200 TL Üzeri Kargo Bedava

Tek Kişilik Battaniye

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Sıcak Tutma Özelliği ile Alanlarda Kullanılan Tek Kişilik Battaniyeler

Ev tekstil ürünleri içerisinde kullanıcıların konforunu artıran türler arasında tek kişilik battaniyeler yer alır. Tek kişilik battaniye modelleri doku, malzeme, renk, ölçü, tasarım gibi farklı kriterlere göre birbirinden farklıdır. Oldukça geniş bir çeşitliliği bulunması, farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcıların her birine hitap eder. Zevkleri ve gereksinimleri değişen bireylerin her birine uygun türler mevcuttur.

 • Üretim materyalleri arasında yün, polyester, pamuk, polar, akrilik gibi malzemeler bulunur. Yapısında bulunan farklı maddeler, tek kişilik battaniyelerin özelliklerinin değişmesine neden olur. Yün ve pamuk gibi maddelerden imal edilen modeller, doğal liflerden meydana gelir. Ancak sentetik yapıda malzemelerle ortaya çıkan tek kişilik battaniyeler mevcuttur. Peluş, polar gibi yumuşak hissiyatın öne çıktığı alternatifler ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilir.
 • Renkleri ve desenleri de birbirinden farklıdır. Görünüş olarak farklı zevklere göre seçimleri yapmak mümkündür. Beyaz, krem, gri, fuşya, mor, siyah, turuncu gibi renklerde olan modellere ulaşılabilir. Renkli dizaynlar yaratmak ya da sade görünümlü alanlara kavuşmak için istenen ürünler belirlenir. Farklı renk seçeneklerine sahip olması farklı beğenilere sahip bireylerin kendisine uygun bir model bulmasını kolaylaştırır. Sade renkler, canlı ve parlak renkler, koyu renkler gibi seçenekler arasından seçimler yapılır. Ancak yalnızca tek renkli olarak üretilmez. Birden çok renkli, baskılı, desenli, motifli, kabartmalı gibi farklı modelleri bulunur.
 • Yıldız, çiçek, ağaç gibi şekillerin baskılarının bulunduğu çeşitler mevcuttur. Aynı zamanda motif veya kalp kabartmalı gibi türlerde bulunur. Fitilli veya kapitone şeklinde tasarım çeşitlilikleri içeren tek kişilik battaniye türleri, bireylerin beğenilerine göre tercih edilir. Farklı tasarım özelliklerine sahip alternatifler kullanıcıların bireysel kararlarına bağlı olarak belirlenir.
 • Modeller üretim materyali, renk ve tasarım özelliklerinin yanı sıra inceliğine göre de değişir. Kalın veya ince olarak birçok farklı ürüne erişilebilir. Tek kişilik battaniye kalın olarak üretilebilen bu sayede soğuk günlerde daha çok sıcak tutma özelliği gösteren çeşitlere sahiptir. Yorganın üstüne veya yorgan yerine kullanılabilecek niteliktedir. Ancak ince olarak üretilen modelleri de vardır. Bireyler yatak odalarında kullandığı gibi üşüme durumlarında koltuklar otururken de tek kişilik battaniyelerden yararlanabilir. Ürünü nasıl kullanacağı bireylerin ihtiyaçlarına göre şekillenir.
 • Tek kişilik battaniyeler standart bir ölçüde üretilmez. Farklı gereksinimlere yönelik olarak farklı ölçülerde türleri mevcuttur. Tek kişilik yataklarla birlikte kullanılacak olan ürünlerin yatak ölçülerine uygun olması gerekir. Bireyler değişen ebatları doğrultusunda dikdörtgen veya kare biçiminde tasarlanan ürünlere ulaşabilir.
 • Tek kişilik battaniye fiyatları ürünlerin taşıdığı tüm özelliklere bağlı olarak değişir. İmalat aşamasında kullanılan üretim malzemesinin maliyetine göre farklı fiyat etiketleri ile karşılaşılır. Aynı zamanda değişen ölçüler de fiyat farklılıklarının ortaya çıkmasına etkendir. Bunun sebebi ise büyük boyutlarda olan ürünler için daha fazla malzeme kullanım ihtiyacının olmasıdır.

Kullanım alanlarına uyumlu olacak görünümde modeller bireyler tarafından seçilir. Yapısının doğal veya sentetik olması da seçimleri etkileyen kriterler arasında yer alır. Renkler ve tasarım özellikleri kullanıcıların beğenilerine göre şekillenir. Tüm niteliklerin uygunluğunun yanı sıra fiyatının da bütçeye uygun olması son derece önemlidir. Alanlarınıza uygun modelleri belirleyerek hem işlevsel hem de dekoratif olarak ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tek Kişilik Battaniyelerin Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Tek kişilik battaniyeler yapısında kullanılan farklı maddelere göre değişen doku ve yumuşaklığa sahiptir. Pamuk tek kişilik battaniye, doğal malzemeler kullanılarak üretilir. Nefes alabilen yapısı ile öne çıkar. Her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği tek kişilik battaniyeler kişilerin özel durumları ve cilt yapılarına göre seçilir. Hassas cildi olan bebek, çocuk, yetişkin gibi kullanıcılar için pamuklu modeller son derece kullanışlıdır. Pamuklu oldukları için sürekli olarak yıkanmaya karşı dayanıklıdır. Yün gibi malzemelere alerjisi bulunan bireyler pamuklu ürünleri rahatça kullanabilir. Organik pamuklu türler, doğallığı sayesinde bireyler için öne çıkar. Dokuma şekillerinin farklılaşması sebebiyle kalın veya ince modellerde kullanıcı karşısına sunulur. Buna göre yaz veya kış için kullanıma uygun olan pamuklu türler değişkenlik gösterir.

 • Bir başka üretim materyali ise yündür. Yün tek kişilik battaniye çeşitleri, yüksek sıcaklık elde etmek istenen durumlarda büyük yardımcıdır. Sıcaklık sağlamasını ve böylece üşümekten kaçınmak isteyen bireyler yün yapılı modelleri tercih eder. Doğal liflerden oluşan yapısı sayesinde istenen konfora ulaşmak mümkün olur. Üst düzeyde yalıtım sağlar böylece sıcak tutma özelliği gösterir. Eğer uyku esnasında kullanılacak ise sıcak tutmanın yanı sıra nemin buharlaşmasına yardım eder. Diğerlerine göre nispeten daha ağır olan model, sıcak tutmasının beklendiği mevsimlerde kullanılacak olan ürünler arasında yer alır. Kış ayları ve soğuk havalarda rahatlıkla kullanılabilir bir yapıdadır.
 • Yün tek kişilik battaniyeleri yıkamadan önce yıkama talimatlarının iyice incelenmesi gerekir. Sadece kuru temizleme yapılmaya uygunsa başka yıkama yöntemi kullanılmamalıdır. Ancak çamaşır makinesinde yıkanabilir özellikte olduğu müddetçe belirtilen adımlar izlenerek temizliği gerçekleştirilir. Çamaşır makinesinde yıkanırken soğuk su ve yüne uyumlu bir deterjan kullanılmalıdır. Hassas programlar seçilerek yıkama yapılabilir. İşlem bittiğinde ise kurutma makinesinde kurutma yapılmamalıdır. Kurutma makinesi hassas yapılı yün liflerinin zarar görmesine sebep olabilir. Liflerin çekmesine veya sert bir hissiyat yaratmasının önüne geçmek için kurutma makinesi kullanımı yapılmamalıdır.
 • Kurutmak için doğal yöntemler kullanılmalıdır. Doğrudan güneş ışığı altında bırakılmaması, ürünlerin renklerinin solmasını engeller. Bu sebepler direkt güneş görmeyen bir yere konumlandırarak tek kişilik yün battaniyenin kuruması sağlanabilir. Yün modellerde makinede yıkamanın çok sık yapılmasına gerek yoktur. Yılda bir iki defa yıkanması ürünün hijyenini sağlamak adına yeterlidir. Yıkama zamanı gelene kadar bireyler farklı yöntemler kullanarak ürünün daha bakımlı durmasını sağlayabilir. Yün modellerin bakımını yapmak adına silkeleme veya yumuşak kıllı bir fırça ile fırçalama yöntemleri kullanılabilir. Bu şekilde yapılmasının sebebi liflerinin zarar görmesinin önüne geçmektir. Fırçalama işleminin tüylerin yönüne doğru yapılması da oldukça önemlidir.
 • Yün ve pamuğun dışında sentetik lifler kullanılarak ortaya çıkan modeller de mevcuttur. Bu türler arasında polyester, akrilik, mikrofiber gibi sentetik kumaşlar yer alır. Bu modeller anti alerjik özelliktedir. Yüne alerjisi olan bireyler sentetik yapıda olan ürünleri edinebilir. Maliyetine bakıldığında yün ve pamuğa göre daha az olduğu söylenebilir. Bireyler daha ekonomik fiyatlarda sentetik yapıdaki tek kişilik battaniyelere ulaşır. Mikrofiber ve polar gibi türler, yumuşaklık seviyesi yüksek ürünlerdir.
 • Peluş tek kişilik battaniye kendine has yumuşak dokusu ile öne çıkar. Verdiği yumuşaklık hissiyatı sayesinde bireyler, konforlu biçimde üründen yararlanabilir. Uzun tüy yapısına sahip olduğu için kadifeyi andırdığı söylenebilir. Tek kişilik peluş battaniye fiyatları yapısında kullanılan maddelerin ne derece kaliteli olduğuna bağlı olarak değişir. Yüksek kaliteli olan ve uzun ömürlü kullanım sunan modelleri edinmek için daha geniş bütçeler ayırmak gerekir. Bireyler farklı üretim malzemeleri kullanılarak ortaya çıkan tek kişilik battaniyeler arasından ihtiyaçlarına göre tercihler yapar.
 • Bir diğer tek kişilik battaniye modeli ise elektrikli battaniyelerdir. Isınma ihtiyacını hızlıca kesmeyi amaçlayan bir tasarımdadır. Isı ayarı yapabilmeye fırsat verir ve kademeli biçimde ısıyı değiştirme olanağı sunar. Isınmayı hızlıca halletmek isteyen bireyler elektrikli modelleri tercih ederek gereksinimlerini giderebilir. Elektrikli tek kişilik battaniyelerin bazı modelleri çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olarak üretilir. Uygun olan alternatifleri yıkamak için fişinin takılı olmadığından emin olmak gerekir. Kablo ve kontrol kısımlarını çıkartarak temizliğini sağlamak mümkündür. İçerideki kablolar için ise çamaşır makinesinde az çevrimli bir ayar yapılmalıdır.

Kullanım alanlarına uygun tek kişilik battaniyeler belirlenerek pratik bir kullanım sağlamak mümkün olur. Üretim materyalinin doğru belirlenmesi, bireylerin kendi için sağlıklı olan ürünleri seçmesine olanak tanır. İhtiyaçlarınızı iyi şekilde karşılayacak tek kişilik battaniye modellerine karar vererek alanlarınızda kullanmak üzere edinebilirsiniz.

Tek Kişilik Battaniyelerin İnce ve Kalın Olarak Üretilen Modelleri

Tek kişilik battaniyeler incelik ve kalınlık olarak birbirinden farklı modellerde üretilir. İnce veya kalın olarak farklı olmasının sebebi, ürünlerin farklı havalarda kullanımını kolaylaştırmaktır. Sıcak tutması ürünün hangi materyalden yapıldığını bağlı olması gibi inceliğine de bağlıdır. Tek kişilik ince battaniye sıcak havalarda konfor sunması dolayısıyla tercih edilebilir. Kalın tek kişilik battaniyeler ise sunduğu sıcaklık hissiyatı sayesinde soğuk havaların vazgeçilmez parçaları arasına girer.

 • Tek kişilik battaniyeler uyurken kullanılabileceği gibi normal zamanlarda da yararlanılabilir. Örneğin salonda uzanırken aniden gelen bir üşüme hissine karşı tek kişilik battaniyelerden yararlanılabilir. Böylece daha ağır olan yorganları farklı odalara taşımaya gerek kalmadan istenen sıcak ortam yaratılmış olur.
 • İnce yapılı modeller yatak üstünde örtü niyetine de kullanılabilir. Tek kişilik yataklara uyumlu ölçülerde türleri olan tek kişilik battaniyeler, farklı renk ve tasarım çeşitleri ile yataklarda dekoratif olarak fayda sağlar. Düz renklerden oluşan, desenli, baskılı, kabartmalı gibi farklı modeller; yatak odalarının dekorasyonuna göre tercih edilir. Dekorasyona uyması ile birlikte mutlaka bireyleri zevkleri ile de uyuşmalıdır. Bütün bu kıstaslara uyularak tercihler yapılırsa hem keyifli vakitler geçireceği hem de görünüm olarak uyumlu bir yatağa sahip olmak mümkün olur.
 • Tek kişilik kalın battaniye fiyatları ince olanlara göre daha yüksek olabilir. Ancak fiyat konusunda tek kriter kalınlık değildir. Üretim materyalinin kalitesi, dayanıklılığı, ürünün ölçüleri gibi diğer etkenler ile birleşerek ortaya değer çıkar. Bireyler kendi bütçelerine göre seçimler yaparak ürünü verimli bir şekilde kullanabilir.

İnce veya kalın modeller arasında kararsız kalınırsa hangi mevsimde kullanılacağı göz önünde tutulabilir. Soğuk kış günleri için yorganın üstüne konularak faydalanacak bir tek kişilik battaniye türü aranıyorsa kalın modeller kullanışlı olur. Kullanım alanınıza göre uygun kalınlıkta türleri tercih ederek işlevsel bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Tek Kişilik Battaniyelerin Değişen Tasarım Özellikleri

Tek kişilik battaniyeler işlevsel kullanımı ve konfor sağlamasının yanı sıra dekoratif olarak da yatak odalarına katkıda bulunur. Farklı biçimlerde tasarlanan modelleri her zevkten bireyin seçebilmesine olanak tanır. Yatak odalarına hakim olan farklı renklere veya kullanacak kişinin yaş grubuna uygun türler belirlenerek kullanışlı bir deneyim hazırlanır.

 • Bireyler tasarım nitelikleri değişen ürünler arasından seçim yaparken kendi zevklerini geri plana atmamalıdır. Tek kişilik battaniyeyi kullanacak bireylerin keyif düzeyini artırmak adına beğenilerle uyuşması oldukça önemlidir. Tasarım özelliklerine bakıldığında düz renkler taşıyan sade modeller olduğu görülür. Bu modeller sade dekorasyonlara sahip yatak odalarına son derece uyumludur. Daha modern görünümler oluşturmak adına da sade alternatifler büyük yardımcıdır.
 • Bazı modellerde desen, kabartma, motif, baskı gibi tasarımsal farklılıklar mevcuttur. Baskılı modeller hem yetişkin hem de çocuklara göre seçeneklerini sunar. Çocuklar astronot, gezegen, yıldız, araba, çiçek, çizgi film karakteri gibi baskılar ile geliştirilen tasarımları beğenir. Çocuk odaları için çocukların ilgi alanlarına uyan tek kişilik battaniyeler arasından seçim yapılabilir.
 • Motifli, ekoseli, puantiyeli, desenli, kabartmalı gibi farklı tek kişilik battaniye türleri mevcuttur. Farklı tasarımlardan bir diğeri de kapitone tek kişilik battaniye çeşitleridir. İki kumaş arasında dolgu malzemesi kullanılarak doldurulan bir dikiş tekniğidir. Bireyler kendi beğenilerini düşünerek uygun seçimlerini yapar. Aynı zamanda ortamın dekorasyonuna da uygun olması beklenir.
 • Desenli modeller arasında geometrik şekiller, yıldız, çiçek, ağaç, inek deseni, örgü gibi türler bulunur. Kabartmalı ve dokulu modeller arasında fitilli ürünler yer alır. Tek kişilik fitilli battaniye, şık görüntü ve geniş renk çeşitliliği ile beğeniler ışığında kullanılır. Fitilli görünüm alanlara sade ve şık bir dokunuş katar. Böylece modern alanlarda rahat şekilde kullanılabilir.

Birçok farklı tasarımda üretilen tek kişilik battaniyeler zevklere ve dekorasyonlara uyumlu olacak şekilde seçilir. Tek kişilik battaniye fiyatları ürünlerin tasarım farklılıklarına bağlı olarak değişir. Hem bütçeye hem de beğenilere uygun tek kişilik battaniyeler seçilerek rahatça alanlarda kullanılabilir.

Alanların Renklenmesine Yardım Eden Tek Kişilik Battaniyelerin Renk Seçenekleri

Tek kişilik battaniye modelleri geniş renk çeşitliliği sayesinde birçok farklı stilde döşenen alana uyum sağlar. Düz renkli çeşitlerinin yanı sıra birden çok renk kombinasyonu ile tasarlanan modeli vardır. Düz ve sade modellerinde beyaz, krem, bej, ekru gibi açık renk tonlarındakilere ulaşılabilir. Açık renkli bir tek kişilik battaniye ihtiyacı bulunuyorsa bu tonlar büyük ölçüde yardımcı olur. Ancak gri, antrasit, siyah gibi koyu renk tonlarında da modeller bulunur. Canlı renklerde ürünleri sevenler ise pembe, lila, mor, turuncu, sarı, yeşil, fuşya gibi çeşitli renk tonları ile tasarlanan modelleri edinir.

Renk seçimleri bireylerin kişisel tercihlerine bırakılır. Birden çok renkli modellerde farklı renklerin kombinasyonu görülür. Lacivert ve bordo; siyah ve krem rengi; mavi, gri ve turuncu gibi akla gelebilecek hemen her renkte bir tek kişilik battaniye bulmak mümkündür. Baskılı modellerde takım renkleri yer alabilir. Sarı, kırmızı; lacivert, sarı; siyah, beyaz ve daha birçok türden takımları temsil eden renklerde tek kişilik battaniye bulmak mümkündür.

Tek kişilik battaniyelerde çocukların kullanımına göre tasarlanan modeller onların ilgisini çekecek renkler kullanılarak üretilir. Parlak ve canlı renkler ile tasarlanan baskılı modeller çocukların kullanımına oldukça uygundur.

Kullanacak olan bireyin yaş grubunu da göz önünde tutarak uygun renklerde bir seçim gerçekleştirilebilir. Renkleri, ölçüleri ve fiyatı gibi özelliklere dikkat ederek ihtiyaçlara uygun bir model belirlenir. Böylece işlevsel ve dekoratif niteliklere sahip ürünlerden üst düzeyde bir verimlilik alabilmek mümkün olur.

Tek Kişilik Battaniye Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçim yaparken ürünün hangi materyalden üretildiğine dikkat etmek gerekir. Farklı malzemeler kullanılarak ortaya çıkan tek kişilik battaniyelerin dokusu birbirinden farklı olur. Pamuk, akrilik, polyester, yün, polar, mikrofiber gibi farklı yapılardaki ürünlerin sunduğu özellikler farklıdır. Çeşitli malzemelerden elde edilen modellerin sağladığı avantajlar da birbirinden farklı olur. Bireyler kendi ihtiyaçları için uygun bir modeli belirlemelidir. Özellikle herhangi bir alerjik rahatsızlığın bulunduğu durumlarda malzemenin ne olduğunun önemi daha da artar. Bu gibi durumlarda sağlığı olumsuz etkileyecek bir seçim yapmaktan kaçınmak gerekir. Bütün bu sebeplerle üretim malzemesinin ne olduğunu son derece mühimdir.

Diğer bir kıstas ise ürünün ölçüleridir. Tek kişilik battaniyeler farklı ölçülerde üretilerek kullanıcılara sunulur. Yataklarda kullanılan modeller, tek kişilik yatak ölçülerine göre belirlenir. Yatak ölçüleri değiştiği gibi tek kişilik battaniyelerin de ölçüsü değişir. Bireylerin kendi kullanımlarına uygun ölçülerde olan türleri belirlemesi gerekir. Yorgan yerine veya yorgan üstü için seçim yapılacağı durumlarda mutlaka yatak ölçüleri alınmalıdır. Böylece yatak ile uyumlu olan boyutlar belirlenebilir ve uyumlu ürünlerle konforlu bir kullanım deneyimi ortaya çıkarılır.

Seçim için bakılması gereken niteliklerden biri ürünün tasarımı ve taşıdığı renklerdir. Sıcak tutma ve konfor sağlama gibi özellikler sunan ürünler aynı zamanda dekoratif bir ev tekstil ürünü olma görevi görür. Geniş renk çeşitliliği sayesinde alanın dekorasyonuna uygun bir seçim yapmak oldukça kolay olur. Düz renklerden oluşan tasarımlar, hemen her renkte alternatifi bireylere sunar. Bazı modeller birden çok rengi üzerinde taşıyan tasarımlara sahiptir. Desenli, baskılı, dokulu gibi farklı çeşitler; bireylerin kişisel zevkleri doğrultusunda seçilir.

Önemli seçim kriterlerinden bir diğeri bakımının kolayca gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Ürünler kullanıldıkça zaman içerisinde kirlenir ve lekelenir. Bireyler kirlenen ürünleri yıkanmaya uygun olması ve pratik bir şekilde temizliğinin sağlanabilmesi gibi niteliklere bakarak seçimlerini yapar.

Diğer bir önemli husus da bütçenin aşılmadan seçimlerin yapılmasıdır. Tek kişilik battaniye fiyatları incelenerek kullanımlar için uygun modeller belirlenir. Beklenenden fazla harcama yapmadan işlevsel ürünleri edinmek için fiyat etiketleri iyice incelenmelidir. Bu sayede bütçe aşılmadan son derece verimli tercihler gerçekleştirmek mümkün olur.

Koçtaş, birçok tek kişilik battaniye modelini farklı beğenilere sahip bireylere sunar. Kullanım alanları ve ihtiyaçlarına göre bireyler; kendileri için uygun tek kişilik battaniye türünü belirler. Gereksinimlerinize, zevklerinize ve bütçenize uygun olarak karar verdiğiniz ürünleri Koçtaş’tan hızlıca sipariş edebilir ve hemen alanlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tek Kişilik Battaniye Kategorisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tek kişilik battaniye ölçüleri nelerdir?

Modellere bakıldığında tek kişilik battaniye ölçüleri birbirinden farklı değerlere sahip olduğu görülür. Standart boyutlarda ya da normalden daha küçük modellere ulaşmak mümkündür. 130 x 170, 150 x 200, 100 x 150, gibi dikdörtgen veya kare biçimli tek kişilik battaniyelere erişilebilir. Kullanım alanlarına bakarak gereksinimlere uygun seçimler gerçekleştirilmelidir. Her birey için ideal ölçü birbirinden farklı olur.

Tek kişilik battaniye alırken nelere dikkat edilmeli?

Seçim yaparken ihtiyaçlar doğru şekilde belirlenmelidir. Üretim materyalleri, renkleri, ölçüleri gibi farklı kriterler çerçevesinde seçimler kişisel olarak yapılır. Renk tercihi yaparken kişisel zevkler ve dekorasyonlar incelenmelidir. Tek kişilik battaniye fiyatları da seçim yaparken bütçenin aşılmaması adına önemlidir. Ölçülerinin de kullanacak bireye uygun olduğundan emin olunmalıdır.

Tek kişilik battaniye fiyatları ne kadar?

Tek kişilik battaniye fiyatları ürünlerin üretiminde kullanılan materyallere göre değişir. Kullanılan malzemenin maliyetine göre fiyat farklılıkları ortaya çıkar. Malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı yükseldikçe fiyatlarda da artış görülür. Aynı zamanda ölçüleri büyüdükçe de fiyat değişimleri gözlemlenebilir. Bireyler bütçelerine paralel olarak ürünler arasından seçim yapmalıdır.

En Çok Satan Tek Kişilik Battaniye Hangileri?

Koçtaş Tek Kişilik Battaniye kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Taç Fenerbahçe Sarı Lacivert Tek Kişilik Kışlık Battaniye
 2. Taç Beşiktaş Logo Üstü Kartal Tek Kişilik Battaniye
 3. Taç Galatasaray Aslan Tek Kişilik Kışlık Battaniye
 4. Comfy | Çizgili Wellsoft Tek Kişilik Battaniye
 5. Lacivert Ekose 150x200 Battaniye
Daha fazla göster
147 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: