200 TL Üzeri Kargo Bedava

Çift Kişilik Battaniye

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel ve Dekoratif Ev Tekstil Ürünleri Arasına Giren Çift Kişilik Battaniye Çeşitleri

Çift kişilik yataklar ile uyumlu olarak kullanabilen ev tekstil ürünlerine çift kişilik battaniye ismi verilir. Çift kişilik battaniyeler konforlu bir uyku deneyimi için büyük bir yardımcıdır. Fazladan sıcak bir yatak elde etmek için yorganın üstüne yerleştirilerek kullanılabilir. Farklı materyallerden üretilen modelleri olduğu için dokuları birbirinden farklıdır. Verdiği yumuşaklık hissiyatı modelden modele değişiklik gösterir.

Kadife, polar, yün, pamuk, polyester gibi farklı kumaşlar ile ortaya çıkarılan çift kişilik battaniyeler sunduğu farklı özellikler doğrultusunda edinilir. Yumuşaklık hissiyatına önem verenler doku olarak daha yumuşak modeller arasından ürünlere karar verir. Yumuşaklık yerine sıcak tutma özelliğinin yüksek olmasını bekleyenler bu özellikleri olan modellere yönelir. Farklı ihtiyaçlara uyan alternatiflere kolayca ulaşmak mümkündür. Çünkü farklı gereksinimlere hitap eden ürünler mevcuttur.

Çift kişilik battaniyeler yalnızca üretiminde kullanılan malzemeler konusunda farklılaşmaz. Görünüş olarak renk ve desenleri de birbirinden çeşitlidir. Bireyler ürün seçiminde fonksiyonel özellikler kadar görünüme de önem verir. Çünkü çift kişilik battaniyeler sıcak tutma görevinin yanı sıra dekoratif bir ev tekstil ürünü olarak da kullanılır. Beyaz, siyah, krem, kırmızı, mor, mürdüm, bordo gibi çok çeşitli renklerde modelleri mevcuttur. Düz ve sade renkleri üzerinde taşıyan modeller, tek renk tasarımları sevenlere hitap eder. Ancak birden çok rengin kombinasyonu ile oluşturulan modeller de vardır. Çok renkli veya tek renkli modeller kişisel beğeniler düşünülerek seçilir.

Farklı dokulara sahip ürünler, kullanıcıların önüne geniş bir seçenek yelpazesi olarak çıkar. Kabartmalı tasarlanan çeşitler, dokusu ile belirgin hâle gelir. Motifli, desenli, baskılı, nohut gibi farklı türleri olan çift kişilik battaniye alternatifleri arasından beğenilere göre seçimler gerçekleştirilir.

Ürünlerin ölçüleri de farklı boyutlardaki çift kişilik yataklara uyumlu olacağı şekilde değişir. Bireylerin yataklarının ölçüsünü doğru tespit ederek ölçülerini de aynı doğrultuda belirlemesi gerekir. Ölçü, renk, doku ve üretim materyali doğrultusunda birçok farklı ürün çeşidi mevcuttur.

Çift kişilik battaniyeler kalınlıklarına göre de birbirinden ayrılır. Bireyler kullanacağı mevsimi düşünerek farklı kalınlıkta olan ürünler arasından seçim yapabilir. Örneğin kalın olanlar soğuk günler için tercih edilebilir. İnce modeller ise yaz ve ilkbahar gibi mevsimlerde kullanılır. Bireyler ihtiyaçlarına göre bir model belirleyerek uygun şekilde kullanmaya başlayabilir.

Çift kişilik battaniye fiyatları, bireyler için seçim kriterleri arasında yer alır. Uyku kalitesini yükseltecek ve yatak odalarına görsel olarak katkı sağlayacak ürünleri seçerken tüm özellikleri dikkat alınmalıdır. Yapısındaki malzemenin kalitesine ve ürünün ölçülerine bağlı olarak ürünler farklı fiyat değerleri ile kullanıcı karşısına çıkar. Renk, desen, üretim materyali, bakım özellikleri gibi kriterlere bakarak bireyler kendilerine uygun bir model belirler.

Tekli alındığı gibi takım hâlinde de edinilebilen ürünlerdir. Çift kişilik battaniye seti, içerisinde ev tekstili için gerekli olan farklı parçaları aynı anda barındıran ürün içerikleridir. Çift kişilik battaniyelerin yanı sıra içerisinde yatak için kullanılması gereken bazı eşyaları barındırır. Set içeriğinde yatağı koruma görevi gören çarşaf yer alabilir. Yastıkları koruma özelliğine sahip yastık kılıfları da setlerin içinde bulunabilen ürünlerdir. Bunların dışında takımlara nevresim de dahil olabilir.

Farklı ev tekstil ürünlerini içerisinde barındıran setler kullanışlı bir deneyim yaratır. Takımların içerisinde bulunan parçalar birlikte işlevsel bir kullanıma yardım eder. Parçalar görünüm olarak birbiriyle uyumlu tasarlandığı için yatak odalarına dekoratif olarak katkı sağlar. Bireyler birçok farklı renk ve motifte üretilen setlere bakarak alanlarının dekorasyonuna göre seçimler gerçekleştirebilir. Hem dekorasyona hem de zevklere uyan tercihler yapılarak üründen maksimum verim almak mümkündür. Çift kişilik battaniye fiyatları set hâlinde alındığında farklılıklar gösterir. Ürünleri ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde ister takım ister tekli olarak edinebilirsiniz.

Çift Kişilik Battaniyelerin Üretiminde Kullanılan Malzemeler ve Özellikleri

Triko, polyester, örgü, pamuk, peluş, polar, yün gibi çok çeşitli malzemeler kullanılarak ortaya birçok çeşitte çift kişilik battaniye çıkar. Her bir materyalin ürüne yüklediği özellik farklı olur. Kış veya yaz aylarında kullanmak üzere bireyler farklı üretim malzemelerinden elde edilen modelleri tercih eder. Kış aylarında yüksek sıcaklık sağlaması adına pamuk, yün, örgü gibi türler edinilebilir. Sentetik yapıda olan çift kişilik battaniyeler arasında polyester, peluş, akrilik gibi modeller bulunur. Sıcak tutan yapısı ile bireylerin tercihleri arasına girer.

Yün modeller, hafif ya da ağır olan türlerini kullanıcılara sunar. Sert kış mevsimlerinin yaşandığı yerlerde rahatlıkla kullanılır. Yün çift kişilik battaniyelerin modern tasarımlarda üretilen modelleri arasında hafif ve pürüzsüz yapıda olanlar mevcuttur.

Polar çift kişilik battaniyeler, yüksek düzeyde konfor sağlayan modellerdendir. Hafif yapıya sahiptir ve yumuşacık dokusuyla uyku sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Sıcak bir yatak oluşturmak adına tercih edilecek modellerden biridir.

Peluş çift kişilik battaniye modelleri, yumuşacık dokusu ve geniş renk çeşitliliği ile edinilir. Gece uykusu sırasında konforlu bir deneyim yaratır. Kadife çift kişilik battaniyeler, uzun süre sıcak tutan ve yumuşak yapıya sahip bir modeldir. Kendine has kısa tüylü bir kumaş ile üretilen ürün, kış aylarında konforlu biçimde kullanılır. Kumaşı gereği parlak bir görünüme sahiptir. Estetik duruşuyla dekorasyonu zenginleştirme görevi görür.

Vellux kumaş ile üretilen ürünler ise kadifeye benzer bir dokudadır. Alerjik reaksiyonlara sebep olma riski oldukça düşüktür. Hipoalerjenik yapısı sayesinde alerjisi olan bireylerin tercih edeceği modellerden biridir. Çok sayıda yıkanmaya karşı direnç gösteren yapısı vardır. Pamuklu modeller yatakta alerjen oluşumu azaltan bir özelliğe sahiptir. Nefes alabilir yapıdadır ve yumuşak hissiyatı sayesinde konfor sağlar.

Diğer bir model ise elektrikli çift kişilik battaniyedir. İstenen sıcak ortamın kısa sürede oluşmasını sağlar. Sıcaklık derecesi bireylerin istediği ölçüde ayarlanabilir. Manuel olarak sıcaklık ayarlaması yapılır. Çift kişilik olduğundan iki bireyin kullanımı için tasarlanır. Öne çıkan özelliklerinden biri yatağın farklı tarafında kalan kullanıcıların sıcaklığı kendine göre belirleyebilmesidir. Elektrikli çift kişilik battaniye her bireyin kendi tarafının sıcaklığını ayarlayabileceği bir nitelik taşır. Elektrikli çift kişilik battaniye, hızlıca sıcaklık vermesi açısından son derece kullanışlıdır. Ancak kullanım sırasında üzerine yorgan ve benzeri başka bir ürün konmaması önemlidir.

Çift kişilik battaniye fiyatları, ürünlerin hangi materyalden oluştuğuna göre farklılıklar içerir. Maliyetli malzeme ve kumaşlar kullanıldıysa fiyat etiketleri daha yüksek olur. Uzun ömürlü kullanım için kaliteli bir yapıya sahip olan modeller edinilmelidir. Kullanılan materyallerin dayanıklılığı ürünlerin fiyat aralığını belirler. Uzun süreli ve sorunsuz bir kullanım için sağlam yapıda çift kişilik battaniyeleri edinmek gerekir.

Bireyler sağlığı için uygun yapıda olan çift kişilik battaniye modellerini belirler. Üretim materyallerinin yanı sıra ölçü, renk ve desen gibi diğer kriterlerin de gereksinimleri karşılayacağından emin olunmalıdır. Yatak odalarınızın dekorasyonuna ve kişisel beğenilerinize uygun çift kişilik battaniye türlerinde karar kılarak verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Pamuklu Yapıda Üretilen Çift Kişilik Battaniye

Pamuklu yapıdaki çift kişilik battaniyeler avantajlı yönleri sayesinde bireylerin tercihleri arasına girer. Tüylenme ve dökülme gibi olumsuz etkiler gözlenmeyen yapıdaki ürünlerdir. Tiftiklenme yapmadan uzun süreli olarak sorunsuz bir kullanım sağlamak mümkün olur. Dökülme, tiftiklenme gibi olumsuz durumların oluşmaması sayesinde solunum yolu rahatsızlığı çeken bireyler için ideal türden bir çift kişilik battaniye türüdür.

Pamuklu çift kişilik battaniyelerin yatakta alerji oluşumunu azaltan niteliği oldukça önemlidir. Alerjisi olan veya astım benzeri hastalıklar taşıyan bireyler için uygun modellerdendir. Ancak yine de alerji türüne bağlı olarak kişiye uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Yapısı sayesinde cildi tahriş etmez.  Yumuşak dokusuyla tene temas ettiğinde konforlu bir his bırakır. Pamuklu çift kişilik battaniyeleri edinerek son derece konforlu bir deneyim yaratılır. Bireyler pamuklu türleri istediği amaç ile kullanabilir.

Kullanım alanlarından biri, yorganın üstüne bir katman daha eklemek için faydalanılmasıdır. Böylece soğuk kış günlerinde daha sıcak bir ortam yaratılmasına yardım eder. Çift kişilik yataklara uyumlu olacak ölçüleri değişen çeşitlerle pratik bir kullanım sağlanır. Çift kişilik yataklarda kullanılacak ise yatak ölçüleri ile uyumlu olan modeller tespit edilmelidir.

Öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de yıkanmaya karşı dirençli bir yapı sergilemesidir. Bu özelliği sayesinde kirlendiği hissedildiği zaman sık sık yıkanabilir. Yıkansa da yapısal olarak bozulmalar göstermez. Uzun ömürlü modeller arasında bulunduğu için bireyler yönünden tercihlerde üst sıralarda yer alır. Önemli özelliklerinden bir tanesi de nefes alabilir yapısıdır. Uyku sırasında kullanıldığında yüksek konfor sağlar. Kesintisiz uykular yaşanması konusunda büyük yardımcıdır. Yumuşak yapısıyla bireyler için rahat bir uyuma alanı oluşturur. Aynı zamanda tüm mevsimler için kullanımı uygundur. Çok yönlü kullanılabilmesi bireyler için avantajlı yönlerden bir tanesidir.

Bireyler isterse pamuklu modelleri yorgan yerine de kullanabilir. Havanın sıcaklığına ve bireylerin isteklerine göre üründen istenen şekilde yararlanılabilir. Çift kişilik yataklara uygun modelleri olduğu için yataklarda yatak örtüsü gibi de kullanımı sağlanabilir.

Pamuklu modeller farklı renk ve tasarım seçenekleri ile dekoratif bir ev tekstil ürünü niyetiyle kullanılabilir. Renk, desen ve doku olarak farklı modelleri mevcuttur. Geniş bir renk skalası olduğu için alanların her biri için uygun türler belirlenebilir. Beyaz, krem, bej gibi açık renklerin yanı sıra rengarenk modeller de mevcuttur. Turuncu, sarı, yeşil, turkuaz, fuşya gibi renkli seçenekler; renkli dizaynları seven bireylere hitap eder. Özellikler hareketli ve dinamik bir tasarım oluşturmak için desenli ve renkli seçenekler son derece idealdir.

Bireyler pamuklu çift kişilik battaniye fiyatlarını da inceleyerek her yönden kendilerine uyacak bir ürün belirleyebilir. Ölçü ve kaliteleri farklı olan pamuklu modeller arasından alanlara ve kişisel beğenilere uygun seçimler yapılmalıdır. Böylece işlevselliğinin yanı sıra dekoratif olarak da çift kişilik battaniyelerden yararlanmak mümkün olur. Yatak odalarınıza ve bütçenize uygun alternatifleri iyice inceleyerek ideal modelleri edinebilirsiniz.

Polar Çift Kişilik Battaniyeler ve Özellikleri

Polar kumaş kullanılarak üretilen ürünler, bireylerin kullanım amacına uygun olduğu müddetçe tercih edilir. Kendi modelleri içerisinde farklı yapılardaki türler bulunur. Uzun, kısa, ince, kısa tüylü olan modeller bireylerin isteklerine bağlı olarak tercih edilir. Kumaşının sağladığı özellikler nedeniyle vücut ısısının sabit durumda kalmasına yardım eder. Yalıtım özelliği son derece yüksek olan polar çift kişilik battaniye, soğuk havalarda kullanıma uygun bir ürün çeşididir. Bireyler üşümelerini engellemek için polar yapılı ürünlerden yardım alabilir.

Hafif bir yapıya sahip olduğu için kolay bir şekilde kullanılabilir. Ağırlık yapmayan özellikleri sayesinde rahatsız bir kullanım meydana gelmez. Yumuşacık dokusu sayesinde vücut ile temas ettiğinde rahatlık hissi verir. Yüksek ve sık ipliklere sahip oldukları için temizliğinde kullanılan yumuşatıcı ve deterjan gibi maddelerin kokusunu muhafaza eder. Böylece uzun süreli olarak temiz bir koku sunar.

Kullanım ve bakım nitelikleri doğrultusunda son derece kullanışlıdır. Genellikle elde ve çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilen bir özelliktedir. Çamaşır makinesinde yıkanabilen polar modeller, kısa süre içinde kuruma özelliği gösterir. Böylece kış gibi kuruma işlemlerinin zorlu olabildiği mevsimlerde rahatlıkla temizliği gerçekleştirilebilir.

Çift kişilik polar battaniye, ince ve kalın çeşitleriyle farklı hava koşullarında kullanılmaya müsaittir. Ayrıca renk ve desen gibi tasarım özellikleri bakımından da oldukça zengindir. İhtiyaçlara göre ince veya kalın modelleri arasından seçim yapılır.

Polar çift kişilik battaniye fiyatlarının bireyler için ekonomik olduğu söylenebilir. Ancak kaliteleri ve ölçüleri farklı olan türleri mevcuttur. Satın almadan önce mutlaka kaliteli yapıda olup olmadığı incelenmelidir. Kaliteli ürünler, problemsiz ve uzun süreli kullanımları beraberinde getirir. Alanlar için uygun polar çift kişilik battaniyeleri seçerken bütçeye uyumlu olmasına da dikkat edilir. Bütçeye, dekorasyona ve kişisel beğenilere uygun türleri hemen alabilirsiniz.

Çift Kişilik Battaniyelerin Tasarım Anlamında Farklı Modelleri

Çift kişilik battaniyelerin üretim materyallerinin değiştiği gibi tasarım anlamında da çeşitliliğe sahiptir. Düz ve sade olarak tasarlanan modeller, gösterişsiz ürünleri seven bireylere hitap eder. Sade ve şık olması özellikle modern dekore edilen alanlara son derece uygun olur. Ancak tüm alternatifler düz renk ve sade olarak tasarlanmaz.

Hareketli ve canlı dekorasyonları sevenler için çok renkli çift kişilik battaniyelere de ulaşılabilir. Desen, baskı ve doku gibi özellikleri değişen ürünlerde birçok farklı çeşidi mevcuttur. Nohut, fitilli, dantelli, motifli, güpürlü gibi görünüm ve doku olarak birbirinden farklı alternatifler bireylerin beğenilerine göre seçilir. Şık görünümü sayesinde modern alanlara uyumlu olarak kullanılabilen türler vardır.

Fitilli görünüme sahip ürünler de şık duruşu ile ortamları dekorasyon anlamında zenginleştirir. Fitilli modellerde uzun çizgiler hâlinde bir doku mevcuttur. Birçok farklı renk ve ölçüde modeline rastlanabilir.

Farklı ve yaratıcı tasarımlardan biri çift kişilik nohut battaniyedir. Yüzeyinde nohut büyüklüğünde ve yuvarlak formda çıkıntılar bulunan bir modeldir. Temas edildiğinde çıkıntıları hissetmek mümkün olur. Geniş renk çeşitliliği ile istenen modeldeki tür tercih edilebilir. Nohut battaniye çift kişilik üretilen türleri ile çift kişilik yataklara uyumlu olarak kullanılır.

Daha çok klasik tasarımlara uyum sağladığı söylenebilen dantelli modeller de bulunur. Kenar veya orta kısmına eklenen dantel detayları ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Dantelli çift kişilik battaniye, dantel gibi işleme yapılarını seven bireylere hitap eder.

Motif şeklinde kabartmalı olan modeller, ortamlara uyumu değerlendirilerek tercih edilir. Dokusal yapısı düz olan ancak baskılı veya desenli modeller de mevcuttur. Üzerinde gül, yaprak, geometrik şekiller, etnik desenler, ekose, soyut baskılar, güneş, örgü gibi çok çeşitli desenlerin olduğu alternatifler üretilir. Üzerinden birçok farklı temaya ait baskılar olan ürünler, kişisel tercihlere bağlı olarak seçilir. Dileyenler düz renkler arasından seçim yaparken dileyenler hareketli görünümler oluşturmak adına çok renkli ve desenli modelleri tercih eder.

Örgü çift kişilik battaniye, görünümü itibariyle sıcak hissiyatını önceden verir. Minik ya da küçük örgülerden oluşan ürünler, etnik modelleri sevenler için idealdir. Gri, siyah, krem, mavi, hâkî, bej, gül kurusu gibi çok çeşitli renk seçenekleri sunar. Geniş renk skalası incelenerek zevklere uygun seçimler yapılır. Aynı zamanda yatak odası dizaynına da uyumlu olması gözetilir.

Farklı tasarım özelliklerine sahip çift kişilik battaniye fiyatları da bir hayli değişkendir. Ürünlerin hangi malzemeler kullanılarak ortaya çıktığından sahip olduğu ölçülere kadar birçok etken fiyat değişimlerinin sebeplerindendir. Bireyler hem bütçeye hem de alanlara uygun çift kişilik battaniyeleri belirleyerek verimli bir kullanım deneyimi ortaya çıkarır.

Çift Kişilik Battaniyelerin Kullanım Alanları

Çift kişilik battaniyeler birçok farklı modele sahiptir. Sahip olduğu geniş çeşitlilik sayesinde farklı alanlarda kullanım imkânı bulur. Bireyler kullanım ihtiyaçlarını belirleyerek uygun bir modeli tercih edebilir.

Kullanım alanlarından biri, uyku için yorgan yerine kullanmaktır. Fazla soğuk olmayan durumlarda ince bir örtü ihtiyacı duyan bireyler, çift kişilik battaniyeler ile gereksinimlerini karşılayabilir. Uyku esnasında yorgandan daha hafif bir örtü kullanma ihtiyacı duyulduğunda ürünler rahat bir kullanım oluşturur. Bu sebeplerle çift kişilik battaniyelerin farklı modellerinden yardım alınır.

Çift kişilik ince battaniye havaların iyi olduğu zamanlarda yorgan olmadan kullanılabilir. Kalın çift kişilik battaniye ise soğuk günlerde çok daha konforlu bir deneyim yaratır. Soğuk kış günlerinde ekstra sıcaklık oluşturmak için yorganın üstüne de konularak kullanılabilir. Kalın ve ince modeller yorganın üst tarafına yerleştirilerek kullanımı sağlanabilir. Ancak tek kullanım alanı yataklarda sıcak bir ortam sağlamasına yardım etmek değildir. Farklı renk ve desenlerde tasarlanan modelleri yatak odalarında dekoratif bir ürün olarak yerleştirilir.

Çift kişilik yataklara uygun ölçülerde modelleri ile estetik duruşlu yatak odalarına sahip olmak mümkün olur. Geniş renk çeşitliliği ve tasarım farklılıkları doğrultusunda alanlarda dekoratif görüntüsünden yararlanılır. Yatak örtüsü işlevi görerek dekorasyonu zenginleştirme görevini yerine getirir. Çift kişilik battaniyeler kullanım alanına uyacak çeşitlerini kullanıcılara sunar.

Bireyler doğru belirlediği ihtiyaçlarına yönelik alacağı kararlarda çift kişilik battaniye fiyatlarını da göz önünde bulundurmalıdır. Fiyatının bütçeyi aşmaması son derece önemli bir seçim kriteridir. Bireyler yapacağı seçimlerde bütçeyi aşmamayı ve doğru hesaplamalar gerçekleştirmeyi başarırsa verimli ürünleri alanları için edinmiş olur. Tek kriterin fiyat olmaması gibi kendi başına renk, ölçü ve materyal de değildir. Çift kişilik battaniyelerin taşıdığı tüm özellikler kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamalıdır.

Koçtaş’ta her gereksinime uygun bir çift kişilik battaniye türü bulmak mümkündür. Farklı zevklere sahip bireylere ve farklı stillerde döşenen yatak odalarına uyumlu bir çift kişilik battaniyeyi Koçtaş’ta bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre uygun renk, ölçü, desen, kalite ve fiyatta olan çift kişilik battaniyeleri Koçtaş’tan hızlıca sipariş ederek alanlarınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Battaniye Kategorisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çift kişilik battaniye ölçüleri nedir?

Çift kişilik battaniye ölçüleri, farklı yataklara uygun olacak şekilde değişir. Farklı ölçülerde tasarlanan çift kişilik yataklara göre birçok ürün seçeneği mevcuttur. 180x220, 220x240, 200x240 gibi farklı ölçülere sahip çift kişilik battaniyeler; bireylerin gereksinimlerine göre seçilir. Yatağın ölçüleri ile uyumlu olan modellerin edinilmesi önemlidir. Aksi hâlde verimsiz bir kullanım gerçekleşir.

Çift kişilik battaniye nasıl yıkanır?

Ürünün yapısal özellikleri ve taşıdığı yıkama talimatlarına dikkat edilmelidir. Ürünün yıkama talimatları, yapısında deformasyonlar oluşmadan pratik biçimde temizliğinin sağlanabilmesi için mevcuttur. Bireyler uygun koşullar ve temizlik malzemelerinden yararlanarak temizliğini sağlar. Çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun türler, yıkama talimatları takip edilerek temizlenir. Ürünler genellikle düşük sıcaklık ve hassas programda yıkanır.

Çift kişilik battaniye alırken nelere dikkat edilmeli?

Bireylerin seçim yaparken ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeleri incelemesi gerekir. Üretim materyalleri ürünlere yapısal olarak farklı özellikler katar. Bireylerin edineceği ürünlerin renk ve desen gibi tasarım özelliklerini de incelemesi önemlidir. Ürünlerin ölçülerinin de yataklara uyumlu olması gerekir. Çift kişilik battaniye fiyatları, bireylerin bütçelerine aşmayan seçimler yapması açısından mühim bir kriterdir.

En Çok Satan Çift Kişilik Battaniye Hangileri?

Koçtaş Çift Kişilik Battaniye kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Anemons Cift Kisilik Outlet Emboss Battaniye
  2. Anemons Cift Kisilik Outlet Emboss Battaniye
  3. 4 Kg Battaniye Supersoft Embos Kalın Yumuşak Peluş Çift Kişilik Yumoş 220x240 Cm Kelebek
  4. Arya %100 Akrilik Örgü Battaniye Çift Kişilik 1 Parça 220x240 Cm Günlük Çeyizlik Yumuşak
Daha fazla göster
59 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: