Peşin Fiyatına  7 Taksit
Reklam

Bahçe Depolama

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Eşyalarınızı Bahçe Depolama Ürünleri ile Koruyun

Çeşitli eşyalarınızı ve gereçlerinizi güvenli bir şekilde saklamak için bahçe depolama ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Bahçenize yerleştirerek kullanmaya başlayabileceğiniz bu mobilyalar, farklı boyutlara sahip birçok alternatifi içerir. Bahçe depolama ürünlerini yükseklikleri, derinlikleri ve kapasiteleri bakımından detaylı olarak gözden geçirebilirsiniz. Açık hava şartlarına karşı dayanıklı olarak üretilen bahçe depolama mobilyaları, yıl boyunca güvenli bir kullanım sağlamanız için geliştirilmiştir. Sıcaktan ve soğuktan etkilenmeyen ürünlerin yanı sıra yağışlara karşı dayanıklılık gösteren mobilyalar da size sunulan seçenekler arasındadır. Geniş iç hacmi ile fark yaratan bahçe depolama sandığı modelleri sayesinde birçok ekipmanınızı ve eşyanızı yerleştirmek için uygun bir alan kazanabilirsiniz. Evinizde ya da deponuzda yeterli alan kalmadığında depolama işlemleri için özel olarak geliştirilmiş sandıklardan yararlanabilirsiniz. Öte yandan bahçe depo evi modelleri de eşya saklamak konusunda işlerinizi daha kolay hale getirir. Muhafaza etmek istediğiniz eşyaların ebatlarını dikkate alarak gereksinimlerinize uygun ürünleri seçebilirsiniz. Depo sandığı ve depo evi modelleri son derece kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş mobilyaları içerir. Böylece bahçenizde uzun süreli bir kullanım yaşamanız için uygun olan ürünlere erişebilirsiniz. Enine ya da boyuna üretilmiş mobilyalar da esnek bir seçenek alanı oluşturur. Bu sayede bahçenizin ve eşyalarınızın fiziksel özelliklerine bağlı olarak seçimlerinizi şekillendirebilirsiniz.

Düzenleme Yapmayı Kolaylaştıran Bahçe Depolama Mobilyaları

Eşya düzenlemeye yardımcı şekilde tasarlanan bahçe depolama mobilyaları, aradığınız nesneleri rahatlıkla bulmanız için uygundur. Sahip oldukları raflardan yararlanarak bu ürünlerin iç kısmındaki farklı bölmeleri değerlendirebilirsiniz. Raf aralıkları değiştirilebilen ürünler, eşyalarınızın boyutlarına bağlı olarak yeni düzenlemeler yapmanıza imkân tanır. Dar ve geniş aralıkları bir arada içeren modeller, birbirinden farklı özelliklere sahip nesneleri bir arada muhafaza etmeniz için elverişlidir. Bahçe depolama kulübesi kullanarak da birçok avantaja erişebilirsiniz. Estetik görünümleri ile beğeni toplayan bu kulübeler, toprak ve beton gibi farklı zeminlere yerleştirilmeye uygundur. Kullanışlı kapıları bulunan kulübeler, geniş bir alan elde etmeniz için ideal şekilde tasarlanmıştır. Kapılarında yer alan ergonomik kulplardan yararlanarak kulübelerin iç kısmına pratik bir biçimde erişebilirsiniz. Koku oluşumuna ve solma sorununa karşı dayanıklı ahşap malzemelerle geliştirilen bahçe depolama kulübeleri, oldukça güvenli ve kullanışlıdır. Farklı renk tonlarına sahip çok sayıda kulübe bulunduğu için beklentilerinizle uyumlu olan mobilyaları seçmeniz kolaylaşır. Demonte edilebilme özelliği de bulunan bahçe depolama kulübeleri, taşıma işlemlerinde zaman kazanmanız için geliştirilmiştir. Birbirine uyumlu parçalardan meydana gelen kulübeleri vidalar aracılığıyla kısa bir sürede kurabilirsiniz. Aynı zamanda hafif olan depolama kulübeleri, taşıma ve kurulum işlemleri sırasında ekstra konfor kazanmak isteyen kişilerin tercihidir.

Bahçe Depolama Ürünü Kullanmanın Getirdiği Avantajlar

Bahçelere özel olarak tasarlanan depolama ürünleri, çürüme ve kurtlanma gibi açık havada oluşabilecek sorunlara karşı dayanıklı şekilde geliştirilir. Hem suya hem de güneşe karşı da son derece dayanıklı olan bu ürünler, iç kısımda saklayacağınız eşyaların dış etkilerden korunmasını sağlar. Kapı ve pencere kilitleri ile menteşeler de bu ürünlerin tasarımlarının önemli parçaları arasında bulunur. Güvenliği arttıran kilit ve menteşe detayı, hırsızlık sorununa karşı ekstra önlem oluşturur. Rüzgâr sonucunda kapıların açılmasını engellemek için de dayanıklı kilit ve menteşe sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Kapılı ya da kapısız olarak kullanılmaya da uygun olan mobilyalar, mevsim şartlarına bağlı olarak esnek bir deneyime ulaşmanızı sağlar. Alyan anahtarı aracılığıyla menteşe bölümü sökülebilen depolama dolapları, çok yönlü bir kullanım için elverişlidir. Yerden yükseklik seviyeleri farklılık gösteren çok sayıda ürün bulunması sayesinde beklentilerinize ve bahçenize uygun mobilyaları kolayca seçebilirsiniz. Çatı bölümü ile dikkat çeken bahçe depo dolabı ürünleri de size sunulur. Çatıları estetik olarak dizayn edilen bu ürünlerle bahçenizi daha zarif ve dekoratif hale getirebilirsiniz. Çatı kaplaması bulunan bahçe depolama ürünleri, farklı renklere sahip alternatifleri içerir. Çatı uzunluğu ve çatı kesimi gibi farklı detayları da göz önüne alarak dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

  • Toprak, çim ve beton gibi farklı zeminlerle uyumlu şekilde üretilen bahçe depolama mobilyaları, evinizi daha işlevsel hale getirir.
  • Tozların iç kısma ulaşmasını engelleyecek şekilde dizayn edilen depolama araçları, hassas eşyalarınızın başarılı bir biçimde korunması için idealdir.
  • Plastik malzeme kullanılarak üretilen bahçe depolama dolapları, sağlam gövde yapılarıyla darbelere karşı dirençlidir.

Güven Veren Bahçe Depolama Dolabı Özellikleri

Hem üstten hem de önden kilitlenmeye uygun olan bahçe depolama dolapları sayesinde eşyalarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz. Raf sayıları değişiklik gösteren ahşap depolama ürünleri, farklı rafları farklı eşyalarınızı yerleştirmek için kullanmanıza olanak tanır. Çıkarılabilir rafları bulunan modeller, eşyalarınızın özelliklerine göre ayarlama yapmanıza yardımcı olur. Bahçenizde sıklıkla kullandığınız eşyaları istiflemek için bahçe depo modelleri arasındaki ürünlerin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Havuzunuzda kullanmanız gereken malzemeleri ya da çim biçme makineniz için gerekli olan ekipmanları bahçe depolama alanları oluşturarak muhafaza edebilirsiniz. Dolap ve kulübe gibi kullanıcı dostu ürünleri depolama kapasitelerini ve üretim malzemelerini göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. Düz ve eğimsiz alanlara yerleştirmeye özen göstererek bu ekipmanları sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Testlerden geçirilerek kullanımınıza sunulan bahçe depolama ürünleri, sağlığa zararlı maddelere başvurulmadan imal edilmiştir. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bahçe depolama alanı ürünleri, hijyenik bir kullanım için de uygundur. Silinebilir olarak geliştirilen plastik ya da ahşap mobilyalar, tozları ve kirleri yok etmenizi kolaylaştırır. Bahçenizde baktığınız hayvanlar için gerekli olan çeşitli malzemelere de bu kullanışlı mobilyalarda yer verebilirsiniz. Temizlik gereçleri ve yem çeşitleri gibi farklı ürünleri bahçenizdeki depoda saklayarak zaman ve alan kazanabilirsiniz. Depolama fikirleri geliştirmek isteyen kişiler için uygun olan dolaplar, geniş ve ferah yapılarıyla beğeni toplar.

  • Cila uygulanarak daha parlak hale getirilmiş dolapları ve kulübeleri tercih ederek parlak ve estetik görünümlü bir ürüne sahip olabilirsiniz.
  • Duvara sıfır olarak kullanılmaya uygun mobilyalar, kısıtlı alanlara sahip bahçeler için idealdir.
  • Dikey olarak geniş modellerin yanı sıra uzunlamasına yapıları ile yatay olarak bol bir alan sunan depolama dolapları da bulunur.

Bahçe Depolama Sandığı Fiyatları

Farklı bütçelere uygun fiyatları ile dikkat çeken bahçe depolama sandığı ürünleri, oldukça zengin bir seçki yaratır. Boyutlarına göre fiyatları farklılık gösteren bahçe balkon depolama sandığı çeşitleri, üretim malzemelerine bağlı olarak da alternatif fiyatlarla size sunulur. Üretimlerinde hangi ağaç türünün kullanıldığına bağlı olarak fiyatları değişen modeller, beklentilerinize uygun tercihler yapmanıza yardımcı olur. Bahçe depolama fiyatı bakımından göz atabileceğiniz sandık ve kulübe çeşitleri, farklı hacimlere sahiptir. Bu sayede gereksinimlerinizi dikkate alarak bahçeniz için en uygun gereçleri kısa bir sürede seçebilirsiniz. Kırılma ve delinme gibi sorunlara karşı dirençli olan plastik depolama ürünleri de son derece hesaplıdır. Çocuğunuzun oyuncaklarını saklamak ya da bahçe aletlerini bir arada depolamak için farklı plastik depolardan yararlanabilirsiniz. Hem ekonomik fiyatları sayesinde hem de sundukları alan yardımıyla depolama araçlarından tam verim alabilirsiniz. Paslanma ve küflenme gibi can sıkıcı sonuçlara karşı korunaklı olan bu ürünler, bütçenizi doğru kullanmanız için idealdir. Uzun ömürlü bahçe gereçlerine sahip olmak için enine ya da boyuna tasarımları ile ön plana çıkan dolap, kulübe, sandık modellerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden bağımsız bölmeleri bulunan depolama ürünleri, eşyalarınızı gruplayarak muhafaza edebilmeniz için geliştirilmiştir. Bahçelerin yanı sıra balkon ve teras gibi alanlarda kullanılmaya da uygun olan mobilyalar, fonksiyonel bir deneyime ulaşmanıza yardım eder. Otel ve kafeterya gibi işletmelerde ya da ofislerde kullanılmaya uygun tasarımlara sahip depolama ürünleri de işlevsellikleri ile öne çıkar.

Bahçe ve Balkon Depolama Dolabı ile Eşyalarınızı Muhafaza Edin

Kapaklı tasarım avantajına sahip bahçe depolama dolapları, eşyalarınızı soğuk ve sıcak hava koşullarına karşı korumanız için geliştirilmiştir. Kapak kalınlıklarına ya da gövde kalınlıklarına bağlı olarak alternatifleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Çanta, hortum, tamir aletleri gibi farklı ekipmanlara kısa bir sürede ulaşmak için bahçenizdeki uygun alanlarda pratik dolaplara yer verebilirsiniz. Depolama dolapları sıcaklık değişimlerine kolayca adapte olan parçalardan meydana gelir. Böylece yaz ve kış mevsimleri arasındaki farklı hava koşulları sonucunda ürününüzün gövdesinin yıpranması engellenir. Balkon depolama ürünleri de rüzgâra ve düşük sıcaklık değerlerine karşı dirençlidir. Bu mobilyaları dilerseniz evinizin bahçesinde ya da terasınızda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Balkon deposu olarak kullanabileceğiniz saklama dolapları, sebze ve meyve yerleştirmek için de uygundur. Öte yandan çeşitli oyuncakları veya temizlik malzemelerini de saklama dolapları aracılığıyla muhafaza edebilirsiniz. Plastik veya ahşap balkon depolama mobilyalarını inceleyerek eviniz için uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Balkonunuzdaki diğer eşyaların plastik ya da ahşap ağırlıklı olmasını dikkate alarak seçimlerinizi şekillendirebilirsiniz. Sık kullanmadığınız eşyaları toplu olarak saklayıp alandan tasarruf etmek için dolap ya da kulübe modellerinden yardım alabilirsiniz. Hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda kullanılabilen bu ürünler, farklı noktalardan etkin şekilde yararlanmanız için dizayn edilmiştir.

Çok Amaçlı Bahçe Depolama Ürünlerini Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kurulum işlemlerinin doğru şekilde gerçekleştiğinden emin olduktan sonra depolama ürünlerini kullanmaya özen göstermelisiniz. Islak ürünleri bahçe depolama ürünlerinin raflarına yerleştirmemeye dikkat ederek olası sorunları engelleyebilirsiniz. Kuru ve temiz halde olan eşyaları dolapların içerisinde yer alan bölmelere yerleştirebilirsiniz. Katlanmaya uygun olan eşyaları katlayarak depolama kulübesine yerleştirmeniz, diğer eşyalarınız için ekstra alan açmanızı mümkün hale getirir. Düzenli aralıklarla dolap, kulübe ve sandık gibi depolama ürünlerini temizlemeye dikkat etmelisiniz. Bu ürünleri temizlerken temizleyici sprey kullanmanız, hijyenik sonuçlar elde etmenizi kolaylaştırır. Çizik oluşumunu engellemek için yumuşak kumaş dokusuna sahip bezlerle beraber rafları ve kapakları silebilirsiniz. Uzun ve yüksek kulübelerle dolapları zemine yerleştirirken alanda girinti ve çıkıntı bulunmadığını kontrol etmelisiniz. Böylece sarsıntılara ve olası kazalara karşı güvenli bir şekilde depolama ürünlerini kullanabilirsiniz. İçeriklerinde hortum askısına ve avadanlık bölümüne yer verilen depolama araçları da size sunulur. Hortumunuzu az alan kaplayacak şekilde kulübe ya da sandık içerisinde saklamak için hortum askılığından yardım alabilirsiniz. Bahçenizi ya da balkonunuzu daha estetik göstermek adına birbirini tamamlayacak mobilyaları seçmeye dikkat etmelisiniz. Kulübe, dolap ve sandık gibi mobilyaları renkleri açısından uyumlu olan modeller arasından seçip yaşam alanlarınızın dekorunu zenginleştirebilirsiniz. Koçtaş güvencesiyle birbirinden pratik bahçe depolama gereçleri arasından seçimlerinizi şekillendirebilirsiniz. Dilediğiniz modeli hemen satın alarak evinizin gereksinimlerine akılcı çözümler üretebilirsiniz.

Bahçe Depolama Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe Depolama Ürünlerinin Boyutları Nasıldır?

Mini boyutlarda üretilen bahçe depolama ürünlerinin yanı sıra büyük ebatlara sahip mobilyalar da bulunur. Enine ya da boyuna doğru üretilmiş mobilyalar, sahip olduğunuz alanın fiziksel özelliklerine göre seçim yapmanıza imkân tanır. Dar şekilde tasarlanan bahçe depolama ürünleri küçük bahçeler için uygundur. Geniş gövdeleri ile öne çıkan ürünleri ise yüksek depolama kapasitesi elde etmek adına kullanabilirsiniz.

Bahçe Depolama Ürünleri Seçerken Neye Dikkat Edilmelidir?

Sahip olduğunuz alanın ölçülerini önceden detaylı şekilde öğrendikten sonra bahçe depolama ürünlerini seçebilirsiniz. Birden fazla depolama ürününü bahçenizde ya da evinizin diğer noktalarında kullanmak için renk uyumu yaratan mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Daha fazla göster
34 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: