750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Candan Makine

Candan Makine

1997 yılından itibaren Candan Makine ismiyle kurumsallaşan firma, plastik boru kaynak makinesi üretiminde olduğu kadar yan ürünlerin üretiminde de Türkiye'nin önde gelen markalarından olmayı başarıyor. Geniş ürün seçenekleri arasında tesisat bağlantı malzemeleri ve çeşitli yedek parça ürünleri bulunan Candan Makine, plastik boru kaynak makineleri ve test pompası gibi ürünlerinin yanı sıra, plastik boru makası ve yedek parça çeşitleriyle de öne çıkıyor. 

Candan Makine Kaynak Makinesi Çeşitleriyle Öne Çıkıyor

Hem yurt içinde hem de yurt dışında en çok tercih edilen markalar arasında bulunan Candan Makine, sıklıkla tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alan manometreli su basınç regülatörü, yüksek basınçlı suyun cihazlara zarar vermesinin önüne geçmesiyle biliniyor. Markanın üstün teknolojilerle ürettiği bu ürünler, farklı kullanım alanları için özel olarak geliştiriliyor. İçme suyu sistemlerinde sızdırmazlık testi için tercih edilen Candan Makine manuel test pompası çeşitleri, hem ev hem de işyerlerindeki su sistemlerinde kullanılabilir. Manuel test pompası modellerinde test basıncı ayarını kolaylaştırmak için genellikle çiftli kapama valf sistemi kullanılıyor. Tam sızdırmazlık özelliğiyle üretilen bu ürünler, rahat taşıma ve kolay kullanım imkanları sunması açısından olabildiğince hafif yapılarda üretiliyor. Teknik özellikleri ve farklı model seçenekleriyle kullanıcılara sunulan makinelerle birlikte yedek parça malzemeleri üretiminde de çeşitli ürünler sunan marka, plastik boru kaynak makinesi modellerine ek olarak kaynak makinesi pafta seti ürünleriyle de tercih ediliyor. Öne çıkan ürün seçeneklerinden olan kaynak makineleri, farklı zemin tiplerine uyumlu çalışma olanağı sunan mengene yer ayağına sahiptir. Çift rezistanslı olan kaynak makinelerinin rezistansları paslanmaz malzemeyle üretilir. 200° C'ye kadar dayanıklı elektrik kablosu, daha güvenli bir kullanım fırsatı sağlıyor. Kaynak makineleriyle birlikte kullanılan kaynak paftalarına da set halinde ulaşabilirsiniz. Kaynak makinesi pafta seti içeriğinde genellikle 20mm, 25mm ve 32mm kaynak paftası bulunuyor. Candan Makine ürünleri arasında bulunan otomatik plastik boru makası, birinci sınıf paslanmaz çelik malzemeden üretilen bıçağıyla yüksek performans sunuyor.

Markanın farklı özelliklere sahip ürünlerini Koçtaş'ta bulabilir, seçtiğiniz ürünleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

Daha fazla göster