750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çağsan

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
50 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Çağsan

Yerli merdiven üretiminde öncü markalardan biri olan Çağsan, 1983 yılından bu yana merdiven üretimi yapmaktadır. Çağsan sektör bazlı merdiven çözümleri sayesinde tüm kullanıcılara kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ev tipi merdivenlerden, profesyonel alüminyum merdivenlere, modüler iskele sistemlerinden isteğe göre özel üretilen platformlara kadar her ihtiyaca yönelik ürün üretimi yapmaktadır. Çağsan, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve çalışmalarını son teknolojileri kullanarak devam ettiren, güçlü bir Ar-Ge departmanına da sahiptir. Çağsan, üretimini yaptıkları ürünlerde kullandıkları özel alaşım alüminyum bir malzeme kullanmaktadır. Kullanılan bu alüminyum malzeme ile sağlam ve dayanıklı ürünler ortaya çıkmaktadır. Çağsan merdiven sağlamlığının yanında, kullanım sırasında olası tehlikelerin önüne geçmek için, güvenlik tedbirlerine de son derece önem vermektedir.

Çağsan Merdiven Çözümleri

Evde ya da iş yerlerinde tadilat ve temizlik gibi işlerde yüksek yerlere erişmek için merdivenlere ihtiyaç duyulmaktadır. Çağsan, ev ve ofis kullanıcıları için birçok farklı çeşit merdiven üretimi yapmaktadır. Ev kullanıcılarının merdivende aradıkları en önemli özelliklerden biri ürünün mümkün olduğunca az yer kaplamasıdır. Kişiler merdivenleri kullanıp, işlerini bitirdikten sonra rahat bir şekilde kaldırıp saklayabilmek ister. Bu sebeple katlanır tip ve daha kısa boylu merdivenlere ihtiyaç duyarlar. Çağsan kullanıcı deneyimlerini de göz önüne alarak, 2 basamaktan, 7 basamağa kadar farklı yükseklik ve şekillerde merdiven üretimi gerçekleştirmektedir. 

Geniş Basamaklı Merdivenden Çift Taraflıya Farklı Modeller Bir Arada

Özellikle geniş basamaklı merdiven arayanlar için Pyramid serisini geliştirmiştir. Geniş basamakları kaymaz malzeme ile kaplanarak, iş kazalarının önüne büyük ölçüde geçilmiştir. Tablalı merdiven arayanlar için Bergama serisini kullanıcılarına sunmaktadır. Güçlendirilmiş profilleri ile 6+1 basamağa kadar farklı boyutları bulunmaktadır. Marka çift taraflı merdiven arayanlar için Olimpos modelini geliştirmiştir. Çağsan, endüstriyel merdiven olarak da adlandırılan sanayi ve inşaat alanında kullanılabilen merdiven üretiminde de başarılı çözümler sunmaktadır. Geniş basamaklı, uzayıp kısalabilen ve katlanabilen merdiven modelleri ile son derece kullanışlı ürünler sunmaktadır. Ürün çeşitlerine ve daha detaylı bilgilere Koçtaş üzerinden en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşabilir, sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster