750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
44 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Akın Lux

Akın Lux

Türkiye'nin önde gelen mutfak ve banyo aksesuar üreticisi olan Akın Lux, deneyim ve kaliteyi müşterileri ile buluşturuyor. Kurulduğu günden bugüne dekoratif ürünleri ile banyo ve mutfakta tasarım denince akla gelen ilk isimlerden olan markanın temel amacı ise alanında müşteri beklentilerini eksiksiz olarak karşılamak. Akın Lux markasının ürün grubunda baharatlık, folyoluk, peçetelik, nihale gibi çeşitli mutfak aksesuarlarından; havluluk ve köşelik gibi banyo aksesuarlarına dek pek çok seçenek yer alıyor. Demonte raf, askı, sandalye ve masa serileri ile de öne çıkan Akın Lux, geniş bir yelpazede ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor ve evlerde fonksiyonel kullanım kolaylığı sağlamaya devam ediyor.

Akın Lux Mutfak Grubu Ürünleri İle Öne Çıkıyor

Akın Lux grubunun, mutfak kullanımı için dekoratif ve özgün pek çok ürünü bulunuyor. Sandalye ürünleri kategorisinde bar ve günlük kullanım için çeşitli seçenekleri mevcut. Kırmızı, bakır, beyaz gibi çeşitli renkler içerisinden sandalye seçiminizi yapabilir; tabure, kollu sandalye veya bar sandalyesi grupları arasından evinizin ihtiyacı olan ürüne yönelebilirsiniz. Akın Lux sandalye çeşitlerinin yanı sıra pota masa ve 3 katlı döner sepet ürünleri ile de mutfak dekorasyonunuzdaki eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleri ile üç katlı döner sepet ürünlerini, dileğinize göre çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Bakır, altın, siyah ve beyaz renklerinde pota masa seçenekleri ise günlük kullanım ya da bar kullanımına uygun olarak çeşitleniyor. Dilerseniz zevkinize uygun olarak masa ve sandalyelerinizi seçerek yepyeni bir takım oluşturabilirsiniz. Dilerseniz de bu ürünleri ayrı ayrı alarak mutfak dekorunuza ekleyebilir, takımınızdaki eksiklerinizi ihtiyacınıza uygun olarak tamamlayabilirsiniz. Rahatlık ve şıklığı bir araya getiren minderli sandalyeler, masalar ve üç katlı döner sepetler mutfağınızın öne çıkan parçaları arasında yer alacak. 

Mutfak grubunuzda ihtiyaç duyduğunuz Akın Lux pota masa, tabure, sandalye ve 3 katlı döner sepet ürünlerini kalite ve memnuniyet güvencesi ile Koçtaş'tan satın alabilirsiniz. Online alışveriş olanağı ile evinizden çıkmadan tüm ürünleri inceleyerek seçim yapabilir, beğendiğiniz ürünün teknik özellikileri ile ilgili detaylara ulaşabilir, sepetinize ekleyerek satın alma sürecini tamamlayabilirsiniz. 

Daha fazla göster