750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
8 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Makyaj ve Tıraş Aynaları

Makyaj ve Tıraş Aynaları

Makyaj ve tıraş aynaları, kapladığı az yer ve farklı açılarda kullanım olanakları sayesinde banyoların vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alıyor. Kadınlar makyaj yaparken, erkekler ise tıraş olurken bu aynaları kullanmayı tercih ediyor. Farklı özelliklere sahip olarak tasarlanan makyaj ve tıraş aynaları aynı zamanda saç şekillendirme esnasında da sıklıkla tercih edilen son derece kullanışlı bir banyo aksesuarı olarak karşımıza çıkıyor.

Birbirinden fonksiyonel makyaj ve tıraş aynalarının kullanım alanları 

Hem erkek hem de kadın kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılarken kullanabilecekleri  makyaj ve tıraş aynaları normal aynaların yanı sıra farklı açılardan kendinize bakmanıza olanak sağlıyor. Genel olarak yan duvarlara konumlandırılan makyaj ve tıraş aynaları tek başına kullanılabildiği gibi lavabo üstü aynalar ile birlikte yeni görüntüler elde etmek amaçlı da kullanılabiliyor. Özellikle saç şekillendirirken kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bu aynalar sayesinde iki aynada oluşan iç içe görüntülerden faydalanarak saçınızın yandan ve arkadan görünümünü kontrol edebiliyorsunuz. İki taraflı olarak tasarlanan makyaj ve tıraş aynaları, farklı özelliklere sahip iki adet aynadan oluştuğu için bu aynalarda yer alan mercekler sayesinde ürünün bir tarafında normal görüntü elde edebildiğiniz gibi, diğer tarafını çevirdiğinizde yüzünüze yakından bakma imkanı da bulabiliyorsunuz. Bu sayede normalde gözle göremeyeceğiniz pek çok detayı makyaj ve  traş aynası sayesinde görerek, yüzünüzü ve saçınızı istediğiniz gibi şekillendirme olanağına sahip olabiliyorsunuz. Farklı doğrultuda hareket ettirilebilen ürünlerin yanı sıra sabit ayaklı  makyaj aynası ve  tıraş aynası ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Diğer ürünleri duvara sabitlemeniz gerekirken bu tip  ayaklı makyaj aynası gibi ürünlerin avantajı ise kolay taşınabilmesi olarak karşımıza çıkıyor. Portatif ve pratik ayna modelleri böylelikle ev, ofis, cafe gibi pek çok farklı mekanda kullanılabiliyor.  Makyaj aynası fiyatları ürünlerin sahip olduğu ekstra özelliklere ve ve kullanılan malzemelere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Özellikle körüklü, katlanabilir ve döndürülebilir makyaj ve tıraş aynaları bu anlamda ayaklı aynalara oranla daha yüksek fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Benzer şekilde iskeleti paslanmaz çelikten üretilen ürünlerin fiyatları da plastik ürünlere nazaran daha yüksek seyrediyor. 

Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulan  makyaj ve tıraş aynaları arasından siz de ihtiyacınıza uygun olan ürünü Koçtaş'ta bulabilirsiniz.  Dekorasyon ve ev gereçleri  ana başlığı altında  ayna modelleri arasında yer alan ürünler arasında kolayca seçim yapabilir tek tıkla sepetinize atabilirsiniz. 

Daha fazla göster