

Pas Sökücüden Klima Temizleyiciye Her Alanda Uzman

Marka, oto bakım ürünleri çeşitleriyle yaygın olarak tercih edilmektedir. Mastercare pas sökücüler, sıkışmış parçaların zor çıkan civata ve somun bağlantılarını çözmekte kullanılarak çözüm sağlamaktadır. Markanın başka bir ürünü olan oto klima araç temizleme spreyi ise kullanımını sadece araçlarla sınırlandırmamaktadır. Mastercare klima temizleyici, araç klimalarının yanında ev ve ofis klimalarında da kişisel kullanımda pratik bir şekilde tercih edilebilmektedir. Klima üzerlerinde biriken kir ve tozların alınması konusunda yardımcı olan ürün, köpük sprey halinde satılmakta ve kutudaki mekanizmaya tek basımda yeterli temizliği sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Arabasını Sevenlerin Tercihi: Mastercare Lastik Tamir Spreyi

Markanın bir başka ürünü olan Mastercare tamir sprey ise araç lastiklerinde kullanılmaktadır. Araç lastikleri, araçlarda en sık problem yaşanabilen mekanizmalardır. Otomobil kullanılırken özellikle kırsal alanlarda ve bakımsız topraklarda araç lastiğinin patlaması sık sık karşılaşılan bir problemdir. Lastik patlamasında akla gelen ve çözüm olabilecek bir unsur lastiğin değiştirilmesidir. Ancak lastik değiştirme hem emek hem de zaman isteyen yorucu bir iştir. Bu durumda Mastercare lastik tamir spreyi ise her çeşit araba için etkin bir şekilde kullanılabilmektedir. Ürünün çalışma mekanizması içindeki sıvının hava ile temas etmesiyle beraber bir çeşit kauçuğa dönmekte ve patlak yerin hava ile ettiği teması keserek lastiğin daha fazla inmesini sonlandırmaktadır. Bu doğrultuda da aracın lastiği daha fazla hava kaybederek yolculuğu engellemeyecektir. Sizler de araçlarınızın çeşitli bölümleri için kullanabileceğiniz Mastercare marka ürünleri Koçtaş avantajlarıyla inceleyerek detaylı bilgiye sahip olabilir ve Koçtaş'ın online alışveriş imkanlarından yararlanarak rahat ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster