150 TL Üzeri Kargo Bedava

Slimflex

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

SlimFlex

SlimFlex markası geleneksel perde raylarından farklı olarak, bu alandaki ihtiyaç ve eksikleri tespit ederek pratik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Mansur Işık tarafından 1966 yılında kurulan SlimFlex, yapı ürünleri sektörüne alüminyum perde rayı ile giriş yapmıştır. Kocaeli Gebze Plastikçiler OSB'deki tesislerinde üretimlerini sürdürmektedir. Yurt içi pazarındaki faaliyetleri haricinde yurt dışında 32 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Firma perde rayı sistemlerinin yanı sıra sıva profilleri üretimi yapmaktadır.

Perde Raylarıyla Gelen Şıklık

Markanın kendinden panolu perde raylarını içeren SlimFlex Safir serisi ile kartonpiyer görünümü sunulmaktadır. Böylece açıkta olan ray sisteminin gizlenmesi sağlanabilir. Ürünlerde perdeleri kolay açıp kapama, sessiz perde kullanımı ve kolay kesim özellikleri bulunmaktadır. İstenildiğinde hem kornişler hem de panolar boyanabilmektedir. Kullanıcıya perde asmayı kolaylaştırmayı vadeden SlimFlex konfor serisi, tavana ya da pencere üstüne monte edilebilmektedir. Seride bulunan kornişler rayın içerdiği güçlü tırnaklar sayesinde ağır perdeleri taşıyabilmekte ve düz pencerelerde, köşe pencerelerde, cumba ve yay pencerelerde kullanılabilmektedir. PVC ve alüminyum korniş çeşitleri bulunmaktadır. Kolay perde asma kiti perdeleri ortadan asmanıza imkan sağlar. Perdeyi yanlış kanala asmanız durumunda tamamını çıkarmak durumunda kalmadan kanallar arasında geçiş yapmanıza imkan sağlayan sisteme sahiptir. Perdelerin kornişlerden çıkmasını final kapakları kullanarak engelleyebilirsiniz. Ayarlanabilir duvar bağlantı L ayak, 2 ve 3 kanallı korniş birleştirme pimi, 45° ve 90° köşe dönüş, final kapak, perde asma kiti, perde sabitleme finali gibi SlimFlex konfor aksesuarları ve farklı boylarda 2 ve 3 kanallı SlimFlex konfor kolay perde asma korniş seti ürün kolekisyonunda yer almaktadır. 

Farklı Korniş Çeşitleri Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Veriyor

Farklı boyutlardaki tekli süper korniş ürünlerini, perde raylarının kullanıcılar tarafından kolayca uygulanabilmesi için sunulan harici korniş testeresi, silikon tabancası, korniş yapıştırıcı, alçıpan ve beton yüzeyler için korniş montaj seti, alçıpan ve beton yüzeyler için korniş aksesuar montaj seti gibi montaj aksesuarlarını ve ayrıca perde stoperi, kilitli perde ruleti, stor perde montaj aparatlarını Koçtaş güvencesiyle kolayca temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü online olarak güvenli ödeme imkanıyla satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: