150 TL Üzeri Kargo Bedava

Mutfak Tartısı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Ölçüm Yapmayı Kolaylaştıran Mutfak Tartısı Çeşitleri

Mutfak tartısı çeşitleri hazırladığınız malzemeleri daha doğru bir şekilde ölçmenizi mümkün hale getiren ürünler arasında bulunur. Özellikle tatlı hazırlığı yaparken malzemelerin ağırlıkları istenilen kıvamın elde edilmesinde etkili olarak rol oynar. Mutfak tartısı çeşitleri ise malzemelerin istenilen ağırlıkta olmasını ve kolay bir şekilde ölçülmesini mümkün hale getirmesiyle öne çıkar. Böylece hazırladığınız tarifleri olması gereken kıvamda yapabilir, istediğiniz lezzetleri pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Mutfak tartısı her evde olması gereken önemli ürünler arasında bulunur. Malzemelerinizi istediğiniz gibi ölçmenizi ve kişi sayısına göre ayarlamanızı mümkün hale getiren mutfak tartıları, tatlıdan yemeklere kadar pek çok tarifte istediğiniz sonuçları daha rahat bir şekilde almanıza olanak tanır. 

Özellikle restoran, kafe, otel, fırın ya da pastane gibi yerlerde kullanılması gereken mutfak tartıları, yapılan her tarifin aynı ve tutarlı bir şekilde hazırlanmasına olanak tanır. Hazırlanan her kekin ya da hamurun aynı kıvamda olmasını sağlamak istiyorsanız mutfak tartısı çeşitlerinin sunduğu özelliklerden yararlanabilir, işletmelerinizin değerini pratik bir şekilde artırabilirsiniz. Mutfak tartısı çeşitleri aynı zamanda pratik bir kullanıma sahip olmasıyla da öne çıkar. Ürünlerin üzerine malzemelerinizi koyduktan sonra bazılarında dijital ekranlardan bazılarında gösterge bölümlerinden ölçüm yapabilir, istediğiniz malzemeleri kolay bir şekilde tartabilirsiniz. 

Bazı modeller ölçüm kaplarıyla beraber satışa sunulurken bazıları sadece terazi alanından oluşur. Her mutfak tartısı modeli kendi içinde bazı avantajlar sunmasıyla öne çıkar. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra mutfak tartısı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Mutfakta yemek ya da tatlı hazırlıklarınızı kolaylaştıracak ürünler arıyorsanız mutfak tartısı fiyatları arasından istediğiniz nitelikleri sunan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.

Mutfak Tartısı Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Mutfak tartısı modelleri günlük hayata işlevsellik katan parçalar arasında bulunur. Mutfak gereçleri içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olan mutfak tartıları, malzemelerinizi pratik bir şekilde istediğiniz miktarda ayarlamanıza olanak tanır. En iyi mutfak tartısı her ne kadar kullanan kişinin beklentisine göre değişiklik gösterse de ürünlerin hepsi kendi içinde bazı avantajlar sunmasıyla öne çıkar. Ürünlerin fonksiyonelliği ve sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, ürünlerin mutfaktaki işlemlerinizi nasıl kolaylaştıracağına dair fikir edinebilirsiniz;

 • Mutfak tartıları, ilk olarak malzemelerinizi doğru miktarlarda ölçmenizi mümkün hale getirir. Bazı tariflerde gramajın yanında 1 bardak ya da 1,5 bardak gibi teraziye sahip olmayan kişilerin de tarifleri yapmasına imkan tanıyacak talimatlar verilse de genellikle tam sonuçları almak her seferinde mümkün değildir. Örneğin, herkesin evindeki bardak aynı ölçülerde olmayabilir. Ayrıca genellikle 1,5 su bardağı yazdığında herkesin yarım bardaktan anladığı farklılaşabilir. Bununla beraber mutfak tartısı çeşitleri malzemeleri tam olarak olması gereken miktarda ayarlamanızı mümkün hale getirir. Böylece tariflerinizi orijinale sadık kalarak doğru bir biçimde yapmanızı kolaylaştırır.
 • Ürünler sayesinde yaptığınız tariflerde tutarlılığı elde edebilirsiniz. Eğer mutfak tartısı kullanmadan aynı tarifi tekrar tekrar yaparsanız her seferinde kıvamında ya da lezzetinde küçük de olsa bazı farklılıklar olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber mutfak tartıları, malzemelerin ölçümünü tutarlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak her seferinde aynı lezzetleri ortaya çıkarmanızı mümkün hale getirir. Ayrıca ürünleri kullanarak tariflerinizin kıvamını da doğru bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
 • Ürünler yemek ya da tatlı yapımı öncesi hazırlıklarınızı daha pratik bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Her seferinde kaşıklarla malzemelerinizi ölçmektense ürünler sayesinde daha tutarlı ve doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Kaselerinizi ürünlerin içine yerleştirdikten ve darasını aldıktan sonra pratik bir şekilde kullanabilir, malzemelerinizi zorlanmadan tartmaya başlayabilirsiniz. Un ya da şeker gibi malzemeleri aynı kap içinde tartarak sonrasında karıştırmaya hazır hale getirebilirsiniz. Dara alma özelliği sayesinde ürünlerin içerisinde malzeme olsa bile ağırlığı sıfırlayarak farklı malzemeleri üzerine dökerek ölçüm işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece fazla kap kirletmenize gerek kalmadan malzemelerinizi ölçebilir, istediğiniz kullanımı zorlanmadan elde edebilirsiniz.
 • Ürünler sayesinde çok miktarda aldığınız malzemeleri doğru bir şekilde porsiyonlara ayırabilirsiniz. Örneğin, 1 kilo aldığınız kıymayı 4 farklı tarif için 250 gramlık olacak şekilde ayırmak istiyorsanız ürünler bu konuda size yardımcı olur. Malzemelerinizi terazileri kullanarak kolaylıkla ayırabilir, istediğiniz miktarları zorlanmadan elde edebilirsiniz. Mutfak tartısı çeşitleri, malzemelerin kolay bir şekilde porsiyonlara ayrılmasını ve yemekler için hazır hale getirilmesini sağlamasıyla öne çıkar. Böylece yemeklerinizi daha pratik ve kolay bir şekilde yapabilir, istediğiniz lezzetleri kolaylıkla yakalayabilirsiniz.
 • Ürünleri aynı zamanda kalori takibi yapmak amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Yemeklerinizi ya da tükettiğiniz gıdaları ürünlerin üzerinde tartarak kalori hesaplamaları yapabilir, diyetinizin durumunu takip edebilirsiniz. Normal şartlarda tahmine dayalı bir şekilde gerçekleştirilen kalori hesaplamalarını kolaylıkla yapabilir, diyetinizi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca ürünler sayesinde porsiyonlarınızı daha sağlıklı ve yeterli hale getirebilirsiniz. Böylece beslenmenizi düzene sokabilir, diyetinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Mutfak tartı dijital bir yapıya sahip olduğunda hassas ölçümleri rahat bir şekilde yapmanızı mümkün hale getirir. Un ya da şeker gibi hassas bir şekilde ölçülmesi gereken malzemeleri ekran üzerindeki sayıları takip ederek ölçebilir, malzemelerinizi tam olarak olması gereken miktarda ayarlayabilirsiniz. Fonksiyonelliği hassas ölçümle bir araya getiren dijital mutfak tartısı, bu yönüyle birçok kişinin günlük hayatını kolaylaştırır. Tariflerin tam olarak olması gerektiği gibi hazırlanmasını mümkün hale getirerek istenilen lezzetlerin ortaya çıkarılmasını destekler.
 • Ürünler sayesinde mutfaklarınızı daha temiz tutabilir, yemek ya da tatlı hazırlıkları öncesinde yaşanan dağınıklıkları minimuma indirebilirsiniz. Malzemeleri ürünler sayesinde kolay bir şekilde tartacağınız için çok fazla kap kirletmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda kaşıkların ortaya dağılmasının önüne geçerek mutfak alanlarınızın daha temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.
 • Mutfak tartıları, genellikle temizlenmesi ve bakımı kolay bir yapıya sahip olduğu için de kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katar. Ürünlerin bazılarında ölçümleri kapların içerisinde yaparsınız ve ölçüm yaptıktan sonra kapları yıkayarak kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Genellikle bulaşık makinesinde yıkanabilecek şekilde özel olarak tasarlanan kaplar, istenilen temizliğin pratik bir şekilde elde edilmesini sağlar. Bununla beraber bazı modellerde ölçüm işlemini kendi kabınızla yapmanız gerekir. Kendi kabınızla ölçüm yaptığınızda ve malzemelerinizi ürünlerin üzerine dökmediğinizde herhangi bir temizlik işlemi yapmanıza da gerek kalmaz. Bununla beraber haznesiz ya da hazneli mutfak tartısı çeşitlerini incelediğinizde genellikle ürünlerin rahat bir şekilde silinebilecek bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Mutfak kullanımları için özel olarak tasarlanan mutfak tartıları, rahat bir şekilde temizlenebildiği için de günlük hayata pratiklik katar.

Kiwi mutfak tartısı gibi kaliteli markaların modellerini inceleyerek aradığınız ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Mutfak tartısı fiyatları ve alternatiflerine göz atarak ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, mutfaklarınızın daha işlevsel alanlar haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Yaptığınız tarif tatlı da tuzlu da olsa kullanabileceğiniz bir yapıya sahip olan mutfak tartıları, istediğiniz lezzette tatlar ortaya çıkarmanıza olanak tanır. Manuel ya da dijital mutfak tartısı çeşitlerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere erişebilir, mutfaklarınızın fonksiyonelliğini artırabilirsiniz.

Mutfak Tartısı Çeşitleri

Mutfak tartısı çeşitleri incelendiğinde ürünlerin bazı özellikleri bakımından birbirinden ayrıldığı görülebilir. Böylece mutfaklarınıza uyum sağlayacak ideal parçalara kolay bir şekilde erişebilir, aradığını kullanımı kısa süre içinde elde edebilirsiniz. Ürünler genel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin genel olarak manuel ya da dijital hassas mutfak tartısı şeklinde iki farklı tipte üretildiğini görebilirsiniz. Her iki model de bazı avantajlar sunması ve ölçüm yapmayı kolaylaştırmasıyla kullanıcılarının mutfakta geçirdiği süreyi daha iyi bir biçimde değerlendirmesine yardımcı olur. Ürünlerin genel özelliklerini inceleyerek hangisinin sizin için daha uygun olduğu hakkında bilgi alabilir, mutfaklarınızın eksik parçalarını kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.
 • Mekanik bir yapıya sahip olan ürünler, hemen hemen her mutfakta bulunan önemli ekipmanlar arasında bulunur. Pilsiz mutfak tartısı olarak da bilinen ürünleri kullanmak için pil değiştirme ya da şarj etme gibi ekstra işlemler uygulamanıza gerek yoktur. Ürünler, genellikle bir kap ve altında manuel bir şekilde ölçüm işlemini gerçekleştiren baskülden oluşur. Ürünleri kullanmak için ilgili alana malzemelerinizi koymanız gerekir. Nostaljik bir görünüme sahip olan ürünlerin bazıları mutfaklarınıza farklı bir hava katmanıza yardımcı olur. Geçmiş zamanın esintilerini taşıyan mutfak tartısı modelleri arasından istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacak ürünlere ulaşabilir, mutfaklarınıza işlevsel ve şık parçalar kazandırabilirsiniz. Retro dokunuşlarla yeni baştan tanımlanan modeller sayesinde yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.
 • Mekanik bir yapıya sahip olan ürünlerin alt bölümünde saat benzeri bir bölüm yer alır. Bu bölüm, ürünlerin üzerine yerleştirdiğiniz malzemelerin ağırlığını takip etmenizi kolaylaştırır. Bazı modellerde üzerine kabı koyduktan sonra darasını almanıza yardımcı olan bir tuş yer alır. Kabı koyduktan sonra bu tuşa basarak saati sıfırlayabilir, ardından malzemelerinizi üzerine dökerek ölçüm işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber bu özellik her modelde bulunmadığı eğer malzemelerinizi kabın darasını alarak ölçmek istiyorsanız satın alacağınız ürünün özelliklerini dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir.
 • Seçenekleri incelediğinizde farklı kapasitelere sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Genellikle mekanik bir yapıya sahip olan modellerin kapasitesi 3 ya da 5 kilo ile sınırlıdır. Kullanımı kolay ve dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler, profesyoneller tarafından da sıklıkla kullanılır. Gram ve kilogram cinsinden ölçüm yapmayı kolaylaştıran mekanik modeller, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Bununla beraber bu ürünlerde hassas ölçümler yapmak her zaman mümkün olmayabilir. Ürünlere baktığınız açıya göre ağırlık değişebileceği gibi en küçük ayrıntıların önemli olduğu tariflerde mekanik bir yapıya sahip olan ürünler kullanışlı değildir. Mutfak tartısı Kiwi gibi markaların ürünlerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan modellere ulaşabilir, mutfaklarınıza malzemelerinizi rahat bir şekilde ölçebileceğiniz işlevsel parçalar kazandırabilirsiniz. Mekanik mutfak tartısı fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere anında erişebilirsiniz.
 • Mutfak tartısı dijital modelleri ise mekanik olanlar ile kıyaslandığında daha teknolojik bir kullanıma sahiptir. Mekanik mutfak tartısı çeşitlerinde ağırlıkların ölçümünü saat benzeri bir bölümden gerçekleştirirken bu modellerde dijital ekranlar yer alır. Dijital olan modellerin hemen hemen hepsinde dara alma özelliği vardır. Böylece malzemelerinizi herhangi bir problem yaşamadan rahat bir şekilde ölçebilir, ürünleri istediğiniz kabın üzerinde kullanabilirsiniz. Yüksek doğruluk oranına sahip olacak şekilde ölçüm işlemini gerçekleştirmenizi mümkün hale getiren ürünler, aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi de rahat bir şekilde ölçmenize olanak tanır. Örneğin, mekanik olanlarda az miktarda malzemeyi ölçmek zorken dijital olanlar küçük ağırlıkları da rahat bir şekilde yakalayabilir. Örneğin, 2 ya da 3 gram gibi ağırlıkları ürünler sayesinde kolay bir şekilde ölçebilir, tariflerinizin tam olarak hassas bir şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Dijital ve hassas mutfak tartısı çeşitleri, zamandan tasarruf sağlamanızı da mümkün hale getirir. Malzemelerinizi kısa süre içinde tartabilir, herhangi bir ekstra işleme ihtiyaç duyamadan hazır hale getirebilirsiniz. Zaman tasarrufu söz konusu olduğunda kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıran ürünler, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Dijital mutfak tartısı 10 kg ya da 20 kg gibi ölçüm yapma kapasitelerine de sahip olabilir. Örneğin, mutfaklarınızda çok miktarda malzeme ölçümü yapıyorsanız ürünler bu konuda size yardımcı olabilir. Satın alacağınız ürünün kapasitesini doğru bir şekilde inceledikten sonra seçiminizi yapabilir, sizin için doğru olan modele kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Profesyonel mutfak tartısı dijital olan ürünlerden oluşur. Çeşitli malzemeleri hızlı bir şekilde tartmanızı mümkün hale getirir. Rahat bir kullanıma sahip olan ürünler, ev mutfaklarında da işlevsel hale gelir. Genellikle çok yüksek olmayan bir yapıya sahip olan profesyonel tipteki ürünler, ölçüm yapmayı kolaylaştırır. Ayrıca çoğunlukla daha yüksek kapasiteye sahip olacak şekilde üretilir. Bununla beraber geniş bir yüzeye sahip olan ürünler, üzerine farklı boyutlardaki kapları koyarak rahat bir şekilde ölçüm yapmanızı mümkün hale getirir. Örneğin, un ve şeker gibi farklı malzemeleri tarttıktan sonra aynı karışım içerisinde karıştırmayı planlıyorsanız ürünler sayesinde ekstra kap kirletmeden ölçüm işlemini tamamlayabilirsiniz. İlk önce unu tarttıktan sonra kabın darasını alarak ardından şekeri tartabilir, malzemelerinizi ekstra kap kirletmenize gerek kalmadan pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Dijital mutfak tartısı fiyatları ve çeşitleri arasından kolay bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlere anında erişebilirsiniz.
 • Dijital olan modeller aynı zamanda farklı ölçüm birimleriyle de malzemelerinizi ölçmenize olanak tanır. Örneğin, yabancı bir kaynaktan tarif aldıysanız ve malzemeleri size oz cinsinden veriyorsa malzemeleri grama dönüştürmek yerine ürünler sayesinde oz cinsinden tartabilirsiniz. Aynı ürün üzerinde farklı birimlerde ölçüm yapılmasını mümkün hale getiren ürünler, bu yönüyle mutfaklara fonksiyonellik katar. Yabancı kaynaklardan orijinal tarifler yapmak ve doğru lezzetler tutturmak istiyorsanız dijital mutfak tartısı çeşitlerinde bulunan birim çeşitliliğinden yararlanabilir, tariflerinizi istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.

Pilli, manuel ya da şarjlı mutfak tartısı çeşitleri arasından sizin için uygun özellikleri sunan modellere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Mutfak tartısı fiyatları ve seçenekleri sayesinde aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, malzemelerinizi daha kolay bir şekilde tartmaya başlayabilirsiniz. Pratik kullanımı ve işlevselliğiyle öne çıkan ürünler sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırabilir, istediğiniz tarifleri tutarlı ve olması gerektiği kıvamda hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Dijital Mutfak Tartısı Çeşitlerinin Kullanımı

Rahat bir kullanıma sahip olan ürünler, malzemelerinizi dilediğiniz gibi ölçmenizi mümkün hale getirir. Ürünler genel olarak aşağıdaki gibi kullanılır;

 • İlk olarak ürünleri kullanmak için güç düğmesine basmanız gerekir. Güç düğmesine bastıktan sonra ürünler kullanıma hazır hale gelir.
 • Bazı modellerde ölçüm işlemini gerçekleştirmek için kaplar yer alır. Bazı modellerde ise kendi kabınız ile ölçüm yapmanız gerekir. Modelinizin türünü göz önünde bulundurarak kabınızın içine malzemeleri koyabilirsiniz.
 • Eğer ölçüm kabını siz yerleştirecekseniz kabı koyduktan sonra darasını almanız ve gösterilen ağırlığı sıfırlamanız gerekir. Böylece malzemelerinizin asıl ağırlıklarını daha kolay bir şekilde görebilir, tutarlı bilgiler edinebilirsiniz. Eğer dara almakta zorlanıyorsanız ekranda gözüken ağırlığı aklınızda tutarak da malzemeleri ekleyebilir, ardından darayı sonuç ekranından çıkararak malzemenizin ne kadar ağır olduğunu bulabilirsiniz. Her ne kadar dara alma işlemi modelden modele değişiklik gösterse de genellikle sadece bir tuşa basarak kabın ağırlığını ortadan kaldırabilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahip olan ürünler sayesinde istediğiniz ölçümleri zorlanmadan yapabilirsiniz.
 • Bazı modellerde mod düğmesi yer alır. Mod düğmesi ölçümü hangi birimlerle yapabileceğinizi ayarlamanızı mümkün kılar. Örneğin, gram ile ölçüm yapmak istiyorsanız gramı ya da oz birimi ile ölçüm yapmak istiyorsanız oz alanını seçmeniz gerekir.
 • Kabın içerisine ilk malzemenizi ekledikten sonra pratik bir şekilde ağırlığını ölçebilirsiniz. Malzeme ekleyerek ya da çıkararak farklı ağırlıkları deneyebilir, rahat bir şekilde istediğiniz miktarları ölçebilirsiniz. Ayrıca bir malzemeyi ölçtükten sonra diğer malzemeyi de aynı kap içerisinde rahat bir şekilde ölçebilirsiniz. Kabın ağırlığını bir tuşa basarak sıfırladıktan sonra tekrardan malzemelerinizin üzerine diğer ürünü dökebilirsiniz. Örneğin, kek yapıyorsanız un ve şekeri aynı anda ölçebilir, herhangi bir kap kirletmeden tek seferde malzemelerinizin ağırlıklarını hesaplayabilirsiniz.

Pratik bir kullanıma sahip olan ürünler, mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Dijital mutfak tartısı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız nitelikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Malzemelerinizi pratik ve doğru bir şekilde ölçmek istiyorsanız dijital mutfak tartıları arasından tercihte bulunabilir, aradığınız modellere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Malzemelerine ve Boyutlarına Göre Mutfak Tartısı Çeşitleri

Ürünler kullanım şekillerinin yanı sıra sahip olduğu boyut çeşitliliği ve malzeme alternatifleriyle de dikkatleri üzerinde toplar. Ürünler genel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin genellikle plastik ya da metalden üretildiğini görebilirsiniz. Her malzeme mutfak tartısı çeşitlerine bazı avantajlar kazandırmasıyla öne çıkar. Böylece seçenekler arasından sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.
 • Plastikten üretilen modeller hafif bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Böylece ürünleri mutfak tezgahlarınızın üzerinde dilediğiniz yere rahat bir şekilde taşıyabilir, herhangi bir problem yaşamadan ölçüm işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca plastikten üretilen mutfak tartısı çeşitleri, farklı renk seçeneklerine sahip olmasıyla da dikkat çeker. Bununla beraber plastikten üretilen modeller genellikle çeliklere göre daha uygun fiyatlıdır. Ürünler arasında pembe, yeşil ya da lacivert gibi farklı tonlar olduğunu görebilir, mutfaklarınız için uygun olan parçalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Metalden üretilen modeller plastik ile kıyaslandığında biraz daha ağır bir yapıya sahiptir. Bununla beraber ürünler sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Genellikle dijital olan modeller metalden üretilir ve ağırlık ölçümlerinin daha rahat bir şekilde yapılmasını sağlar. Canlı ve parlak bir yapıya sahip olan modeller, mutfak tezgahlarınızın üzerine şık detaylar katmanıza yardımcı olur. Mutfak tartısı paslanmaz çelik modelleri arasından aradığınız özellikleri sunan parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Malzemelerin yanı sıra ürünlerin boyutları da birbirinden farklıdır. Mutfak tartısı en iyi modelleri sahip olduğunuz alanlara iyi bir şekilde uyum sağlayan modellerdir. Örneğin, mutfak tezgahlarınızın üzerinde çok fazla alanınız yoksa ve çok geniş bir model alırsanız onu kullanmakta zorlanabilirsiniz. Bununla beraber dar alanlarda mini mutfak tartısı çeşitlerini kullanarak sahip olduğunu alanı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Büyük ya da küçük mutfak tartısı modellerini inceleyerek sizin için uygun olan boyutlara kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Koçtaş’taki ürün seçeneklerini inceleyerek aradığınız modellere anında erişebilir, uygun mutfak tartısı fiyatları arasından gereksinimlerinizi giderecek parçalara anında sahip olabilirsiniz.

Mutfak Tartısı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Mutfak Tartısı Nasıl Kullanılır?

Ürünleri normal baskül modelleri gibi üzerine ağırlık koyarak kullanabilir, ardından gösterge bölümünden koyduğunuz malzemelerin ağırlığını ölçebilirsiniz.

Mutfak Tartısı Ne İşe Yarar?

Mutfak tartıları, mutfakta kullandığınız malzemelerin ağırlıklarını tam olarak ölçmenize yardımcı olur.

Mutfak Tartısı Kaç Kilo Tartar?

Ürünlerin kaç kilo tarttığı modelden modele değişebilir. Örneğin, bazı modeller en fazla 2 kiloya kadar tartarken bazıları 5 kiloya kadar tartabilir.

Ölçü Kaşığı Ne İçin Kullanılır?

Ölçü kaşığı isminden de anlaşılabileceği gibi ölçü almak için kullanılır. Genellikle standart boyutlarda olacak şekilde tasarlanır. Bununla beraber mutfak tartısı çeşitleri sayesinde kaşıklara ihtiyaç duymadan malzemelerinizi dilediğiniz gibi ölçebilirsiniz.

En Çok Satan Mutfak Tartısı Hangileri?

Koçtaş Mutfak Tartısı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. 150 Kg Elektronik Kantar Terazi Katlanabilir Boyunlu Kantar Terazi
Daha fazla göster
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: