750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
33 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Slimflex Konfor

Slimflex Konfor

SlimFlex markası geleneksel perde raylarından farklı olarak, bu alandaki ihtiyaç ve eksikleri tespit ederek pratik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Mansur Işık tarafından 1966 yılında kurulan SlimFlex, yapı ürünleri sektörüne alüminyum perde rayı ile giriş yapmıştır. Kocaeli Gebze Plastikçiler OSB'deki tesislerinde üretimlerini sürdürmektedir. Yurt içi pazarındaki faaliyetleri haricinde yurt dışında 32 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Firma perde rayı sistemlerinin yanı sıra sıva profilleri üretimi yapmaktadır.

Yeni Nesil Korniş Sistemleri: SlimFlex

Kendinden panolu perde raylarını içeren SlimFlex Safir serisi ile kartonpiyer görünümü sunulmaktadır. Böylece açıkta olan ray sisteminin gizlenmesi sağlanabilir. Ürünlerde perdeleri kolay açıp kapama, sessiz perde kullanımı ve kolay kesim özellikleri bulunmaktadır. İstenildiğinde hem kornişler hem de panolar boyanabilmektedir. Kullanıcıya perde asmayı kolaylaştırmayı vadeden SlimFlex konfor serisi tavana ya da pencere üstüne monte edilebilmektedir. Seri düz pencerelerde, köşe pencerelerde, cumba ve yay pencerelerde kullanılabilir. SlimFlex konfor serisi rayın içerdiği güçlü tırnaklar sayesinde ağır perdeleri taşıyabilmektedir. Seride PVC ve alüminyum korniş çeşitleri yer almaktadır. Kolay perde asma kiti perdeleri ortadan asmanıza imkan sağlar. Perdeyi yanlış kanala asmanız durumunda tamamını çıkarmak durumunda kalmadan kanallar arasında geçiş yapmanıza imkan sağlayan sisteme sahiptir. Perdelerin kornişlerden çıkmasını final kapakları kullanarak engelleyebilirsiniz. SlimFlex konfor geleneksel perde raylarına göre yüzde 50 daha az yer kapladığı için taşıması ve nakliyesi kolaydır.  

Kullanım Kolaylığı Sağlayan SlimFlex Ürünleri Şimdi Burada

Perde raylarının kullanıcılar tarafından kolayca uygulanabilmesi için harici korniş testeresi, silikon tabancası, korniş yapıştırıcı, alçıpan ve beton yüzeyler için korniş montaj seti, alçıpan ve beton yüzeyler için korniş aksesuar montaj seti de markanın ürünleri arasındadır. Ayrıca perde stoperi, kilitli perde ruleti, stor perde montaj aparatları ürün portföylerinde yer almaktadır. Ayarlanabilir duvar bağlantı L ayak, 2 ve 3 kanallı korniş birleştirme pimi, 45° ve 90° köşe dönüş, final kapak, perde asma kiti, perde sabitleme finali gibi SlimFlex konfor aksesuarlarını ve farklı boylarda 2 ve 3 kanallı SlimFlex konfor kolay perde asma korniş setini Koçtaş güvencesiyle kolayca temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü online olarak güvenli ödeme imkanıyla satın alabilirsiniz. 

Daha fazla göster