150 TL Üzeri Kargo Bedava

Batarya Setleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Birbirleriyle Uyumlu, İşlevsel ve Kullanışlı Batarya Setleri

Kişisel bakım ve temiz bir ortam için su tesisatının sorunsuz işlemesi önemlidir. Batarya setleri suyun akış hızını ve sıcaklığını ayarlamak için kullanılır. Banyo batarya setleri farklı parçalar içeren tasarımları ile yaşam alanlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılar. Set içinde sadece musluk değil duş başlığı, duş hortumu, mutfak çeşmesi gibi farklı ürünler de yer alır. Banyo dekorasyonunda bütünlük oluşturmak için set halinde sunulan modelleri tercih edebilirsiniz.

Büyük ve küçük banyolarda lavabo tasarımları farklılık gösterir. Lavabo çeşmesini seçerken bazı detaylara önem vermeniz gerekir. Batarya setleri içinde yer alan lavabo musluğu duş bataryaları ve duş başlıkları ile birlikte sunulur. Bu sayede banyonuzda şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Batarya Setleri Modelleri

Batarya setleri her ihtiyaca yönelik hazırlandığı için farklı parçalar içerir. Güvenilir markaların sunduğu modeller sayesinde yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Gün içinde çok sık kullanılan eşyalardan biri olan ürünler çabuk bozulmaması için kaliteli malzemeden yapılmalıdır. Kişisel bakım ve hijyen için önem taşıyan musluk modelleri sürekli aç kapa işlemine maruz kalır. Sızdırma, damlatma, akış hızı yavaşlaması gibi tesisat sorunları yaşamamak için güvenilir markaların modellerini tercih etmeniz gerekir. Artema batarya setleri, garanti süresi ve kapsamı ile öne çıkar. Uzun süre sektör tecrübesi ile kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarını iyi şekilde analiz eden Artema, şık tasarıma sahip batarya modelleri sunar. Yaşam alanlarınızın konforunu bir süt seviyeye taşımak için bu modelleri tercih edebilirsiniz.

ECA batarya setleri, kaliteli ve paslanmaz malzemesi ile kullanıcılarından tam not almayı başarır. Güven duyulan marka imajı ve geleceğe yatırım yapan vizyonu sayesinde yaşam alanlarınız için ideal bir duruş sergiler. Evinizi dekore ederken, tesisat sisteminizi yenilerken, banyonuzu tasarlarken ECA batarya setlerini değerlendirebilirsiniz.

3’lü Batarya Seti

Banyo bataryası set modellerinde yer alan ve farklı parçalar içeren tasarımlar dekorasyonun bütünlük kazanması için önemlidir. Üçlü batarya seti; lavabo musluğu, duş bataryası ve hortumu ile birlikte duş başlığı içerir. Kaliteli malzemeden yapılan ürünler paslanmaya karşı dirençlidir. Uzun süreli kullanım sağlayan dayanıklı yapısı sızdırmalara karşı etkili bir çözüm sunar. El yıkama lavabosunda genellikle tek kulplu olarak tercih edilen modeller yer alır. Duş batarya setleri ise sıcak ve soğuk suyu ideal şekilde ayarlayabilmeniz için iki kollu, çevirmeli şekilde tasarlanır. Duş hortumu gevşemeye karşı dayanıklı şekilde hazırlanır. Duş başlığında farklı modeller öne çıkar. Yağmurlama, masaj etkili başlık özelliklerinin yanı sıra oval, kare, yuvarlak gibi farklı şekiller de başlık tasarımlarında yer alır.

4’lü Batarya Seti

Mutfak bataryası da içeren dörtlü batarya setleri daha geniş seçenekler sunar. Yaşam alanlarınızın su tesisatını yenilerken bu setleri tercih edebilirsiniz. Duş bataryası, lavabo musluğu ve mutfak çeşmesi ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir set içinde tamamlayabilirsiniz. Duş bataryasının tamamlayıcısı olarak duş başlığı ve hortumu da set içinde yer alabilir. Bu ürünlerin doğru şekilde monte edilmesi, ayarlanabilir el duşunun olması kullanıcıların konforlu bir banyo deneyimi yaşamasını sağlar.

Tepe yağmurlama ve masaj özelliği olan robot duş başlıkları banyo deneyiminizi üst noktalara taşır. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak, gerilen kaslarınızı yumuşatmak, kişisel bakımınızı konforlu şekilde tamamlamak için fonksiyonel özellikler taşıyan tepe duş setlerini tercih edebilirsiniz.

Batarya setleri her dekorasyona ve zevke hitap etmek için farklı renk seçeneklerine sahiptir. Çelik, krom ve pirinçten üretilen batarya setleri altın, gümüş ve beyaz renk tasarımları ile ilgi çekici bir stil sunar. Banyonuzun dekorasyonuna uygun olanı seçebilir, özgün stilinizi yansıtabilirsiniz.

Batarya setleri içinde yer alan duş rafları kişisel bakım anında kullandığınız ürünleri düzenli şekilde saklamanız için önemlidir. Banyodaki ortama uygun şekilde tasarlanan raflar sayesinde düzenli bir duş alanı yaratabilirsiniz.

Banyo Batarya Setleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Batarya seçimi konforlu bir yaşam için önemlidir. Kişisel bakım ve hijyenik yaşam alanı için su tesisatınızın sorunsuz çalışması gerekir. Banyo ve mutfak gibi alanlarda tercih ettiğiniz musluk modelleri hem dekorasyon hem tesisat için kritik öneme sahiptir. Banyo için batarya seti seçerken bazı önemli noktalara dikkat edebilirsiniz:

 • Mevcut seçenekler arasından seçim yaparken önemli nokta, kalitedir. Güvenilir markaların sunduğu ve garanti kapsamı geniş olan musluk modelleri uzun süreli kullanım sağlar.
 • Yaşam alanlarınızın tesisat özellikleri model seçimini etkiler. Suyun akış hızı, basınç noktası, tesisatın yapısı musluk seçiminde önemli rol oynar. Bazı duş başlıkları ve bataryalar düşük su basıncında düzgün çalışmayabilir.
 • Nemli ortamlarda bulunan musluk modelleri için kaliteli malzemeden üretilmesi önemlidir. Paslanma, kireçlenme, aşınma gibi sorunları yaşamamak için pirinç, krom ve çelikten üretilen modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Kullanıcıların fiziksel özellikleri ve kullanım alışkanlıkları batarya setleri için önemlidir. Çocuklar ve engelli bireyler için el duşu işlevsel bir kullanım sunar. Hareket kısıtlılığı olan kişiler için pratik şekilde açıp kapanabilen modeller seçilmelidir.
 • Uzun süre ıslak kalan ürünler zamanla paslanabilir. Kolay temizlenen musluk modelleri yaşam alanlarınızın hijyenik olması için gereklidir. Ürünleri temizlerken özenli olmanız önemlidir.
 • Musluk seçiminde iç sistemler önem taşır. Özellikle sıva altına döşenen setler içinde kurşun gibi zararlı maddelerin olmamasına özen göstermelisiniz. Kurşun zamanla aşınarak suya karışır ve insan sağlığı için büyük risk oluşturur.
 • Batarya setlerinin tasarımları banyo ve mutfak dekorasyonu için önemlidir. Minimal tasarıma sahip musluklar modern dekorasyonlarda öne çıkar. Klasik dekorasyon stili için krom ve pirinçten üretilen çevirmeli modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Sıva altı ve sıva üstü batarya modelleri farklılık gösterir. Kullanım alışkanlığınıza ve yaşam alanlarınızın tesisatına göre seçim yapmanız önemlidir. Sıva altı batarya modelleri tamir işlemleri için daha zahmetli bir yapıya sahiptir. Eğer su tesisatınız sık sorun çıkarıyorsa sıva üstü modeller sizin için daha uygun olur.

Batarya Setleri Nasıl Monte Edilir?

Banyo ve mutfaklarda bataryaları monte ederken uygun aletlere sahip olmanız gerekir. Bağlantı hortumları ve çevirme anahtarları montaj işleminde avantaj sağlar. Ürünleri yerleştirirken çelik halkaları duvara yerleştirmek önemlidir. Musluk takılmadan önce çelik halkalar duvara yerleştirilmelidir. İki taraftan eşit şekilde banyo bataryasını tesisata yerleştirdikten sonra elinizle sıkma işlemi yapmanız gerekir. Elle sıkamadığınız noktadan sonra uygun anahtar ile sıkılaştırmanız önemlidir. Dikkatli şekilde çevirme yaparsanız hem üründe hem duvarda çatlama meydana gelmesini önleyebilirsiniz. Montaj sırasında ürünlerin çatlaması musluğun kullanım sırasında çabuk aşınmasına neden olabilir.

Sıva altı duş bataryaları montajı biraz daha zahmetlidir. Bu nedenle yeterli bilgiye ve donanıma sahip değilseniz bir uzmandan destek alabilirsiniz. Garanti süresi ve kapsamı geniş olan batarya setleri herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yardım almanızı kolaylaştırır. Güvenilir markaların bataryalarını tercih ederek kullanım anında sorun yaşarsanız hemen yetkili kişilerden görüş alabilirsiniz.

Batarya Setlerini Temizlerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Batarya setleri ilk günkü gibi temiz ve parlak olduğunda şık bir görünüm sunar. Hijyenik bir kullanım için bataryaların doğru malzemelerle ve uygun tekniklerle temizlenmesi önemlidir:

 • Banyo batarya duş seti modelleri sabun ve su lekelerinden dolayı zamanla paslanabilir. Bu olumsuz görüntüyü engellemek için düzenli olarak bataryalarınızı temizlemeniz gerekir. Doğal malzemelerden elde edilen temizlik ürünlerini musluk temizliğinde kullanabilirsiniz.
 • Pas ve kireç oluşumuna karşı limon, karbonat ve sirke gibi doğal maddelerden destek alabilirsiniz. Yüksek kimyasal içeren deterjanlar ürünün malzemesine zarar verebilir. Aşındırıcı özelliği olan kimyasallardan uzak durmanız gerekir.
 • Ürünlerin temizlerken sert kıllı fırçalar yerine sünger ve mikrofiber bezleri kullanmanız daha uygun olur. Ürünün dış yüzeyini çizerseniz daha çabuk paslanmasına neden olabilirsiniz. Bu yüzden yumuşak bez kullanmak ve nazik hareketler uygulamak gerekir.
 • Zaman içerisinde ürünün kenar ve köşe kısımlarında sabun artıkları ve kireç kalıntıları olabilir. Yumuşak kıllara sahip diş fırçaları ile ulaşılması zor olan noktalara temas edebilirsiniz. Bu tarz ürünlerin dip köşe şekilde temizlenmesi uzun süre dayanıklı kalması için etkilidir.
 • Silme ve temizleme işleminden sonra mutlaka kurulama yapmanız önemlidir. Kurulama işlemi her kullanımdan sonra yapıldığında duş bataryalarında su lekeleri oluşması önlenebilir. Bu sayede batarya setleri ilk günkü gibi şık ve parlak görünür.

Batarya Seti Fiyatları

Batarya set fiyatları; malzemesine, kalitesine, modeline, çeşitliliğine göre değişiklik gösterir. Güvenilir markaların kaliteli malzemeden üretilen batarya set fiyatları yüksek aralığına sahiptir. 4’lü batarya setleri tek bataryalara göre yüksek fiyatlıdır. Mutfak musluğu, el lavabosu bataryası ve duş başlığı içeren bu setler yaşam alanlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılar. 3’lü batarya seti fiyatları seçeneği erişilebilir olması ile kullanıcıların çok sık tercih ettiği modeller arasında yer alır. Sıcak ve soğuk su akışını kontrol etmek için banyolarda işlevsel özelliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Seçim yaparken batarya set fiyatından daha çok kalitesine önem vermeniz gerekir. Şebeke suyundaki aşındırıcı maddelerin ürün içindeki malzemeleri olumsuz etkilemesi durumunda sağlığınız risk altına girer. Bu nedenle su tesisatı için malzeme seçerken mutlaka güvenilir markaların sunduğu tasarımları değerlendirmeniz gerekir.

Koçtaş, kaliteli malzeme seçimi ve uygun ödeme koşulları ile yaşam alanlarınıza konfor getirir. Her ihtiyaca yönelik hazırladığı modeller sayesinde kişisel bakım hijyen konusunda size destek olur. Hemen siz de yaşadığınız ortamın tesisatına ve dekorasyonuna uygun olan modellerden birini seçebilir, erişilebilir batarya seti fiyatları ile bütçenizi zorlamadan hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Batarya Setleri ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Batarya setleri içerisinde neler bulunur?

Batarya setleri, farklı malzemelerden oluşur. Lavabo musluğu, duş başlığı ve hortumu, banyo bataryası ile tam kapsamlı bir set hazırlanır. Banyo ve mutfak alanlarınızda konforlu bir deneyim yaşamak, dekorasyonda bütünlük sağlamak ve sıcak soğuk suyu kontrol etmek için batarya setlerini tercih edebilirsiniz.

Banyo batarya seti alırken nelere dikkat edilmeli?

Batarya setleri arasından seçim yaparken; kalitesine, markasına, garanti kapsamına, montaj işlemine, tesisat uygunluğuna ve dekorasyon stiline önem verilmelidir. Banyonuzu daha işlevsel hale getirmek için set halinde sunulan modelleri değerlendirmeniz gerekir. Farklı duş başlık tasarımlarına sahip olan setler içinden kullanım alışkanlığınıza ve fiziksel özelliklerinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Batarya seti fiyatları ne kadar?

Fiyatlar modele göre değişiklik gösterir. 3’lü veya 4’lü olarak sunulan setler farklı fiyat aralıkları ile sunulur. Ürünlerin markasına, kalitesine, garanti kapsamına, yapısına göre fiyat farkı olabilir. Bütçenizi zorlamadan banyonuzu yenilemek için güvenilir markaların sunduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. Musluk seçiminde kaliteli malzeme kritik önem taşır. Ucuz fiyata sahip kalitesiz ürünler su tesisatınız ve sağlığınız için büyük risk oluşturur.

En Çok Satan Batarya Setleri Hangileri?

Koçtaş Batarya Setleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Siyah Batarya Seti
 2. 3'lü Batarya Seti (Kuğu Lavabo - Kuğu Evye - Banyo Bataryası)
 3. Sam 5 Yollu Batarya Takımı
 4. Siyah 3 Lü Batarya Seti
 5. Artema Flo S Lavabo Bataryası + Banyo Bataryası + Trend Robot Duş Seti
Daha fazla göster
157 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: