750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
43 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Baumit

Baumit

Isı yalıtım sistemleri üzerinde uzman olan Baumit, 1988 yılında Avusturya'da Schmid Industrie Holding ve Wietersdorfer Group ortaklığıyla kurulmuş olan bir markadır. Kısa sürede birçok ülkede faaliyete başlamış olan Baumit şirketi bugün 30 ülkede 40'tan fazla fabrikada üretim yapmaktadır. Baumit Türkiye ise 2007 yılında kurulmuştur. Üretim tesislerini 2008 yılında Kocaeli Dilovası'nda faaliyete geçirmişlerdir. Zararsız ham madde ve çevreye saygılı ürünlerle enerji tasarrufu konusuna önem vermektedir. Marka "İleriye Yönelik Fikirler" sloganıyla mevcut sistemlerin geliştirilmesine önem verdiklerini belirterek, dış cephe ısı yalıtım alanında farklılığını ortaya koyarak yenilikçi çözümler üretmektedir. Markanın dış cephe ısı yalıtım levhası, seramik fayans ve granit yapıştırıcı, çeşitli renklerde derz dolgu harcı, yapıştırma harcı gibi ürünleri bulunmaktadır. 

Baumit İle Yazın Serin, Kışın Sıcak Binalar

Baumit markasının dış cephe kaplama ve yalıtımı için ürettiği ürünler Avrupa Teknik Onay Kuruluşu tarafından belirlenen ETAG 004 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. ETAG 004 kalite standartlarına uygunluğun belgelenmesi için aşırı soğuk, sıcak, yağmur, rüzgar gibi iklim ve yaşlandırma testleri uygulanmaktadır. Bu belgeye sahip ürünlerin doğru şekilde uygulanması durumunda Baumit 15 ila 30 yıl garanti temin etmektedir. Baumit'in ürün portfolyolarında dış cephe ısı yalıtım sistemleri, dekoratif boya ve kaplamalar, sıvalar, hazır beton ürünleri ve şap, yapıştırıcılar, derz dolguları, örgü harçları bulunmaktadır. Ürünleri ile dayanıklı, enerji tasarrufu ve çevre dostu yaşam alanı sağlayan, karbon salınımını azaltan binalara olanak sağlamaktadır. Suyun yapılar üzerine olumsuz etkilerinin farkında olan firmanın su yalıtımı üzerine geliştirdikleri ürünler de bulunmaktadır. Protect serisi olarak isimlendirilen ürünler iç ve dış cephelerde duvar veya zemine uygulanabilmektedir. Taş yünü kullanılarak su, ses ve ısı yalıtımı gerçekleştirilebilir. Ayrıca olası yangın riskine karşı da dayanıklılık sağlamaktadır.

Farklı İhtiyaçlara Farklı Çözümler

Markanın farklı boyutlarda dış cephe ısı yalıtım levhası, çeşitli renklerde derz dolgu harcı, seramik fayans ve granit yapıştırıcı, yapıştırma harcı, şap, perdah alçısı, sıva harcı, sıva filesi, beton harç ve taş yünü levha malzemelerinden oluşan ürün gamını Koçtaş'ta bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü online olarak güvenli ödeme imkanıyla ve Koçtaş güvencesi ile satın alabilirsiniz. 

Daha fazla göster