Peşin Fiyatına  7 Taksit

Keçeler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Zemini Korumaya Yardımcı Olan Keçeler

Kullanıcı dostu özellikleri ile verim sağlayan keçeler, evinizin zeminini korumanız için geliştirilmiştir. Farklı zeminlere kolayca uyum gösterebilen keçe çeşitleri sayesinde parke, mermer, halı gibi alanlarda ekstra koruma elde edebilirsiniz. Bu sayede mobilyalarınızın ayaklarını daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. İki, üç ya da dört ayaklı mobilyaları daha güvenli ve kullanışlı hale getirmek için yararlanabilirsiniz. Farklı ebatlara sahip birçok modelin bulunması, evinizdeki eşyalara uygun aksesuarlara erişmenize yardımcı olur. Keçe fiyatları açısından da göz atabileceğiniz bu pratik gereçler, ekonomik seçeneklerle beraber size sunulur. Keçe fiyatları markalarına ve de boyutlarına bağlı şekilde değişebilen seçenekler arasından bütçenize uygun modellere kısa bir sürede erişebilirsiniz.

Mutfak, oturma odası, salon, çocuk odası ve yatak odası gibi noktalarda sahip oldukları pratik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Öte yandan ofis ve mağaza gibi alanlarda da bu aksesuarların teknik özelliklerini kullanmanız, eşyalarınızı ve zemini korumanız için idealdir. Kalın ya da ince ayaklara uyum gösterebilen çok sayıda çeşidin bulunması, farklı eşyalarla uyumlu bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Mobilya keçesi çeşitlerini oturma gruplarında, çekyatlarda ya da koltuklarda rahatça kullanabilirsiniz. Zemin koruyucu keçe görevini de gören bu ürünler, eşyalarınızın ayaklarının zemine zarar vermesini engeller. Böylece çizilme ve deforme olma gibi sorunların ortaya çıkmasını engelleyerek güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Keçe Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Teknik özelliklerini detaylı olarak inceledikten sonra seçim yapmanız, beklentilerinize uyum sağlayacak aksesuarlara rahatça ulaşmanızı sağlar. Sandalye altı keçe modellerine göz atarken bu ürünlerin genişliklerinin yanı sıra uzunluklarını da dikkatle gözden geçirmelisiniz. Kısa ya da dar kalan parçalar, sandalyelerin denge kazanmasını zorlaştırabilir. Bu sorunu engellemek ve hem güvenli hem de konforlu bir şekilde oturarak dinlenebilmek için ürün seçerken ölçüleri özenli bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Yataklarınızda kullanmak istediğiniz keçe modellerini seçerken göz önüne almanız gereken bazı noktalarda da bulunur. Yatağınızın ayaklarının ölçülerini dikkatli bir şekilde gözden geçirdikten sonra bu ölçülerden küçük olmayan keçe çeşitlerini seçmeye özen göstermelisiniz. Yatağınızın bir kısmının halı üzerinde, diğer kısmının da parke üzerinde yer alması durumunda dengeleyici şekilde yapıştırmaya dikkat edebilirsiniz. Halı yüzeyine denk gelen ayakların daha yüksekte kalmasını engellemek için sadece parke yüzeyinde kalan kısma yapıştırabilirsiniz. Yatağınızın ayaklarını çıkararak yapıştırma işleminin uygulamanız, zaman kazanmanız için idealdir. Ayakları demonte edip aksesuarları bu ayaklara yapıştırdıktan sonra dikkatli bir şekilde ayakları yeniden yatağınıza monte edebilirsiniz. Yapışkan yüzeyinin yatakların ayaklarına tam uyum sağlaması için bu alanları ayaklara bastırabilirsiniz. Böylece yapışkan yüzey ile ayakların birbirine yapışarak sağlam bir yapı oluşturması mümkün hale gelir.

Mobilya Keçesi Seçerken Dikkate Alınması Gerekenler

Boyutlarına bağlı olarak göz atabileceğiniz seçenekler, farklı ölçülere sahip alternatiflerden meydana gelir. Bu sayede keçe ölçüleri açısından uzunluk ve genişlik değerlerini göz önüne alarak farklı opsiyonları dikkatle inceleyebilirsiniz. Ebatları mobilyalarınızın ölçülerinden küçük olmayan aksesuarları seçmeye özen göstermeniz gerekir. Mobilyaların ayaklarından küçük keçe kullanmanız denge sorunu oluşmasına ve korumanın tam gerçekleşmemesine neden olabilir. Bu nedenle sandalye ve koltuk gibi ürünlerin ayak tabanlarına tam uyum gösteren çeşitleri seçmeniz önemlidir. Kalınlık seviyesi de dikkate alınması gereken önemli detaylardan biridir. Ağır ve büyük mobilyaların ayaklarına yapıştırmak istediğinizde kalın keçe kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Öte yandan yapıştırma özellikleri de fark yaratan detayları arasında yer alır. Yapışkan yüzeyinde koruyucu katmana yer verilen ürünleri bu katmanı açtıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Çivili keçe de faydalanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. Bu ürünlerin sahip olduğu çivi detayı, ürünün mobilyanızın ayağını sıkıca kavramasını sağlar. Çivi bölümünün ayak kısmına tam olarak girdiğinden emin olmanız önemlidir. Böylece çıkma sorununu engelleyerek aksesuarınızdan verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sandalye keçesi olarak kullanılabilen çivili modellerin yanı sıra koltuk ve yatak keçesi olarak kullanabileceğiniz çivili gereçler de bulunur. Çivi uzunluğu detayını dikkate alarak göz atabileceğiniz alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

  • Renk tonlarına göre çeşitleri inceleyerek masa ve sandalye gibi ürünlerle uyumlu aksesuarları seçebilirsiniz.
  • Set halindeki ürünleri, sahip olduğunuz mobilyaların sayısı ile uyumlu seçimler yapmanızı kolaylaştırır.
  • Yuvarlak ya da kare şeklinde tasarlanmış modeller arasından tercihlerinizi yaparken bu ürünlerin mobilyalarınızın ayakları ile uyumlu şekillere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Ekonomik Fiyatları ile Öne Çıkan Kullanışlı Keçe

Sahip oldukları hesaplı fiyatlar sayesinde ekonomik olarak erişebileceğiniz bu ürünler bütçe dostu özellikler taşır. Az sayıda üründen oluşan setleri tercih ederek sandalyelerinizin ayaklarını koruma altına almak için gerekli desteğe ulaşabilirsiniz. Boyutları ve şekilleri açısından farklılık gösteren ürünlerden oluşan setler de bulunur. Ekonomik keçe fiyatları ile de dikkat çeken bu setler, evinizdeki farklı eşyalarla uyum içerisinde kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Öte yandan dayanıklılıkları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım yaşamayı da mümkün hale getiren bu ürünler, çok yönlü fayda kazanmanız için idealdir. Zararlı maddeler kullanılmadan üretilen mobilya keçesi, eşyalarınızın ayaklarının yıpranmasını engeller. Testlerden geçirilerek imal edilen dayanıklı keçe, uzun ömürlü kullanım sağlamak isteyen kişilerden tam not alır.

Keçe fiyatları açısından olduğu gibi içeriklerinde yer alan aksesuar sayısı bakımından da bu ürünleri gözden geçirebilirsiniz. Renk tonları da modelleri incelerken dikkate almanız gereken noktalar arasında yer alır. Farklı tonlarda tasarlanmış seçenekler arasında mobilyalarınızın tasarım özelliklerine en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Deforme olma ve ezilme gibi sorunlara karşı dirençli keçeler, aynı zamanda solma sorununa karşı da dayanıklıdır. Böylece hem ekonomik fiyatlara sahip hem de kaliteli gereçlerden yararlanarak evinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Sürtünmeye karşı koruma yaratan dış yüzeyi de kullanıcıların beğenisini kazanır.

Keçeden Yararlanabileceğiniz Kullanım Alanları

Oldukça geniş bir kullanım alanında faydalanabileceğiniz keçe, işlevsel ve pratik ürünlerden meydana gelir. Evinizde ya da ofis, iş yeri, mağaza gibi alanlarda farklı modellerin koruyucu özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Mobilyaların ayaklarına kolayca monte edilebilen ürünler, sürtünme sorununu ve yıpranma problemini engeller. Aynı zamanda yumuşak yüzeyleri sayesinde parke zeminlerin çizilmesini de engelleyerek birçok avantaja ulaşmak isteyen kişilerin tercihidir. Hassas zeminlerin pürüzsüz şekilde korunması için kullanmanız gereken bu ürünler, eşyalarınızın güvenliğini de artırır. Sandalye, masa, yatak ve koltuk gibi ürünlerin zeminde kaymasını engellemek için yardım alabilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınızı daha güvenli ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Farklı geometrik şekillere sahip ayaklara uyum gösterebilen modeller de size sunulur. Bu sayede eşyalarınızın tasarım özelliklerini dikkate alarak seçimlerinize şekil verebilirsiniz. Kare ya da yuvarlak tasarım özelliği ile geliştirilmiş modeller, mobilya ayaklarına adapte edebilmeniz için elverişlidir. Set halinde üretilen ve hem kare keçe hem de yuvarlak keçe içeren ürünler de bulunur. Bu sayede renk tonları ve kalınlıkları açısından birbirini tamamlayan çok sayıda aksesuardan rahatça yararlanabilirsiniz. Farklı zeminlere uyum sağlayacak şekilde üretilen ürünler sayesinde deformasyon sorununun ortaya çıkması engellenir. Hassas bir kullanım için uygun olan ürünler çizik oluşumunun yanı sıra zeminin yıpranmasını da engeller.

Keçe Modellerinin Ölçüleri

Farklı ölçü seçenekleri ile kullanıcılara sunulan ürünler, evinizdeki eşyalara kolayca uyum sağlamayı başarır. Hem genişlikleri hem de uzunlukları aynı olan modeller, kare şeklindeki ayaklarıyla öne çıkan mobilyalara uyum gösterir. 20 x 20 mm ölçüsündeki keçe çeşitlerini küçük ebatlara sahip sandalyelerin ayaklarını daha güvenli ve kullanışlı hale getirmek için tercih edebilirsiniz. Sandalyelerin kolayca hareket ettirilebilir olması, bu ürünlerin sık sık zemine temas etmesini sağlar. Bu nedenle, özellikle de parke zeminlerde sandalye kullanırken keçeli ayak detayından yararlanmanız önemlidir. Ayaklarında koruyucu keçe yer verilen sandalyeler, sürtünme ve hareket sonucunda parkenin çizilmesini engeller. Öte yandan masalar da parke yüzeyinin çizilmesine neden olabilecek ürünler arasında yer alır. 215 x 120 mm ölçüsündeki modelleri büyük masalarla uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Masanızın ayaklarının ölçüsünü aldıktan sonra bu ölçüleri karşılayan modelleri seçmeye özen göstermelisiniz. Masaların tüm ayaklarına yapıştırılması, dengeli bir kullanım yaşamanız için önemlidir. Yapışkanlı ya da çivili keçe, masa ayaklarının sürtünmesi sonucunda oluşabilecek gürültüyü de engeller. 120 x 120 mm ölçüsüne sahip olan modelleri de mutfağınızda yararlanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Böylece masa ve sandalye gibi mobilyaların ayaklarını yıpranmaya karşı koruyabilir, bu ayakların parke yüzeyini çizmesini engelleyebilirsiniz. Koltuk takımları, sehpalar ve yataklar için geliştirilmiş birçok seçenek de size sunulur.

●      35 x 35 mm'lik ölçüleri ile dikkat çeken ürünler, küçük ayaklara sahip mobilyaları güvenli bir biçimde kullanmanıza yardımcı olur.

●      15 mm ya da 28 mm ölçülerinde imal edilmiş yuvarlak modeller, yuvarlak ayak detayıyla geliştirilmiş mobilyaların taban kısmına monte edebileceğiniz ürünleri içerir.

●      Kolayca monte edilip sökülebilen ürünlerin farklı boyutlara sahip ürünlerden oluşması, zengin seçkiden yararlanarak gereksinimlerinize çözüm üretmenizi sağlar.

Mobilya Keçesi Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Farklı materyallerle imal edilen ürünler, koruyucu etkileri sayesinde zemininizin hasar görmesini engeller. Aynı zamanda mobilyaların zarar görmesini de engelleyen ürünler, eşyalarınızı korumak için tercih edebileceğiniz gereçler arasında yer alır. Yapıştırarak kullanmaya başlayabileceğiniz bu ürünlerin son derece hafif ve pratik bir yapısının bulunması, zaman kazanmanız için idealdir. Mobilyaları ve zeminleri koruyan ürünler arasında tıpalar da yer alır. Sandalye, masa, koltuk gibi ürünlerin ayakları ile uyumlu şekilde geliştirilen plastik tıpalar, eşyalarınızın dış etkilerden korunmasını sağlar. Dikdörtgen biçiminde tasarlanmış tıpaların yanı sıra kare şeklinde üretilmiş tıpalar da bulunur. Tırtıklı yüzeyleri sayesinde kayma sorununu engelleyen bu ürünler, güvenli bir kullanım yaşamanız için idealdir. Darbelere ve baskıya karşı dirençli mobilya tıpaları, oluşabilecek hasarları engellemeyi başarır. Parke yüzeyi ile uyumlu mobilya tıpaları, evinizdeki parkelerin deforme olmasını ya da çizilmesini engelleyecek şekilde üretilmiştir. Farklı şekillere, farklı boyutlara ve farklı renklere sahip aksesuarlar aracılığıyla evinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Bu ürünler arasında yer alan mobilya keçesi, oturma gruplarına uyumlu olarak dizayn edilmiş aksesuarlardan oluşur. Oturma grubunuzdaki tüm koltukların ayaklarının aynı tasarıma sahip olması için bu setleri kullanabilirsiniz. Benzer şekilde sandalye keçesi kullanarak mutfağınızdaki tüm sandalyelerin aynı tasarıma sahip olmasını da sağlayabilirsiniz.

Keçe Çeşitlerinin Öne Çıkan Özellikleri

Uzun yıllar boyunca kullanılmaya uygun olmaları ile öne çıkan çeşitleri, emniyetli bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcıların tercihidir. Hem eşyaların ağırlıklarına hem de insanların oluşturabileceği baskıya karşı direnç gösteren sağlam keçe, işlevsel bir kullanım yaşamanız için üretilmiştir. Dengeli bir yüzey oluşturarak, mobilyaların ayaklarının zemine güvenli bir biçimde temas etmesini sağlar. Göçme ve yırtılma, delinme gibi sorunlara karşı dayanıklı keçe çeşitleri, eşyalarınızı güvenle kullanmanıza yardımcı olur. Çivili modellerin paslanmaya karşı direnç göstermesi, oluşabilecek paslanma sorununun önüne geçmeniz için idealdir. Çivilerin tam olarak mobilyanızın ayaklarına uyum sağlamasına dikkat ederek kullanıma başlayabilirsiniz. Çivi uzunluklarına göre alternatif yaratan modelleri, gereksinimlerinize uygun seçimler yapmanıza yardımcı olur. Tek renk özelliği ile geliştirilmiş seçeneklere ek olarak birden fazla renk tonunu içeren tasarımlarıyla öne çıkan aksesuarlar da bulunur. Bu sayede oluşturmak istediğiniz dekorasyonu göz önünde bulundurarak beklentilerinizi karşılayacak ürünleri seçebilirsiniz. Zemine ve mobilyalara narin şekilde temas eden bu ürünler, yer döşemelerinin ve eşyalarınızın çizilmesini başarılı bir şekilde engeller. Güçlü yapışkan yüzey özelliği de öne çıkan keçe modelleri, yapıştırıldıkları mobilyalara kolayca uyum gösterir. Böylece eşyalarınızı taşırken ya da eşyalarınızın yerlerini değiştirirken keçe modellerinin bu ürünleri korumaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Hijyenik Kullanımlar için Uygun Keçeler

Kolay temizlenebilir yüzeyleri sayesinde  çeşitli modeller ile beraber hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Silinebilir yüzey özelliği bulunan çeşitler, tozları ve kirleri rahatça ortadan kaldırmanız için idealdir. Düzenli olarak masa, sandalye, sehpa gibi mobilyaların ayaklarını silmeye dikkat ederek hijyen elde edebilirsiniz. Mobilyalarınızı ve ayaklarını temizlemeye özen göstermeniz, evinizde oluşabilecek hijyen sorunlarının önüne geçmeniz için de önemlidir. Pratik bir biçimde çıkarılabilen plastik tıpalar da mobilyalarınızı hijyenik olarak kullanmaya devam etmenize yardımcı olur. Koruyucu plastik tıpaları çıkarıp yıkadıktan sonra kurumaya bırakabilir, ardından da bu aksesuarları yeniden monte edebilirsiniz. Sandalye altı keçesi ya da yatak keçesi çeşitleri de hijyeni ön plana alan kullanıcıların beğenisini kazanır. Az alan kaplayan ve kirlerin eşyaların ayaklarına ulaşmasını engelleyen bu gereçler, mobilyalarınızı temiz tutmanız için elverişlidir. Parke zemininde lekelenmelerin ve izlerin ortaya çıkmasını engellemek için yumuşak yüzeyleri ile öne çıkan bu aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Silinebilir olarak üretilen çeşitler sayesinde hem zemininizin hem de eşyalarınızın ayaklarının temiz kalması kolaylaşır. Ses önleyici keçe çeşitleri de birçok avantaj elde ederek kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Hem sesleri engelleyen hem de mobilyaların ayaklarının dış etkilerden korunmasını sağlayan bu gereçlerle verimli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Koçtaş'ın sağladığı zengin seçkisi aracılığıyla alternatiflere göz atabilir, evinize uygun modelleri şimdi satın alabilirsiniz.

Keçeler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Keçe Nedir?

Kullanıcı dostu tekstil ürünleri arasında yer alan ürünler hem esnek hem de dayanıklı bir yapıya sahiptir. Farklı çeşitlerin farklı renklerle üretilmesi, farklı alanlarda kullanabileceğiniz tekstil ürünleri elde etmenizi sağlar. Koruyucu görevi de gören ürünler, eşyalarınızın ayaklarına monte ederek kullanabileceğiniz aksesuarları içerir. Böylece keçeden yapılmış koruyucu ekipmanlarla hem evinizin zeminini hem de eşyalarınızın ayaklarını başarılı bir biçimde koruyabilirsiniz.

Mobilya Keçesi Ne İşe Yarar?

Mobilya keçesi sayesinde masa, sandalye, koltuk gibi ürünlerin ayaklarını koruma altına almanız mümkün hale gelir. Hem darbelere hem de kirlere karşı koruma yaratan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda ses kesici ve zemin koruyucu görevini de gören modeller aracılığıyla birçok avantaj elde edebilirsiniz. Evinizdeki alanları ve eşyaları daha güvenli şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Keçe Fiyatları Ne Kadar?

İçeriklerinde yer alan gereçlerin sayısına bağlı olarak fiyatları farklılık gösterir. Çok sayıda ürün içeren setler, evinizdeki farklı alanlara uygun çözümler üretmeniz için idealdir. Farklı boyutlara sahip olan ve de kalınlıkları farklılık gösteren ürünler de size sunulur. Kalınlık seviyelerine ve yapışkan yüzey özelliklerine bağlı olarak keçe aksesuarı fiyatı değişiklik gösterir.

En Çok Satan Keçeler Hangileri?

Koçtaş Keçeler kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Kahve Keçe 15 mm 72 Adet Bs
  2. Çivili Mobilya Keçesi 20 mm
  3. Çivili Mobilya Keçesi 20 mm
  4. Kahve Keçe 40X40 mm  20X40
  5. Beyaz Keçe 15 mm 72 Adet Bs
Daha fazla göster
108 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: